Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod technikus 18. 1. 2020 07:16

Mám úplně stejnou zkušenost ze včera, kdy jsem volal na linku co a jak s ukončením smlouvy, přechodu jinam a co s ČVOP a paní úplně na pohodu, to vše vyřešíte nejrychleji na pobočce. :D
Tak se tam dnes chystám :-)
Amazfit GTR Stainless Steel
Roborock S50
Mi Router 4 + AC2100
Huawei P30
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 18. 1. 2020 07:44

Niekto nedavno pisal, ze na pobocke mu dali zlavu na 3 mesiace :-)
alfas123
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 18. 1. 2020 07:49

Myslím si, že bych nepadl na zem ani ze 3 měsíců zadarmo a zbytek za full částku.
Navíc dnes nenabízí zřejmě nic podobného mému tarifu a zbytečných 800+ byť za neomezená data platit nehodlám.
Vodafone přes UPC mi aktuálně nabídl 12 GB za 550 Kč měsíčně. To zatím vidím jako nejlepší nabídku, když teď mám u T-M 10GB za 499 Kč.
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod gotzinger 18. 1. 2020 08:23

Může tady někdo prohlásit, že měl z retenčního slevu na tarif, a šlo to zabalit do počtu do Magenty (i bez další slevy na ten daný tarif), aby dosáhl na slevu Magenty na další služby a na 15 GB sdílených dat?
Podle toho, co jsem pochopil, někdo tady píše, že to tak má, ale infolinka mi opakovaně tvrdí, že to nejde, že by mi v Magentě zrušili slevy na jednotlivé tarify.
gotzinger
Junior

Odeslat příspěvekod papun 21. 2. 2020 15:51

Tak přišla asi doba zlá. Retence zrušená a na prodejně žádné zajimavé nabídky. O2 má o něco lepší nabídku plus slevu na telefon a když jim t říkám, tak jim to je úplně jedno.

Nabízíí mi na dvě čísla neomezené volání a SMS a 1GB dat (to mi stačí ty data) a chtějí za to 855,- tedy 428,- za číslo.

Obávám se, že když dám výpověď, tak se nikdo neozve, protože nemá kdo, když není retenční oddělení. Nějaký nápad, či to je aktuálně dobrá nabídka. K O2 nejdu, páč mám špatné pokrytí, takže tak jak tak musím zůstat u T-mobile.
papun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guiz 21. 2. 2020 17:10

Co se týče pokrytí,tak O2 a TM mimo Prahu a Brno mají už nějakou dobu všude úplně stejné základní pokrytí. Alespoň co se týká 2G,3G a LTE 800.
Co se může lišit je jen LTE 1800,2100 a 2600.
guiz
Moderátor

Odeslat příspěvekod papun 21. 2. 2020 18:32

U nás má řádné pokratí pouze t-mobile. Zbytek je slabší. Máme kopcovitý terén.
papun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 21. 2. 2020 19:21

Pokud je nutnost sítě T-mobile tak bych se zkusil podívat do aplikace Můj T-mobile jestli tam nějaká sleva na tarif nebude. Případně si dejte poptávku do šedivek na zdejším fóru tam bývají ceny určitě příznivější. Ale pokud máte stávající smlouvu z retenčního lidi psali že by mělo stačit jí jen prodloužit.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 21. 2. 2020 19:48

Ted je uplna bida, nikdo nic neda. V aplikaci smesne nabidky, treba se mi ukazala sleva 100kc. Ani mi to nenabidne slevu na mobil, ani naky lepsi tarif, kdyz vemu mobil xD. Asi zacina spatna doba, kvuli novym podminkam.
hurec
Junior

Odeslat příspěvekod papun 21. 2. 2020 21:06

No v aplikaci T-mobile mi to nabízí nejlevnější tarif asi za 850,- volaní a sms neomezené a 12 GB, ale to je mi prd platné a když si chci udělat tarif na míru, tak mi to nabízí minimálně ten za 850,- takže výběr úplně k h.....

Otčímovi končí smlouva v srpnu a teď má za 400,- neomezenku + 2,5 GB a může si to měnit v apce za vyšší data a úměrně tomu (přijatelně) roste cena. Ještě zkusím co, kdyby ty moje čísla vzal pod sebe on. Když jsem to chtěl opačně, tak by na tom těžce prodělal, protože mu to aktuálně spočítali podemnou na 580,-. On nic jiného nemá, jen to jedno číslo a cenu má dorbou celkem.
papun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hruzic 22. 2. 2020 14:15

Ahoj. Netuším, odkud se vzala informace, že T-mobile zrušil retenční oddělení, ale před třemi týdny jsem byl na prodejně vypovědět dvě telefonní čísla a prodejkyně v podstatě obratem vytočila číslo někam. Na druhé straně pak byla dáma, která mi nabízela relativně zajímavé slevy, ale jelikož mám poměrně dost výhodnou nabídku od svého zaměstnavatele, nemohla tomu moc konkurovat.
Neomezené volání a sms + 3 GB dat nabízela někde lehce přes 400 Kč. Neomezené volání a sms + 12 GB pak trochu pod 600 Kč.
Hruzic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suram 22. 2. 2020 17:52

To ale nejsou zrovna moc výhodné nabídky.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod Hruzic 22. 2. 2020 18:07

Já nehodnotím, jestli to je extra výhodná nabídka nebo ne. Určitě je to levnější než to, co na člověka vykoukne jako individuální nabídka v T-mobile aplikaci. Co ale říkám, že retenční oddělení evidentně zrušené nebylo.
Hruzic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod papun 23. 2. 2020 10:03

No mě o tom zrušení řekla ženská na telefonní lince. Nejsem si jistý, ale mám pocit, že řekla, že od února.

Nabídka to je o něco lepší, ale každopádně ne nějaká velká hitparáda.
papun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hruzic 23. 2. 2020 11:03

Jak jsem psal, měl jsem nabídku přes zaměstnavatele, takže pro mě nabídka z neexistujícího retenčního nebyla až tak zajímavá a navíc jsem fakt chtěl odejít, ale...
Mám trochu alergii na to, jak tady každý druhý člověk napíše na jakoukoliv nabídku, že to není žádná hitparáda a bla bla bla. To co mi ta paní nabízela odpovídá co do nabízených služeb a ceny tomu, co se tu probírá už poslední půl rok a nikde jsem nečetl, že by od T-mobile někdo získal tarify s uvedenými parametry významně levněji. Když už někdo má potřebu napsat, jak je ta která nabídka na prd, nebylo by asi od věci i rovnou napsat jakou jinou lepší nabídku v posledních třech měsících takový kritik dostal.
Hruzic
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka