Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Joemilionare 6. 6. 2020 23:25

Raziel-CZ píše:0055: Otevírat si papulu můžete vždy. Jednotliví operátoři se nezajímají tolik o vaši historii, řeší okamžité "problémy". A pokud zajímají, tak jen bezduchými zbytečnými řečmi, které ale nic neznamenají, na které neberte žádný zřetel. Zprvu na obrazovce ve firemní aplikaci vidí operátoři jen několik základních poznámek o tom kdy a jste volal a co bylo řešeno. Pokud budete chtít odejít za lepším, musí to nějak řešit. Pokud se stane, že vám někdo nebude chtít něco lepšího nabídnout, pak přechod nyní nejlépe asi k T-M zprvu za 50 %.

Závazky, pokud jste koncový zákazník nebo osoba podnikající fyzická (OSVČ), žádné již nejsou. Nalhat Vám něco mohou, ale nebude to pravda. Vše je ze zákona bez úvazků. Tedy pokud si třeba nevezmete zvýhodněný hardware, který by bylo nutné eventuálně jen doplatit... Přechody jinam nelze zpoplatňovat. V čem často retence Vodafonu lže, je tvrzení, že 3 Mbps rychlost internetu u T-Mobile je nedostatečná až nepoužitelná. Přitom si maximálně tak nepřehrajete Full HD video, to je ale tak celé. Na běžné používání, 720p video, hudbu a pracovní věci to stačí. A hlavně u T-Mobile je v neomezeném internetovém tarifu prvních 20GB bez rychlostního omezení, zpomalení na 3 Mbps přichází až po vyčerpání 20GB. Budete-li ale si brát datově omezovaný tarif, tak rychlost se v takovém případě neomezuje u žádného.

Mirek.P píše:Mne na retencnim dali flat+1,5GB za 297,-kc s jakymsi "uvazkem" na dva roky, ale pani mne sama od sebe rekla, ze po trech mesicich muzu odejit bez jakekoli sankce. Takze ten "uvazek" trva pouze ty tri mesice (v mem pripade).

Odejít můžete třeba hned druhý den po aktivaci tarifu, ne až po třech měsících. Žádný úvazek není. :-)


Ale Tmobile nenabizi jako vodnik 45GB dat v EU
Dale pri 3cislech 599kc Hd + flat za cislo
Internet 339 50Gb. A229. 50GB
A to mam tmobile a pujdu k vodafone
Joemilionare
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 0055 7. 6. 2020 08:42

Ale podle nejakeho narizeni EU jsou ty data mimo narodni roaming regulovane a jsou jen do takove vyse jako je cena za tarif a stanovena cena za MB pokud se nepletu. Proto si nemuzeme koupit sim v zahranici kde jsou data mimo specificky trh a prozrat je doma. Viz polsko kde je flat + 30GB plnou rychlosti za 180kc.

Muj nazor je ze pokud potrebuju data v zahranici, je vyhodnejsi doupit si jejich SIM a surfovat tam za zlomek cen naseho KarTel-u.
0055
Junior

Odeslat příspěvekod Izibia 7. 6. 2020 11:45

Muj nazor je ze pokud potrebuju data v zahranici, je vyhodnejsi doupit si jejich SIM a surfovat tam za zlomek cen naseho KarTel-u.

Proč bych to dělal, pokud mám data v zahraničí zdarma a bez shánění nové SIM, v rámci paušálu u českého operátora?
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod 0055 7. 6. 2020 11:52

Protoze jich tam s nejvetsi pravdepodobnosti bude mozne vycerpat jen zlomek z objemu v narodnim roamingu?
0055
Junior

Odeslat příspěvekod Izibia 7. 6. 2020 14:54

Nerozumím, co tím chceš říct.

U tarifů, o kterých tu byla řeč, je možné v EU měsíčně zdarma vyčerpat
- u T-mobile 30, 35, 40 GB (podle typu paušálu),
- u vodafonu 45 GB
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod lada t5 7. 6. 2020 20:21

Já tedy data v EU vůbec neřeším, vesele čerpám Vodafoňácká data jako doma. Bez problému a omezení. Pouze mimo EU je dobré koupit si mistní SIM.
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod Izibia 7. 6. 2020 21:43

Pouze mimo EU je dobré koupit si mistní SIM.

Ceny za data ve Švýcarsku jsem astronomické. Proč se operátoři z obou zemí nedomluví? Asi jim takový stav vyhovuje?
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod suram 8. 6. 2020 04:04

Operátorům ve švajcu to vyhovuje.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod 0055 8. 6. 2020 09:41

Tak potvrzuju ze Vodafone nic lepsiho nez flat + 1,5GB dat za 298kc nema. Tak se po dvaceti letech a trech mesicich rozloucime. Vse probehlo naprosto korektne, v klidu bohuzel lepsi nabidku nemaji.

Co mne ale moc netsi je fakt ze tmobile mne jede na predplacene datove karte jen 10mbit a vic ani ranu. Ne ze by mne to deprimovalo, ale cekal jsem ze to bude rychlejsi.
0055
Junior

Odeslat příspěvekod Izibia 8. 6. 2020 10:56

tmobile mne jede na predplacene datove karte jen 10mbit a vic ani ranu. Ne ze by mne to deprimovalo, ale cekal jsem ze to bude rychlejsi.

rychlost dat závisí na lokalitě, někde může být tmobile slabší než ostatní, jinde silnější
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod Zdenek73 8. 6. 2020 13:03

Flat + 1,5 GB dat za 298. Tak někomu je těch dat málo, ale já bych to pro upovídanou manželku bral všema deseti, ale muselo by to být dlouhodobě, klidně napořád :) ,nechci každých čtvrt roku hrozit odchodem.
Zdenek73
Junior

Odeslat příspěvekod 0055 8. 6. 2020 16:26

Pokud mate tarif neni nic lehciho nez tam zavolat. Ja to dnes dostal nabidnuto dvakrat, mel jsem flat bez dat za 234kc a druhe cislo nabito 350 s ceskyma drahama a obe cisla jdou k TM. Protoze v tuto chvili maji nabidku proste lepsi.
0055
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 6. 2020 19:51

Izibia píše:
tmobile mne jede na predplacene datove karte jen 10mbit a vic ani ranu. Ne ze by mne to deprimovalo, ale cekal jsem ze to bude rychlejsi.

rychlost dat závisí na lokalitě, někde může být tmobile slabší než ostatní, jinde silnější

Nene, rychlost závisí na ceníku, a Twist více než 10,8 Mb/s nedá. Viz ceník strana 22.
Omlouvám se za OT.
anonymni

Odeslat příspěvekod lukodlak 11. 6. 2020 12:26

Zdravím,

seženu něco lepšího než je tarif #jetovtobě, když jsem teď na předplacence?
Díky
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 11. 6. 2020 18:55

Jo flat +12GB dat za 330 u T-mobile viz vedlejší vlákno u T-mobile. Vodafone je víc bída.
hauzz
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků