Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kutulin 18. 5. 2020 18:27

Nějak mi nejde na rozum to, že Vám stále běží smlouva cca ještě půl roku, k tomu u T-mobile jste jen 4 roky, nikoho jste zatím sám nekontaktoval a T-Mobile Vám sám od sebe zavolá a rovnou Vám nabízí 60ti procentní slevu na jakýkoliv tarif aniž by se s Vámi dohadoval o vaší tarifní představě... To mi opravdu hlava nebere, když zpětně zde v diskusi je poslední dobou jasné, že vyjednat si nějakou dobrou retenční cenu je čím dál tím víc náročné a to nejen u T-mobile.. Ten neomezený SD tarif už máte aktivovaný a opravdu za 430 kč s DPH? Není to vaše číslo ještě pod nějakou další "třetí" firmou?
kutulin
Junior

Odeslat příspěvekod DirtyKing 18. 5. 2020 20:40

Mám ho taky. Neomezené volání a SMS + Internet SD, akorát teda za 450 Kč. Retenční nabídky co teď lezou z T-Mobilu jsou super, konečně. Smlouva samozřejmě přímo na mě a cena s DPH.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sony 18. 5. 2020 20:44

Jsem u TM skoro 20 let a rekli mi ze takova sleva neexistuje,taky mi konci smlouva,tak nevim kde je pravda.
Sony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 18. 5. 2020 21:22

Me skoncila vcera, jen se to preplo na svobodny tarif a jede se dal. Ticho po pesine.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod poldicek1975 18. 5. 2020 22:40

kutulin píše:Nějak mi nejde na rozum to, že Vám stále běží smlouva cca ještě půl roku, k tomu u T-mobile jste jen 4 roky, nikoho jste zatím sám nekontaktoval a T-Mobile Vám sám od sebe zavolá a rovnou Vám nabízí 60ti procentní slevu na jakýkoliv tarif aniž by se s Vámi dohadoval o vaší tarifní představě... To mi opravdu hlava nebere, když zpětně zde v diskusi je poslední dobou jasné, že vyjednat si nějakou dobrou retenční cenu je čím dál tím víc náročné a to nejen u T-mobile.. Ten neomezený SD tarif už máte aktivovaný a opravdu za 430 kč s DPH? Není to vaše číslo ještě pod nějakou další "třetí" firmou?

Je to zvláštní, také mne to překvapilo, ale příjemně...Vzal jsem tu levnější variantu za 330,-Kč včetně DPH (tedy Můj tarif M a 12 GB), ten dražší (SD s neomezenkou za 430,- Kč včetně DPH) bych stejně nevyužil (zatím běžně spotřebuji 6-8 GB měsíčně). Kalkuloval jsem s celkovou sumou když budu platit navíc 120,- Kč ta TwinSimku. Aktivovali mi ho hned do 5 minut od telefonátu s operátorkou 13.5. (volali v den, kdy mi začínalo nové účtovací období). A číslo mám u T-mobile jediné jako fyzická osoba bez IČO, zbytek rodiny má stále Vodafone (já přecházel před 4 lety od Vodafone, když se u T-mobile objevil tarif Mobil Data 10 GB + 100 minut + 100 SMS za 499,- Kč- před rokem a něco jsem vyhrožoval odchodem a stáhli mi za něj cenu na 299,- Kč).

-- 18. 5. 2020 23:53 --

Sony píše:Jsem u TM skoro 20 let a rekli mi ze takova sleva neexistuje,taky mi konci smlouva,tak nevim kde je pravda.

Přikládám screen z aplikace pro doložení mého tvrzení. Také jsem čekal, že mne za půl roku čeká výběr pouze z toho, co bylo v nabídce v aplikaci, ale jejich telefonát bez toho, abych sám volal mne překvapil. Jen jsem ale použil metodu, kterou popisovali na retenčním foru Vodafone - zobraz několikrát v aplikaci či na webu OKÚ číslo a oni se ti ozvou sami - a asi to fakt funguje.
P.S. Jen jsem ještě řešil na FB T-mobile, proč mi zaúčtovaly 2 SMSky z rána (proto aktuální cena 333,- Kč) - vysvětlili mi, že když jsem ještě na pár hodin ráno v novém účtovacím období měl původní tarif DATA mobil s "dárkem" 100 SMS a 100 minut tak při změně tarifu na t volné SMS nemám nárok - tak jsem si ty 2 zprávy holt zaplatil :-)
A jak se někdo ptal, proč mluvila operátorka ještě o závazku - je to vidět na screenu do 13.11.2020 - údajně musím dodržet původní úvazek. Ale s ohledem na jejich nabídku jsem těch 6 měsíců vůbec neřešil a dále se neptal na důvody...

-- 19. 5. 2020 00:02 --

Osobně vše přikládám souhře 2 věcí: vynikající platební morálka - jak jsem psal, po celou dobu platím kartou hned jak přijde 1. zmínka o vystaveném vyúčtování a pak to opakované zobrazení OKÚ - asi se jim to zobrazuje, že někdo projevuje příznaky útěky od nich. A asi pokud dobře platí, tak si ho asi nechtějí nechat utéci jinam. Navíc mne ani nepřemlouvala na ten dražší tarif neomezený SD za 430,-Kč, sama přiznala že při mé průměrné spotřebě dat bych to platil zbytečně. Až jsem si říkal, že takto bez handrkování bych si představoval přístup operátora k zákazníkovi jako naprosto normální. A ještě jeden postřeh - překvapilo mne, že se ozvala těch 6 měsíců před koncem úvazku - čekal jsem případný telefonát až někdy na podzim.
Přílohy
Screenshot_20200518_234133_cz.tmobile.oneapp.jpg
poldicek1975
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stenly0007 19. 5. 2020 05:30

18.5.2020
Jsem u T-Mobile 16 let, ani jednou jsem nemel problemy se splatnosti a dostal jsem neomezene volani, SMS a 12GB dat.
Stenly0007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ti2sto 19. 5. 2020 05:45

Platim 499,- nesicne za 10GB a tento tyden jim po letech podam vypoved. Za tolik dat si predstavuju cenu maximalne 300,-
Tak uvidim, jestli se mi ozvou a jak budou ochotni. Ja sem rozhodnut odejit, takze koneckoncu budou penize chybet jim a ne mne.
Ti2sto
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vaso00 19. 5. 2020 06:15

Tak to jsi měl opravdu štěstí. Asi měla paní na retenčním dobrý den :D

To já u svého operátora (o2) nedávno zkoušel poptat mobilní služby. Mám tam už internet + TV za 855 a chtěl jsem k tomu nějaký neomezený tarif + aspoň 15 GB dat do 400 korun. No dostal jsem kulové :D
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 19. 5. 2020 06:52

Ja jsem u nich 15let, platim 850kc za neomeneze volani a 12gb dat. Smlouva skoncila a jen se prevedla na svobodny tarif a ticho po pesine. Retencni se ozve, az budu chtit utect. Driv pochybuju.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Vaso00 19. 5. 2020 07:23

Tak pokud ti to vyhovuje... Ale za 850 bych si představoval trošku jiná čísla... Ale jsou lidé, kterým 12 GB stačí, třeba mezi ně patříš. I tak je ta cena ale vysoká.
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 19. 5. 2020 07:40

Ano je, je to obyc cena v ceniku. Proto musim vyzkouset prevod k jinemu OP. Zda se ozvou.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kutulin 19. 5. 2020 09:01

poldicek1975 píše:
kutulin píše:Nějak mi nejde na rozum to, že Vám stále běží smlouva cca ještě půl roku, k tomu u T-mobile jste jen 4 roky, nikoho jste zatím sám nekontaktoval a T-Mobile Vám sám od sebe zavolá a rovnou Vám nabízí 60ti procentní slevu na jakýkoliv tarif aniž by se s Vámi dohadoval o vaší tarifní představě... To mi opravdu hlava nebere, když zpětně zde v diskusi je poslední dobou jasné, že vyjednat si nějakou dobrou retenční cenu je čím dál tím víc náročné a to nejen u T-mobile.. Ten neomezený SD tarif už máte aktivovaný a opravdu za 430 kč s DPH? Není to vaše číslo ještě pod nějakou další "třetí" firmou?

Je to zvláštní, také mne to překvapilo, ale příjemně...Vzal jsem tu levnější variantu za 330,-Kč včetně DPH (tedy Můj tarif M a 12 GB), ten dražší (SD s neomezenkou za 430,- Kč včetně DPH) bych stejně nevyužil (zatím běžně spotřebuji 6-8 GB měsíčně). Kalkuloval jsem s celkovou sumou když budu platit navíc 120,- Kč ta TwinSimku. Aktivovali mi ho hned do 5 minut od telefonátu s operátorkou 13.5. (volali v den, kdy mi začínalo nové účtovací období). A číslo mám u T-mobile jediné jako fyzická osoba bez IČO, zbytek rodiny má stále Vodafone (já přecházel před 4 lety od Vodafone, když se u T-mobile objevil tarif Mobil Data 10 GB + 100 minut + 100 SMS za 499,- Kč- před rokem a něco jsem vyhrožoval odchodem a stáhli mi za něj cenu na 299,- Kč).

-- 18. 5. 2020 23:53 --

Sony píše:Jsem u TM skoro 20 let a rekli mi ze takova sleva neexistuje,taky mi konci smlouva,tak nevim kde je pravda.

Přikládám screen z aplikace pro doložení mého tvrzení. Také jsem čekal, že mne za půl roku čeká výběr pouze z toho, co bylo v nabídce v aplikaci, ale jejich telefonát bez toho, abych sám volal mne překvapil. Jen jsem ale použil metodu, kterou popisovali na retenčním foru Vodafone - zobraz několikrát v aplikaci či na webu OKÚ číslo a oni se ti ozvou sami - a asi to fakt funguje.
P.S. Jen jsem ještě řešil na FB T-mobile, proč mi zaúčtovaly 2 SMSky z rána (proto aktuální cena 333,- Kč) - vysvětlili mi, že když jsem ještě na pár hodin ráno v novém účtovacím období měl původní tarif DATA mobil s "dárkem" 100 SMS a 100 minut tak při změně tarifu na t volné SMS nemám nárok - tak jsem si ty 2 zprávy holt zaplatil :-)
A jak se někdo ptal, proč mluvila operátorka ještě o závazku - je to vidět na screenu do 13.11.2020 - údajně musím dodržet původní úvazek. Ale s ohledem na jejich nabídku jsem těch 6 měsíců vůbec neřešil a dále se neptal na důvody...

-- 19. 5. 2020 00:02 --

Osobně vše přikládám souhře 2 věcí: vynikající platební morálka - jak jsem psal, po celou dobu platím kartou hned jak přijde 1. zmínka o vystaveném vyúčtování a pak to opakované zobrazení OKÚ - asi se jim to zobrazuje, že někdo projevuje příznaky útěky od nich. A asi pokud dobře platí, tak si ho asi nechtějí nechat utéci jinam. Navíc mne ani nepřemlouvala na ten dražší tarif neomezený SD za 430,-Kč, sama přiznala že při mé průměrné spotřebě dat bych to platil zbytečně. Až jsem si říkal, že takto bez handrkování bych si představoval přístup operátora k zákazníkovi jako naprosto normální. A ještě jeden postřeh - překvapilo mne, že se ozvala těch 6 měsíců před koncem úvazku - čekal jsem případný telefonát až někdy na podzim.


Poldíček1975 Děkuji za reakci, platební morálkou to zas až tak nebude aby dali slevu 60% z tarifu. Nicméně to zobrazování převodního kódu 6 měsíců před koncem vypršení smlouvy jistý smysl dává. Dle vašeho screenu je však otázkou jaká cena naskočí následující den v říjnu po vypršení vaší smlouvy Můj tarif M, který se změní na Můj svobodný tarif M a kde je jeho původní prodejní cena 825 kč. Já jsem si retenci vyjednal až po vypršení smlouvy na 2 telefonní čísla, jsem u T-mobile, 25 let a platební morálka je bezproblémová pomocí inkasa. Slevu jsem tentokrát nezískal zdaleka ani 30% oproti předešlé době kdy jsem měl až 50%. Ale vzhledem že dnešní slevu mám bez úpisu tak jsem spokojen.
kutulin
Junior

Odeslat příspěvekod poldicek1975 19. 5. 2020 09:43

Kutulin: to je teď otázka ve hvězdách - operátorka mi říkala, že tato cena, kterou mi nabídla bude platit do doby než si sám požádám o změnu (ptal jsem se rovnou, jestli bych mohl třeba za těch 6 měsíců při změně využití internetu požádat o jí nabízený neomezený internet SD za avizovaných 430,- Kč). Na to odpověděla, že na slevu mám u nich nárok znovu až po roce, takže kdybych pak chtěl více dat než nyní, tak si mám za rok znovu zavolat a že s tím určitě něco provedeme :-) Takže si myslím, že po 13.11.2020 se nic nezmění v ceně, jen se změní název jak jsi popisoval a bude to zcela bez úvazku. Pokud jej ještě budu mít to sem určitě napíši.
P.S. Švagr dnes totiž dostal ještě lepší nabídku, kterou mne do budoucna nahlodal :-) pracuje jako zaměstnanec krajského úřadu a ten jim vyjednal, že kdo má doma TV či internet od UPC (dnes Vodafone), tak bude moci se speciálním kódem na pobočce získat tarif 15 GB + další 2 GB v samoobsluze + neomezená volání a SMS za vynikající cenu 249,- Kč měsíčně (což by díky Dvojsimce zdarma hned bylo zase o 200,- Kč levnější než mám teď čerstvě od T-mobile. Takže bych pak viděl za 6 měsíců jak to vše bude a když tak přešel jinam.
poldicek1975
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 19. 5. 2020 09:57

pracuje jako zaměstnanec krajského úřadu

To vis, statni sprava...
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod poldicek1975 19. 5. 2020 11:53

Jenže takové podmínky dokáže dnes domluvit kdejaký zaměstnavatel. Stačí se jen trochu snažit. Teď minulý týden jsem byl zrovna na výběrovém řízení do malé firmy, kde dávají zdarma zaměstnancům běžný neomezený tarif 1,5 GB, pokud chce někdo více dat, tak do 200,- Kč měsíčně za tuším 14GB od O2. A to je firma, která má nějakých 30 zaměstnanců. Takže dnes se lze i přes zaměstnavatele dostat k dobrým tarifům pro hodně lidí, nejen státní správa.
poldicek1975
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků