Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 12. 8. 2020 20:46

Pro neomezené volání v rámci rodiny asi nejlepší Emtéčko jejich tarif Mini 25 Kč/sim za volání do vlastní sítě a za 300 je flat. A nebo fakt přejít k T-mobile s 50% slevou na 3 měsíce. 2000 to je 500/sim to se mi zdá zbytečně moc.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod minosis 13. 8. 2020 08:36

Dnes jsem z retenčního oddělení vzal neomezený tarif včetně neomezených dat za 590 Kč, což mě mile potěšilo. Nemám totiž více čísel a ani pevný internet od nich. Zvažoval jsem o2 100gb a s tímhle tarifem není žádný důvod přecházet.
minosis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 0055 13. 8. 2020 12:21

A rychlost tech neomezenych dat je taky neomezena nebo je v tom nejaka ta reklamstina?
0055
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek.P 13. 8. 2020 16:32

Na webu jsem se dočetl “ Rychlost mobilních dat až 10 Mb/s” :-(
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod 0055 13. 8. 2020 18:36

No, to ty full HD filmy moc nepojedou. To se nepredali...
0055
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 13. 8. 2020 21:12

Na FullHD by mělo v pohodě stačit 6 Mb/s.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tielk100 13. 8. 2020 21:43

Jede na tom vsechno O2tv,HBOgo,Tmobil tv go,Netflix,Youtube.Nemam s tim zadny problem vezmu telefon propojim ho s tv kabelem a koukam na chalupe na co potrebuji.Jen to neni na tahani filmu ale s tema apkama co mam v tv to ani nepotrebuji.Mam ten tarif v retenci za 799kč bez pevneho pripojení.
tielk100
Junior

Odeslat příspěvekod 0055 13. 8. 2020 21:47

6Mb/s je 0,75MB/s to je 2,7GB/h coz je 5,4GB na dvouhodinovy film. Mozna streamovane z netflixu ano, ale kvalitni FHD ripy maji jednou tolik i vic. Pokud jsem se nesekl teda -)

10Mb/s je 9GB za dve hodiny - porad malo. Ale verim ze ytb, netflix o2tv na tom pofrci...
0055
Junior

Odeslat příspěvekod 0055 18. 8. 2020 09:21

Vcera jsem volal na linku vodafone zdali by mne dokazali neco nabidnout ze bych se treba i vratil. Slecna mila, prijemna se mne zeptala co bych si predstavoval, rekl jsem neomezene volani, data nepotrebuju. S usmevem na rtu mne sdelila 599Kc,. Rekl jsem ji ze jiste vidi ze jsem mel neomezene volani za 234kc a ze jsem odchazel za lepsi nabidkou. Nezajem, nechteji zadne klienty, vystaci si s temi co maji, 599kc a nic jineho nemame... Do mist kam slunce nesviti mne sice neposlala, ale nemela sebemensi zajem neco nadelit. Sice vim ze vanoce jeste nejsou, ale co kdyby naaaahodou se ledy malinko pohnuly. No, nepohnuly.

Mel bych ale dotaz, v pripade ze nebudu u TM uspesny coz se se dvema sim muze lehce stat prevedu sve cislo na predplacenku vodafone. Jakmile bude prenos dokoncen muzu jeste ten den zazadat o prenos cisel k t mobile na tech 50% na dalsi tri mesice a opet od vodafone odejit nebo je prenos cisla vazany nejakym dalsim ustanovenim? Vim ze na tarifu je vyzadovano setrvat tri mesice, ale na predplacence si nejsem jisty jak by tu trimesicni pripadnou pokutu uplatnovali.
0055
Junior

Odeslat příspěvekod Izibia 18. 8. 2020 11:59

0055 píše:No, to ty full HD filmy moc nepojedou. To se nepredali...

Já ten tarif od vodafone mám, v mé lokalitě běží stabilně na cca 11 Mbit/s, a full HD bez problému.

Jenomže záleží na lokalitě, někde se stává, že vodafone tam nemá tak dobrou síť a ve špičce to běží pomaleji. Platí to o všech operátorech - v některých lokalitách je třeba operátora vybírat podle síly signálu.

-- 18. 8. 2020 13:01 --

0055 píše:Jakmile bude prenos dokoncen muzu jeste ten den zazadat o prenos cisel k t mobile na tech 50% na dalsi tri mesice a opet od vodafone odejit nebo je prenos cisla vazany nejakym dalsim ustanovenim? Vim ze na tarifu je vyzadovano setrvat tri mesice, ale na predplacence si nejsem jisty jak by tu trimesicni pripadnou pokutu uplatnovali.

Podle mě předplacenka musí být bez problému, tam není žádná smlouva.
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod TEST 18. 8. 2020 12:44

Izibia píše:
0055 píše:No, to ty full HD filmy moc nepojedou. To se nepredali...

Já ten tarif od vodafone mám, v mé lokalitě běží stabilně na cca 11 Mbit/s, a full HD bez problému.

Jenomže záleží na lokalitě, někde se stává, že vodafone tam nemá tak dobrou síť a ve špičce to běží pomaleji. Platí to o všech operátorech - v některých lokalitách je třeba operátora vybírat podle síly signálu.


Síla signálu nemá s rychlostí (resp. momentálním vytížením sítě) vůbec nic společného... ;-)
TEST
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Izibia 20. 8. 2020 21:06

:) děkuju za upozornění.
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek.P 20. 8. 2020 21:24

Slaby signal ma ovsem na rychlost vyznamny vliv.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod frandik 27. 8. 2020 19:37

Máte někdo zmíněný neomezený tarif za těch 599,- 10 Mb/s bez pevného internetu? Na informace mi řekli, že to možné není, jen 3x 599,- a pevný internet nebo 799,- bez pevného internetu. Díky.
frandik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 28. 8. 2020 09:34

To není jejich normální nabídka ale RETENČNÍ tzn. při pokusu o přenesení čísla. Zkus si zadat přenos jinam a uvidíš a zkus číst předchozí příspěvky dokonce na této stránce příspěvek od minosis.
hauzz
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků