Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kachni.pero 21. 8. 2015 11:16

Zdravím,
Včera jsem byl na pobočce měnit heslo k hlavnímu účtu, slečna mě upozornila že mi končí paušál (až někdy v lednu) mVolání (300,-) tak jestli chci prodloužení.
+ že mám nárok na mobil za korunu že jsem věrný zákazník (začínal jsem už od Oskara)
Dneska volali že mě prodloužili smlouvu, jestli s tím souhlasím.
Takže za mě spokojenost.
kachni.pero
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zvedavec1 22. 8. 2015 13:05

Jako kolega Lardev 11. 8. 2015 16:09

Mam nabidku od T-mobile na flat za 499,- s 400MB internetem, smlouva na dva roky ale odpusti 2 pausaly, takze po odecteni 2 pausalu a rozlozeni na 2 roky, to vychazi na nejakych cca 457,-/mesicne. ((499*24)-(2*499))/24

Retencni na VF nabidlo flat + 1.5GB za 524,- mesicne s argumentem ze 1.5GB net je lepsi nez 400MB. Da se z nich dostat jeste neco lepsiho nez tato nabidka? Jsem u VF 14 let, bezchybna platebni moralka pres inkaso.
10 SIN
20 GOTO HELL
Zvedavec1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod d.d.t33 22. 8. 2015 13:51

Dyt je to jasne v posledni dobe.Proste davaji za 524kc neomezenku ci prodluzuji retence jako neom.volani a sms vsude za 323kc bez netu nize nejdou a ani nechcou.Jinak ty placky nad tim ze ma kde kdo neco zajimaveho jsou povetsinou firemni tarify a to jinak zalezi na obchodakovi co si s nim clovek domluvi
d.d.t33
Junior

Odeslat příspěvekod Frenza 23. 8. 2015 09:03

Ahoj, jsem tu novacek, nicmene jsem se chtel podelit o mou zkusenost. Zacal jsem VF otravovat, ze bych rad neco lepsiho, kdyz jsem u nich 11 let (mel jsem ten zakladni red tarif). V kamenne prodejne se na me divali, ze jsem se asi zblaznil, ale zanedlouho mi volala pani, ktera uz vse vedela a zacala mi nabizet tarify, ktere jsou normalne dostupne na internetu + sestavu nejakych volnych min + sms a internetu. Vsechno drahe, tak jsem zazadal o prestupove cislo a sel do O2, kde mi nabidli daleko lepsi tarif za lepsi penize a podepsal smlouvu. Den na to mi volala jina pani z VF a uz se zacaly dit veci. Domluvili jsme se na 200 volnych min, 200 sms, 250mb internetu za 279kc na 2 roky a BEZ UVAZKU, tudiz jsem to u O2 zase zrusil.

Abych pravdu rekl, porad me to tahne jinam, protoze na vetsi fup uz jsem je neukecal a ta rychlost po vycerpani je u VF nepouzitelna. Zkousel jsem na stejnem rozliseni prohlizet web u konkurence po vycerpani fupu a je to daleko pouzitelnejsi. Mate s tim nejake zkusenosti?
Frenza
Junior

Odeslat příspěvekod .357 23. 8. 2015 14:40

a) V O2 ti nemohli nabídnout "lepší tarif za lepší peníze", když má trojkartel nabídku jak přes kopírák.
b) Ty věci se asi děly jen v tvé hlavě, protože za stejný prachy běžně nabízejí neomezené volání a SMS + 300 MB (ale nutno uvést že se závazkem).
c) Po vyčerpání FUP mi nejlíp šlapalo O2, pak T-Mobile, dlouho nic... a pak až Vodafone.
.357
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod Frenza 23. 8. 2015 16:29

a) O2 mi nabidlo lepsi tarif, jelikoz mi jeste nebylo 26 a oni maji do 26 let nejake vyhodnejsi balicky.
b) Neomezene volani a neomezene sms do vsech siti, nebo jen VF? To je dost dulezite zminit, jelikoz pokud je to jen do VF, pak to je pro me nezajimave.
c) Diky.
Frenza
Junior

Odeslat příspěvekod .357 24. 8. 2015 06:25

a) Tak to pardon, nenapadlo mně, že by si někdo, kdo je zvyklej na neomezenku, mohl dobrovolně pořídit O2 kůl. Pokud ti rodiče přiškrtili kapesné, tak zkus raději Kaktus.
b) Tak to by mně fakt nenapadlo chlubit se flatem do vlastní sítě. Tobě snad těch 200 minut a SMS nabídli pouze do Vodafonu??
c) :)
.357
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod Frenza 24. 8. 2015 15:02

Chtel jsem se jen podelit o zkusenosti, ale jestli si potrebujes takhle verejne honit ego, tak prosim... Je mi 25 a s rodici neziju uz nejaky ten patek, neprovolam tech 200 min a 200 sms uz vubec nepropisu, jen skoda, ze to neslo s vetsim fupem klidne i s upisem a za vic penez, protoze, jak jsem zminil, rychlost po vycerpani fupu je u VF mizerna.
1) Moje chyba, neuvedomil jsem si, ze uz se ty tarify jmenuji jinak a zakladni red tarif uz je nyni neomezeny, nicmene nekdo, jako ty, kdo vsechno vi a zna, urcite vi, ze drive byly red tarify omezene a to dost silne. U zminovaneho zakladniho red tarifu jsem mel pouze 20mb internetu, tudiz to, co mi momentalne nabidli, je vice, nez dobre.
2) Nerikam, ze je to nerealne, protoze nemam nastudovane (jako ty) retencni nabidky operatoru, ale jestli se da do 300kc s upisem sehnat neomezene volani + sms do vsech siti a 300mb internet, tak to klobouk dolu...
Frenza
Junior

Odeslat příspěvekod zip123 24. 8. 2015 15:49

U vodace jsou retenční za 299 dve:
- s upisem na dva roky kolem 150min kamkoliv i zahraničí, neomezene SMS kamkoliv na česká čísla, 300mb fuo
- bez upisu stejne, jen 100minut volání místo 150
zip123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Frenza 24. 8. 2015 17:33

V tom pripade mam tedy snad jeste lepsi nabidku, jelikoz mam 200min, 200sms a 250mb za 279kc. Zaroven je teda asi zcestne dostat neomezeny tarif s 300mb internetem za stejne penize, jak psal .357.
Frenza
Junior

Odeslat příspěvekod Cajky 24. 8. 2015 18:47

Já mám už dva roky u vodafone 300minut všude, neomezené sms a 300MB za 299,-
Takže maximální spokojenost.
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod davsopl 24. 8. 2015 21:44

Frenza: Pokud jsi už podepsal smlouvu s O2 a je to smlouva na 2 roky, tak to nelze je tak zrušit zase zpět. Budeš muset doplatit 1/5 částky za 24 měsíců. A O2 dává skoro všechny "výhodné" tarify s úvazkem. Přijde ti nejspíš smluvní pokuta od O2.
davsopl
Junior

Odeslat příspěvekod .357 24. 8. 2015 23:06

Frenza píše:Chtel jsem se jen podelit o zkusenosti, ale jestli si potrebujes takhle verejne honit ego, tak prosim... Je mi 25 a s rodici neziju uz nejaky ten patek, neprovolam tech 200 min a 200 sms uz vubec nepropisu, jen skoda, ze to neslo s vetsim fupem klidne i s upisem a za vic penez, protoze, jak jsem zminil, rychlost po vycerpani fupu je u VF mizerna.


Když už se chceš o něco podělit, tak to příště piš přesně. Pokud neznáš název tarifu, tak uveď co obsahuje. Kdyby sis ty místo honění čehokoliv raději přečetl pár stránek diskuze nazpět, tak bys zjistil, jaké jsou aktuální nabídky retnčního a nemusel bys tu plácat nesmysly.
Je to tu dost OT a navíc se to začíná zvrhávat na bazar, takže už je opět načase, aby zasáhla cenzúra...
.357
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod zip123 25. 8. 2015 08:50

Davsopl do 14 dnu od podpisu muzes of smlouvy normálně odstoupit ne
zip123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Frenza 25. 8. 2015 09:43

davsopl: Zrusil jsem to do 14 dnu, takze bez pokuty. Cislo jeste nebylo prevedene.
Frenza
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků