Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod morki 24. 3. 2012 15:24

Tak sem dnes dostal internet 3GB + 100 sms za 303 kc vc DPH :)
morki
Junior

Odeslat příspěvekod kolda55 27. 3. 2012 21:11

Musím říct, že se Vodafone s retencemi dost zhoršil. Měl už jsem nakročeno k šedému operátorovi přes spolecne-levneji. Nakonec jsem nepřešel, protože na "infolince" toho projektu jsem nenarazil na zrovna příjemného člověka a přece jenom, kdybych musel do budoucna řešit reklamace s někým takovým, tak bych z toho zrovna 2x nadšený nebyl (protože nelze řešit případné problémy přes operátora). Takže jen kvůli "péče" a servisu vodafonu jsem zůstal.
Retence byla taková 400 minut + 100 sms za 550 Kč. Což je 50 % sleva na oba balíčky ze standartní ceny. Na druhé číslo jsem chtěl 50 % na internet v mobilu, ale to odmítla, že může jen 25 %. Takže klasické kecy, že nemůže (přitom to evidentně jde, když si tady pročítám hezké nabídky na internet). Takže mám pořád jak vůl dvě čísla a na net využívám O2 (protože mi neaplikuje FUP). klidně bych tam přešel i s voláním, jenže využívám ČD net tarif, takže výhodnější nabídky bych se nedočkal. Takže retence o ničem, když tady někdo získl 380 minut za 330 kč.
kolda55
Junior

Odeslat příspěvekod morki 27. 3. 2012 21:31

Ty minuty sem dostal ja, ale prisel sem namto ze bych volal z donuceni proto sem si to prehodil na ten net 3 GB + 1000 sms + 10 % sleva po svem za 303 kc :)
morki
Junior

Odeslat příspěvekod Proofy 30. 3. 2012 08:49

Zdravím, dohodli jsme si s o2 lepší podmínky, než dali na retenci VF.
Takže jsme obdrželi PAC ID, operátorka nám sdělila, že máme speciální ceny a že budeme rozdíl muset doplatit za posledních 12 měsíců. Což mě samozřejmě rozzuřilo, protože otázka zní proč?
VF si bral kus z vlstního zisku tzn, budu prodávat zboží a bude stadardně stát 10000, někdo bude mít problém s cenou čili bude to řešit jako my s retencí, dám mu cenu 9500. tak zisk jde dolu také z mého zisku. zákazník přinese zboží po půl roce na reklamaci nebo jiný problém a já mu řeknu, že zaplatí o 500 víc jako doplatek. Samozřejmě jsme všechno měli u VF bez závazku.

Stalo se to někomu? Mají na to právo? Četl jsem podmínky a tam je uvedeno k PROMO akci, ale není uvedeno k retenční nabídce. Pokud by chtěli dát pokutu, musí s tím obě strany souhlasit a mít písemně jako závazek, což v této situaci není.

Děkuji za odpovědi
Proofy
Junior

Odeslat příspěvekod .357 30. 3. 2012 09:22

Vzpomínám si, že mně předloni na retenčním baba upozorňovala, že pokud mi dá slevu, zavážu se jim tím na jeden rok. Tenkrát mně to dost překvapilo, a tak jsem jí řekl, že se mi to nelíbí a raději odcházím. Na případné sankce jsem se podrobně nevyptával, ale něco o doplacení do běžné ceny za porušení závazku tam z její strany zaznělo. No nic, už druhým rokem jsem tedy spokojeným zákazníkem O2...
.357
Junior

Odeslat příspěvekod opatow 31. 3. 2012 11:17

Já při přechodu od vf k O2 měl doplatit poměrnou část za 2měsíce (závazek 6měsíců-odměna po dvou letech) z dotovaného SGS1.Zároveň mi ale skončila i roční retence,kterou mi vf nechtěl prodloužit.Tak jsem raději ,ten měsíc a půl zůstal,zaplatil jim něco navíc a pak vklidu u O2 podepsal RS pro 10 čísel ...
Samsung Galaxy S I ,II, IV, LG G3,
opatow
Junior

Odeslat příspěvekod honzicek82 3. 4. 2012 13:59

ahoj, mám neomezený tarif od VF za 1490,-.... je tu někdo, komu udělali na retenci slevu? ted sem se slečnou mluvil asi deset minut a nic sem z ní nevydoloval.... že prý na tenhle tarif už to nejde....
honzicek82
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mohykan.com 3. 4. 2012 20:10

...za polovic, tim, ze jsem chtel cislo zrusit uplne, ne navzdy, na rok...
mohykan.com
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 4. 4. 2012 21:45

Máte prosím někdo možnost mi nabídnout firemní tarif pro 4 čísla a 300 minut přímo od Vodafone - sdílený tarif plus společné minuty pro všechna čísla za poloviční cenu ? Pokud možno bez úvazku nebo max na rok... Normální ceníková cena je 600 (4 sim) +1200 (300 minut) korun. A to je nesmyslně předražené.
Přecházelo by se od O2.
Když tak možno Soukromou Zprávu. Děkuji.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod marvy 8. 4. 2012 15:55

Nevíte jestli jde uplatnit nějaká rozumná sleva na tarif Nabito 350?.. Jsem u vodafonu 4 roky..
mam CD Tarif+net. přál bych si ještě tak 20% kreditu navíc.. ;-] :D
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba je k dispozici u mne v profilu
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod LukeD 10. 4. 2012 21:00

A aby ti operátor za tvé volání naopak ještě platil, bys náhodou nechtěl?

Jinak je ale rada velmi jednoduchá. Volej infolinku, deklaruj nespokojenost (i když si nějak neumím představit, jak toho chceš dosáhnout, když čerpáš 75% slevu) a modli se za vstřícného pracovníka na retenčním oddělení, kam tě možná přepojí..
Sagem RC922 -> Sony CMD-J6 -> Ericsson R520m + T65 -> Sony Ericsson T610i -> K750i + W995
LukeD
Junior

Odeslat příspěvekod marvy 10. 4. 2012 22:54

LukeD píše:A aby ti operátor za tvé volání naopak ještě platil, bys náhodou nechtěl?

Jinak je ale rada velmi jednoduchá. Volej infolinku, deklaruj nespokojenost (i když si nějak neumím představit, jak toho chceš dosáhnout, když čerpáš 75% slevu) a modli se za vstřícného pracovníka na retenčním oddělení, kam tě možná přepojí..

né nechtěl, volání je v čr už tak předražený, tak se tady nezastávej opa, spokojenej jsem, když dají nějakou slevu na další službu kterou si aktivuju, to je jen plus :D třeba mi vyjdou vstříc. :-) :hm
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba je k dispozici u mne v profilu
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod BukajAktobos 17. 4. 2012 20:29

Zdravím, nejde ani tak o retenčku, ale o nové peníze pro VF.
Dá se standartním postupem "Co mi nabídnete abych neodešel" srazit cena za neomezený tarif (2,7k běžně s 10% slevou) někam na cca 1400/měs? Tipuji že ano? Případně jakou cenu telefonu by člověk mohl usmlouvat pokud by k tomu chtěl i HTC One X?
Dík za info od nějakého zkušenějšího kolegy :)

Mimochodem, VF nemá závazky. Jen pokud beru telefon a nezdržím se půl roku, tak bych doplatil cenu toho telefonu, je to tak?
BukajAktobos
Junior

Odeslat příspěvekod karel_E71 18. 4. 2012 17:46

tak jsem to nakonce vyresil pres CD, za 481 Kč mám net 150 MB, 3 kamarády a Nabito 350. To uz se da povazovat za slusnou cenu. Sice platim furt stejne, ale mam odhadem navic cca 290 Kč "kreditu"

a navíc spadám o 4 kč do do pásma nad 477 Kč pro zlevněné telefony, což dříve nebylo ani omylem :D
karel_E71
Junior

Odeslat příspěvekod Deawon 23. 4. 2012 19:13

Já jsem měl za 711Kč 250min, 100SMS a 600MB net.
Ozval jsem se, že za měsíc plánuji po skončení úvazku odejít a bez problému jsem dostal za 636Kč 520min, 100SMS, a 600MB.

Já jsem spokojen. Za dva měsíce volám znovu :)
Motorola T180 Talkabout(jo, kde jsou ty časy), Alcatel 302, Alcatel 535, SE W810i, HTC Touch Pro, Nokia N86 8MP, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S4 LTE-A (I9506), LG G4 leather black, LG G7 Platinum
Deawon
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka