Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Votroubek34 23. 6. 2020 12:30

Pokud vim, zadny zavazek se nezrusil, jen je doplatek 5% ze zbyvajicich pausalu do konce zavazku. I tak podle VOP plati 30 denni vypovedni lhuta, nebo ne? Proto se ptam. Je to fakt hrozny, nenapadlo me, ze tohle budu muset resit, nekam prechazet, pak chtit 3 mesice za pulku... Jenze pripadal bych si jako trotl vzit to za tech 500,-
Votroubek34
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 23. 6. 2020 13:14

5% je doplatek u smluv s úvazkem pokud je vypoví do 3 měsíců. Pokud si člověk vyžádá OKU a přejde jinam pak není potřeba ani ten měsíc na výpověď. Doplatí poměrnou část zúčtovacího období a tradá.

-- 23. 6. 2020 13:23 --

"Novela zákona zároveň zavádí výraznější omezení smluvních pokut pro případ předčasného ukončení smlouvy na dobu určitou, které se v případě fyzických osob (ať již spotřebitelů nebo podnikajících fyzických osob) mohou účtovat pouze, pokud smlouva skončí do tří měsíců od jejího uzavření. V takovém případě je smluvní pokuta omezena 5 % součtu měsíčních paušálů (nebo minimálního měsíčního plnění) zbývajících do konce sjednané doby, přičemž výše úhrady se počítá z částky placené v průběhu trvání smluvního vztahu."
https://www.ctu.cz/tiskova-zprava-od-du ... ji-levneji
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod Votroubek34 23. 6. 2020 13:44

Dekuji za opravu. Puvodne jsem to spatne interpretoval. Tudiz opravdu staci vyridit si vse jinde a pak uz jen cekat na vyuctovani od byvaleho operatora?
Votroubek34
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ekopi 23. 6. 2020 18:05

Dobrý den, poradí mi někdo jak přesně provést přetahovací nabídku? Děkuji
ekopi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tielk100 23. 6. 2020 18:40

Ahoj, napiš SZ Vilem96
tielk100
Junior

Odeslat příspěvekod Votroubek34 24. 6. 2020 11:16

Jeste se zeptam na jednu vec. Mam od nich i LTE internet pro domacnost, na ktery zadnou “vyhodu” nemam. Taky puvodne “s uvazkem”. Jsou tam stejna pravidla (zadne zbytkove poplatky). Plati skutecne, ze si jinde muzu domluvit prechod sdelenim OKU a uzavrenim smlouvy, pak jen T-mobilu vratit pronajate zarizeni (a co simkarta v nem?). Dekuji. Pavel

Jeste bych upresnil, ze minim nakonec odejit jak s telefonnim cislem, tak s internetem, kde je v modemu simkarta. Zda mi tedy staci jedno OKU a vztahuje se k celemu uctu. Fakt me vytocili. Internet jsem s nimi puvodne neresil.
Votroubek34
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 24. 6. 2020 11:48

Internet se neportuje, to je prostě jen internet. Tady OKU je irelevantní řešit. Pokud Vám služba nevyhovuje, můžete poslat stížnost a požádat přímo o slevu, ale spíše to v této oblasti nepůjde a bude potřeba změnit poskytovatele. Vrácení zařízení se řídí smlouvou, nejpravděpodobněji ale jej budou chtít vrátit. SIM už ne.

OKU je lépe generovat pro každé číslo zvlášť. Ten internet ale nevím, zda vyřešíte.
ICT servis & poradce, CEO, CIO, CQO a krizový manažer na volné noze; sociální psycholog; futurolog; návrhář; korektor; kritik; regionální koordinátor Hnutí Zeitgeist Česká republika pro Prahu a středočeský kraj. Kontakt viz profil.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Votroubek34 24. 6. 2020 11:53

Nicmene to, ze mam u internetu smlouvu to 2/2021 u v pripade internetu znamena, ze se z ni muzu vyvazat s 30 denni vypovedni dobou bez sankci nebo ne? Porad je to smlouva o poskytovani sluzeb el.komunikaci.
Votroubek34
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tielk100 24. 6. 2020 15:15

Ja jsem psal již 2x s žadostí o retenci a zatím nic.Tak snad jsi to nevyhodnotil jako tech.zaležitost.
tielk100
Junior

Odeslat příspěvekod Qestament 25. 6. 2020 15:45

Čau lidi. Volal jsem 2x na prodejní TM a nic. Slevu mi žádnou nedali, že ta akce už není nebo co a že jenom plný ceny. Tak já nevím co mám dělat pro těch 50%. Už to nejde.
Qestament
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 25. 6. 2020 17:37

Čau lidi to je nějakej novej folklór made in CZ ne? Pročti diskuzi pár stránek dozadu někdo na sebe dával kontakt přes SZ že zavolá z jejich (T-M) founu tak to zkus.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod Qestament 25. 6. 2020 18:35

Jo Vilém96 jsem taky psal a už to prej nedělá tak nechápu. Nakonec ale vyřešeno s Razielem. Jo s čau lidi trošku bejčím lidi no :D
Qestament
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BLAZ67 27. 6. 2020 13:48

Dnes voláno na 800737373, že bych chtěl přejít od VDF a chtěl bych neomezený tarif s 12 GB a že kamarád od nich dostal slevu 50% na 3 měsíce. Operátor, že to není problém a že můžeme rovnou přechod zadat. Sdělil mu OKU a vybral si termín přechodu. V úterý kurýr přiveze SIM. Teď doufám, že za 3 měsíce nebudu muset zase přecházet jinam :-D
BLAZ67
Junior

Odeslat příspěvekod Qestament 27. 6. 2020 16:20

Tak snad ti pak vyjde retence nebo pokud ti nevadí se s tím pak patlat tak to asi takhle na ty tři měsíce půjde. Raziel mi to vyřešil taky a pak mi udělá retenci se slevou. je to o tom kdo se s tím chce patlat, bejt v nejistotě a doufat anebo to chce mít asi zařízený. Ale i tak dobrý info. Já to zkusil taky před chvílí s tvojím argumentem a 25 %. Tak něco jde a ne že ne.
Qestament
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 27. 6. 2020 16:32

Také jsem to právě zkusil a argument BLAZ67 funguje, potvrzuji 25 % na první tři měsíce. Když jsem jim říkal o 50 %, tak to prý už nedávají. Mno, my někteří o tom víme své...
ICT servis & poradce, CEO, CIO, CQO a krizový manažer na volné noze; sociální psycholog; futurolog; návrhář; korektor; kritik; regionální koordinátor Hnutí Zeitgeist Česká republika pro Prahu a středočeský kraj. Kontakt viz profil.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka