Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Anik 4. 9. 2017 14:02

toto je spatna taktika, rict o tom,ze vis, ze to umi za 397,- mel jsi si "vymyslet" nabidku od konkurence tak nejak podbnou,co chces. a pak cekat co ti nabidnou, pokud nic, tak bych si zadala o cislo prenosu. myslim,ze takhle si rovnou rekl, ze ti to neda, protoze pro ne to byla "drzost".. ;-]
Samsung Galaxy S23
Anik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TrustNo1 4. 9. 2017 15:24

Zásadně nenabídnou snížení ceny. Maximálně více služeb za podobnou cenu, případně o něco málo vyšší cenu. Nabízí se při konci smlouvy možnost raději přejít na předplacenou službu (přijdou o platícího paušálního zákazníka) či nějaký nízký tarif (moc nedoporučuji a hlavně pozor na nový úvazek) a případně až potom požádat o ČVOP. Pak by měla nabídka flatu s 1,5 GB dat za necelých 400 Kč vyjít. Když ne, tak být připraven odejít a případně také, jak píše "Anik", argumentovat nějakou protinabídkou konkurence (byť vymyšelnou nebo alespoň přibarvenou :-D )

Každopádně více služeb za stejnou cenu nabídnou snad každému.
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod TrustNo1 4. 9. 2017 17:13

Nyní mohou všchni, kdo v posledním vyúčtování obdrželi tuto informaci, ukončit k 25.9.2017 smlouvu na dobu určitou bez sankce.

Vážený zákazníku, k 25. 8. 2017 jsme upravili a zpřehlednili podmínky datových tarifů, jejichž přehled naleznete na tam.je/zmena. Pro vás jsou změny účinné od 25. 9. 2017. V rámci těchto úprav již nebudeme po vyčerpání základního objemu dat zpomalovat rychlost a data nad rámec tarifu budeme účtovat dle platného Ceníku. Pokud máte vypnuté účtování dat nad rámec tarifu, nastavíme vám službu DataLimit na 0, po vyčerpání základního objemu vám tak budou data zastavena. Do 25. 9. 2017 vám mimořádně navyšujeme základní objem dat u vašeho tarifu o 7 GB. Pokud budete chtít pokračovat v užívání internetu i po vyčerpání základního objemu dat, můžete si změnit navýšení DataLimitu v samoobsluze na požadovanou úroveň a kdykoliv jej libovolně měnit. Pokud by vám tato změna nevyhovovala, máte právo s námi ukončit smlouvu bez sankce k 25. 9. 2017. Věříme, že tyto změny vám umožní lépe využívat výhody naší skvělé datové sítě, která i v tomto roce obhájila zlato v nezávislém testu měření. Máte-li automatické navyšování objemu dat nastavené, nic se pro vás nemění a nadále si můžete naplno užívat kvality naší sítě.
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod Shr3k 5. 9. 2017 11:35

Mám už asi 4 roky flat+4GB+1000 min. zahraničí za 555, teď mi zase končí smlouva, mám to prodlužovat, nebo jsou lepší retenční nabídky? Upřímně, moc se nevykecávám, tak hodinu za měsíc, a prodatuji tak třetinu. :-)
Shr3k
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boyjm 5. 9. 2017 12:24

Shr3k:
Prejdi na dobijecku. vyrid si na dite z rodiny studentsky tarif a mas to za 250,- je v tom 100 minut do vsech siti a sms do vlastni site + ted nove zvysili na 1,2 gb dat. jedine co platis jsou sms do cizich siti, ale to ja vetsinou eliminuju pres nejaky viber nebo tak. Za 250,- myslim dost fajn.
boyjm
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod LyuKangCz 15. 9. 2017 16:42

Tak tento měsíc mi končí smlouva mVolání za 300,- po zdražení 348,- . Zažádáno o přenosové číslo a ukončení smlouvy. V prodejne mi řekli, že mě zavolají z "výpovědního" oddělením. Paní mi nabídla neomezenku za 299,- s 500MB dat, nebo neomezenku s 1,5 GB za 399,- Nic z toho mi nevyhovovalo a uvažuju o Kaktusu nebo Emtéčku. Vygenerováno přenosové číslo a zatím čekám :-)
LyuKangCz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bennybull 15. 9. 2017 19:45

Vodafone se zhoršil a zdražil taky jsem utekl a to jsem měl jejich nejdražší tarif..
bennybull
Junior


Odeslat příspěvekod LyuKangCz 17. 9. 2017 15:40

Tak nakonec Vodník nabídnul asi zatím bezkonkurenční nabídku za 319,- FLAT + 1,5 GB s úvazkem na dva roky :-) Díky Vodafone :-)
LyuKangCz
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod Spike26 17. 9. 2017 19:58

To je ovsem krasa. Ja tam budu v tydnu taky volat, manzelce za mesic konci flat + 500 MB za 298,- tak uvidim, co nabidnou.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod karlovarak 18. 9. 2017 06:19

Těch 319,- je nádherný cena. Bohužel mě nic takového nenabídli a tak jsme u šedivky za 305,-.
Teď už jen zrušit dvě zbývající datovky a sbohem Vodafone po 12 letech ( měl jsem 6 čísel +datovky)
karlovarak
Junior

Odeslat příspěvekod LyuKangCz 18. 9. 2017 06:46

Je to dělané tak, že je to FLAT s 500MB a k tomu 100%sleva na 1 GB dat navíc na 24 měsíců, takze kdyz budu dokupovat data, tak co jsem pochopil doplnim 250MB za 49,- ,ale i tak jsem spokojen. Uz jsem byl rozhodnut přejít ke kaktusu, ale timto prekvapily. Rekl jsem ze by to chtělo tak 1,5 Gb dat a volani a sms tak 200 - 300 minut, ale nemusi to byt neomezeně a nabidli toto. Jinak jak jsem psal výše,sel jsems do prodejny s jasnou výpovědí, nic jsem po nich nechtel, jen cislo přenosu. Prvni retence jsem odmitl, s tim ze je to pekny ale uz mam neco jinyho, po tydnu mi volali znovu ze to prekvalifikovali a maji pro me jeste neco lepsiho. Cekal jsem to samé ale nakonec z toho vysel FLAT s 1,5 gb za 319,-

Tak good luck všem :-)
LyuKangCz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod smoldak 18. 9. 2017 12:52

Za měsíc mi končí úvazek firemníno Business LTE. Je to vlastně neomezenka + 1,5 GB dat.

Koukám, že dnes už není problém se u tohoto tarifu dostat na 319 Kč. Potud ok.

Ale mně dnes už 1,5 GB dat nestačí. Raději bych z nich za 500 vydyndal ten nový tarif Red Naplno 5GB (+2 GB v samoobsluze). 777 Kč za to platit nechci.

Podařilo se Vám už někomu dostat slevu na ten nový tarif?
smoldak
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků