Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod guiz 4. 6. 2020 16:47

No já mrknul na OKU kódy včera a dnes volali z retenčního co se jako děje a jestli mám nějaké přání. Na třetí nabídku jsem kývnul. Na třech sim aktivován neomezený Můj tarif M a neomezená data SD 430kč a po 20% slevě v Magentě výsledná cena 344kč. :-D
guiz
Moderátor

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 6. 2020 16:56

Sleva z Magenty casem bohuzel spadne, to uz bychom chteli moc :-D
anonymni

Odeslat příspěvekod esquire 4. 6. 2020 17:12

No to bych se divil. Mne bylo primo receno, ze dalsi sleva na Magentu jiz mozna neni, ale na ostatni sluzby v te vysi bude zachovana. I v aplikaci mam uvedeno mesicni pausal 537,50 Kc.
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tielk100 4. 6. 2020 17:27

Kdyz jsem se na tu slevu v kombinaci s magentou ptal ja, bylo mi receno ze je mozne to kombinovat.Jen ta sleva nebude tak velka.Je jedno jestli dostanu slevu 25% na tarif + slevu 25% v magente nebo rovnou 50% slevu na tarif.Takze to chapu pokud mas slevu na tarif treba 20% muzes jit do magenty pokud mas slevu 60% na tarif mas s magentou smolika.Ty % slevy jsou jen ilustracní.
tielk100
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guiz 4. 6. 2020 18:19

Mám to tak jak mi bylo řečeno na retenčním. Cena tarifu 430 - 20% Magenta, takže výsledná 344kč.
Přílohy
Screenshot_20200604-181614_Mj T-Mobile.jpg
guiz
Moderátor

Odeslat příspěvekod bozanov 4. 6. 2020 18:34

Tak to blahopřeji. Máme taky Magentu, ale cena nezměněna... 430Kc
bozanov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 6. 2020 18:49

Tak v tom pripade to je tak, jak pise tielk.
@guiz Gratuluji k super tarifu!

Jinak stale plati nabidka, pokud by nekdo chtel prejit k T-Mobile, mohu zavolat z infolinky, zaridit prevod a nastavit tri mesice za polovinu na jakykoliv tarif - pote je na Vas s jakym tarifem budete pokracovat. Pokud to bude pro nekoho zajimave, muze me zde kontaktovat do zprav :-) Urcite i toto vlakno navstevuji zakaznici konkurencnich operatoru.
anonymni

Odeslat příspěvekod bozanov 4. 6. 2020 19:02

Nám také slíbeno, že v Magente se sleva navýší a nic... a už nikdo nic neví...
bozanov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod esquire 4. 6. 2020 19:28

No tipuji, ze je to prepocitana pomerna cast predchoziho a noveho pausalu. Taky jsem u jednoho cisla menil datovy tarif, ta druha castka byla nizsi nez novy pausal, ale na zacatku noveho zuctovaciho obdobi se to srovnalo.
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bozanov 4. 6. 2020 19:45

U nás první faktura OK a druhá nižší sleva...
bozanov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod astario 4. 6. 2020 23:12

Tak po OKU nabídnuta Magenta - 299,- pevný internet, 2x neomezenka + 12gb dat za 2x 825,-, 475,- neomezenka a 1GB dat, 20GB dat mezi 3 tyto tarify, a 2 minim tarify po 50kč plus 15% plus 20% sleva -> z ceníkových 2700,- za 1650,- Kč / měsíc (5 čísel, 3 neomezené - 12,12,1, 2 minim, ADSL).. jako úplně marnost to není.. ale paní na lince pro významné zákazníky moc níže jít nechce.. 2 čísla jsou u tmobile, 3 přechází z vodafonu.. a je to na IČO (s.r.o.)... co myslíte mám to vzít?
astario
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 5. 6. 2020 02:09

Ne. Mimochodem nic jako linka pro významné zákazníky neexistuje. Pokud dostanete jako významný zákazník horší nabídku než zákazník nevýznamný, dělají z vás blbce. To ostatně dělají z každého.
ICT servis & poradce, CEO, CIO, CQO a krizový manažer na volné noze; sociální psycholog; futurolog; návrhář; korektor; kritik; regionální koordinátor Hnutí Zeitgeist Česká republika pro Prahu a středočeský kraj. Kontakt viz profil.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zdenik.zdenik 5. 6. 2020 07:46

guiz píše:Mám to tak jak mi bylo řečeno na retenčním. Cena tarifu 430 - 20% Magenta, takže výsledná 344kč.

S tímto screenshotem bych byl opatrný. Máte uvedený tarif celý měsíc? Ja mám toto zobrazeno také. Ale bylo mi to zdůvodněno, že se jedná pouze o poměrnou část za zúčtovací období. První den dalšího období tam dle jejich sdělení budu mít 430Kc. Sleva v součtu s magentou více jak 60% prostě dle jejich sdělení nelze.
zdenik.zdenik
Junior

Odeslat příspěvekod suram 5. 6. 2020 09:10

Jo ta první platba závisí od data zúčtování. U T-M je to myslím 6. nebo 16. anebo 26. den v měsíci. Vybrat jde jen ze 3 možností. Já mám 6.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod bozanov 5. 6. 2020 09:36

suram píše:Jo ta první platba závisí od data zúčtování. U T-M je to myslím 6. nebo 16. anebo 26. den v měsíci. Vybrat jde jen ze 3 možností. Já mám 6.

Ano, je to tak...
bozanov
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka