Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod josifek78 24. 10. 2020 16:26

SunnyD:
**bez velké námahy jde získat slevu 50%, takže 787,5Kč měsíčně.
* S dobrou známosti se jde dostat až na slevu 75%, takže 393,75Kč měsíčně(to musí být ale fakt dobrá známost).
josifek78
Junior

Odeslat příspěvekod jezevcik8475 24. 10. 2020 17:07

To je fakt zajímavé :-) Nedávno Vám nenabídli více jak 40%, pustil Vás T-M s radostí k jinému operátorovi. Zajímavé, že ty známosti , o kterých víte a zřejmě je i znáte Vám nenabídli lepší slevu, třeba i 80%.

josifek78 23. 10. 2020 17:26
Dnes taky bohužel bez úspěchu, řekl jsem nabídku od konkurence, která odpovídala zhruba té 50% slevě(skutečně reálná nabídka), ale bohužel nic, ani ta špatná sleva 40%... prostě nic, vygenerovali kod a to je vše. Hold tak budu muset přejít jinde no, když nechtějí platící lidi.
jezevcik8475
Junior

Odeslat příspěvekod josifek78 24. 10. 2020 20:04

neříkal jsem že na první pokus dají hned 50%, ale že bez větší námahy se dá získat 50% sleva... to jsou dvě rozdílné věci :) Samozřejmě ještě nejsem u konkurence, ten přechod stále probíhá tak není nutné posílat včerejší příspěvek -.- :) až bude přechod hotový tak napíšu jestli ještě něco nabídli, případně nenabídli... v úterý by se mělo dokončit.

O 50% slevě na tři měsíce se můžete vklidu dočíst tady na foru, je to sleva která se dá získat téměř s jistotou. je na to spousta příspěvku tady.

Ohledně 75%, klidně pohledám v tomto tématu nebo v komentářích na FB a pošlu tady skutečné foto(screenshot) že někdo má těch 75% slevu... Jedná se o zaměstnaneckou slevu, tedy že T-Mobile lidem co u nich pracují dá kupon na tuto slevu(budeme to nazývat benefit)... někdo tento benefit nepotřebuje tak to bud rozprodá nebo daruje dále dobrým známým, proto jsem psal že je potřeba mít "dobrou známost".

jezevcik8475: mám teda najít ten screenshot s 75% slevou abys uvěřil? Je tam zrovna ten nejvyšší tarif s konečnou cenou 393,75Kč. :-)
josifek78
Junior

Odeslat příspěvekod tielk100 24. 10. 2020 21:22

Klidne to sem nahod zamestnanecke vouchery maji hodnotu 50% slevy.O vetši slevě jsem jeste neslysel a to mi jich uz par proslo rukama.
tielk100
Junior

Odeslat příspěvekod josifek78 24. 10. 2020 22:08

mildapm1 píše:Retence ještě funguje.

tielk100 píše:Klidne to sem nahod zamestnanecke vouchery maji hodnotu 50% slevy.O vetši slevě jsem jeste neslysel a to mi jich uz par proslo rukama.

tielk100: třeba tady, ani ne 10 stránek zpět... stránka206.
Obrázek

BTW však to nemyslím nějak zle :-D ,jen jsem někomu odpověděl na otázku"Za kolik se dá sehnat neomezenka+dataMax" a hned se toho chytlo tolik lidí :D třeba držet spolu a vyměňovat si zkušenosti s operátory,od toho tady to forum je O:-)
josifek78
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 24. 10. 2020 23:20

Mno, vyměňovat si zkušenosti... Vše má své limity a obzvlášť na území komerčním. Toto fórum víceméně patří Petrovi O2 Kellnerovi, takže... :-) Někteří ty limity známe, tak se musíme držet na hraně... ^^

Stačila by mi i sleva 60 % na HD... Tu se chystám řešit až v květu 2021, jakmile mi skončí rámcovka u Vodafonu na 7 čísel, která si na tři měsíce přesunu k T-Mobile a pokud bude chtít následně T-Mobile udržet včetně těch sedmi celkem čisel jedenáct, tak bude muset 60 % nadělit, protože cenu odpovídající 50 % si dokáži zajistit jinde...

Kupon na 75 % bodl. Případně prosím info do SZ, jeden koupím... :-)
Jsem odpovědný za to, co řeknu a/nebo učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Anik 25. 10. 2020 07:40

Jen přidávám, že 50% sleva na 3m lze najít i na webu, bez doprosovani se na lince.. po zadání mailu Vám přijde kód na 50% slevu...

Edit: zasílám odkaz na slevu.

https://www.t-mobile.cz/prejdete
Přílohy
20201025_072537_resize_79.jpg
Anik
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 25. 10. 2020 08:48

Ano, toto se tu také již několikrát psalo. Je tomu tak.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a/nebo učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dockalacek 25. 10. 2020 11:05

Můžu si dovolit jednu možná blbou úvahu? Nebrat osobně, Razieli, ale trochu mi připadá, že jsou na retence skoupější od doby, co nám radíte, jak na ně. Radíte dobře, ale když si to tak promítnu, tak nejdřív stačilo zobrazit OKU v aplikaci, pak si člověk musel o OKU zavolat a nyní už v řadě případů musí skutečně zahájit přenos, aby z nich vůbec něco vypadlo. Tak mě napadlo, jestli sem náhodou zástupci operátorů nechodí, a nečumí nám do karet. Asi sem chodili i v minulosti, ale ten skok z doby, kdy flat + SD data byly za 430 a současná doba. Myslím, že tím, jak jste nám pomohl se strategií k lepším retencím, se i operátoři nějak zatvrdili a to, co dřív fungovalo dnes nefunguje. Prostě mám pocit, že tu moc piklíme, a vrací se to některým formou horších nebo žádných retenčních nabídek. Ale třeba se mýlím.
Jsem propiskovej magor:-) Fantastic Four - já, Shitman, KineCZek a soap mactravish:-) Už mám Be Quiet PP11 300W:-) Chceš mít mysl veselou? Snídej housku s nutellou! Nepiji, nekouřím, jsem hebký, přítulný a v nouzi mě lze použít jako mop:-)
dockalacek
Moderátor

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 25. 10. 2020 12:31

Mohu si dovolit také jeden možná blbý dotaz? Proč existují témata o retencích na vašem fóru? Nebo co vlastně chcete? Protože mi to nějak pořád není jasné. Nic neberu osobně, jste komerční fórum, máte své limity, de-facto nemůžete jinak.

OK, v pohodě, přímo mi to napsat nemůžete, já to chápu. V tématech retencí na fóru MM tedy končím.

Hezké dny a hodně štěstí.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tielk100 25. 10. 2020 14:22

josifek78:
Tak to čumím, ja fakt voucher s vetší než 50% slevou neznam.To je skoro zadara za tech 393,75Kč.Díky za info tuto zpravu jsem zde na foru prehledl i kdyz je par stranek zpatky.
tielk100
Junior

Odeslat příspěvekod josifek78 25. 10. 2020 15:24

dockalacek: za sebe myslím že to tak není, existuje hodně sociálních síti o kterých se na toto téma diskutuje :) Podle historii právě že dávají více než obvykle podle mého názoru, taky musí jinak půjdou lidé ke konkurenci kde jsou i veřejné nabídky lepší než ty jejich plné ceny.
josifek78
Junior

Odeslat příspěvekod dockalacek 25. 10. 2020 15:35

Já mám jiný názor - mám pocit, že se tady příliš dopodrobna probírá strategie, a že ji prostě prokoukli, protože retence už nejsou tak dobré jako dřív. A nebo mají omezený počet lidí, kterým dají 60% slevu, omezený počet lidí, kterým dají 40% slevu, a pak část lidí nedostane nic.
Jsem propiskovej magor:-) Fantastic Four - já, Shitman, KineCZek a soap mactravish:-) Už mám Be Quiet PP11 300W:-) Chceš mít mysl veselou? Snídej housku s nutellou! Nepiji, nekouřím, jsem hebký, přítulný a v nouzi mě lze použít jako mop:-)
dockalacek
Moderátor

Odeslat příspěvekod josifek78 25. 10. 2020 16:13

je možné že mají určitý počet slev za nějaké období a proto možná třeba tento týden dávají méně(protože už dali hodně slev) nebo prostě musí odhadnout kdo je skutečně ochotný odejít a kdo ne, ale ty slevy prostě dávat musí ikdyby to prokoukli podle mě :) Jinak by přišli o zákazníky protože jsou zde opravdu reálné nabídky od konkurence(dokonce i veřejné nabídky).

Zde jsou jednoduché počty(příjem):
TeoretickáMožnost1: 393,75 Kč (cena po slevě) * 102 000 (počet udržených zákazníků) = přes 40 mega Kč měsíčně.
TeoretickáMožnost2: 1575 Kč (plna cena) * 0 (0 protoze vsichni zakaznici odesli)= velká 0 Kč měsíčně.

Pokud bych dal nějakému manažerovi, spolumajitelovi nebo prostě nějaké důležité osobě na výběr mezi měsíčním příjem přes 40 mega nebo 0, věřím tomu, že by každý vybral těch 40 mega.
josifek78
Junior

Odeslat příspěvekod 5005 25. 10. 2020 16:18

Tady nejde o nějaké managery, ale o to, jak a za co jsou odměňováni pracovníci retence. Pokud přesvědčí odcházejícího klienta s útratou 200 Kč měsíčně tím, že mu dají víc služeb se slevou za 300 Kč měsíčně, tak bude odměna nejspíš jistá oproti klientovi s útratou 1000 Kč měsíčně, který by chtěl ty samé služby za 300 Kč měsíčně.
5005
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka