Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 3. 8. 2020 10:28

Nezapomínejme na fakt pokud bude hodně velká porce dat a volání za rozumnou cenu tak hodně velká část přejde z předplacenek nebo od konkurence (myslím hlavně virtuály) a rázem by měl T-mobile daleko víc lidí používající jeho post-paid služby. Takže debata o tom jestli to T-mobile utáhne je bezpředmětná.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mirek.P 3. 8. 2020 10:44

Jenze to by udelali takrka okamzite vsichni operatori a celkove by se jim zisk snizil. Tomu se rika, kartelova dohoda - ze vsichni drzi stejne, nebo podobne ceny.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod Izibia 3. 8. 2020 11:10

hauzz píše:Nezapomínejme na fakt pokud bude hodně velká porce dat a volání za rozumnou cenu tak hodně velká část přejde z předplacenek nebo od konkurence (myslím hlavně virtuály) a rázem by měl T-mobile daleko víc lidí používající jeho post-paid služby. Takže debata o tom jestli to T-mobile utáhne je bezpředmětná.

To pořád nezaručuje, že t-mobile může utáhnout libovolné ceny.
Opravdu by me zajímalo, jaké ceny by odpovídaly jeho nulovému zisku. Možná nejlépe by se to dalo odhadnout srovnáním cen nějakého operátora v zahraničí, který má malý zisk.
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod MVyhledal 3. 8. 2020 11:58

Volal jsem na infolinku, že chci převést dvě čísla na twist a využívat nabídku 100Gb za 300,- od O2, a v podstatě řekli ať si dělám co chci, že výpovědní lhůta u převodu z paušálu na twist je 30 dnů a že pokud chci tedy na twist přejít tak ať zajdu na kamennou prodejnu. A tak se chci zeptat: Pokud podám výpověď, je možné v té lhůtě 30 převod na Twist stopnout, případně z twistu přejít zpět na paušál (k jakémukoliv operátorovi)?
MVyhledal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mirek.P 3. 8. 2020 12:10

Sel bych rovnou k jinemu operatorovi - tam prevod probehne za par dni.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod Skytecone 3. 8. 2020 14:23

MVyhledal píše:Volal jsem na infolinku, že chci převést dvě čísla na twist a využívat nabídku 100Gb za 300,- od O2, a v podstatě řekli ať si dělám co chci, že výpovědní lhůta u převodu z paušálu na twist je 30 dnů a že pokud chci tedy na twist přejít tak ať zajdu na kamennou prodejnu. A tak se chci zeptat: Pokud podám výpověď, je možné v té lhůtě 30 převod na Twist stopnout, případně z twistu přejít zpět na paušál (k jakémukoliv operátorovi)?


Ja se chystam na neco podobneho. To jsem myslel, ze mi daji alespon nejakou protinabidku.. :-D
Skytecone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jezevcik8475 3. 8. 2020 15:05

Zřejmě je převod z paušálu na twist nějak netrápí, neboť se jedná stále o stejného operátora. Ale že nenabídli vůbec nic, to se divím. Přece 300,-Kč za data platit někomu jinému... :shock:
jezevcik8475
Junior

Odeslat příspěvekod MVyhledal 3. 8. 2020 15:25

jezevcik8475 píše:Zřejmě je převod z paušálu na twist nějak netrápí, neboť se jedná stále o stejného operátora. Ale že nenabídli vůbec nic, to se divím. Přece 300,-Kč za data platit někomu jinému... :shock:


Skytecone píše: Ja se chystam na neco podobneho. To jsem myslel, ze mi daji alespon nejakou protinabidku.. :-D


Jak už tady někdo zmínil dříve, z "pohrůžku" převodu paušálu na twist nabídli vše neomezeně SD za 430, takže bych řekl že je to trápí. Jen jsem asi narazil na někoho komu se to vůbec nechtělo řešit.

Mirek.P píše:Sel bych rovnou k jinemu operatorovi - tam prevod probehne za par dni.


To se mi moc nechce protože máme u T-Mobilu i jiné služby za zvýhodněné ceny a přišel bych o slevy.
MVyhledal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mirek.P 3. 8. 2020 15:31

Myslel jsem to tak, ze jinde pouzit OKU kod a vyckat, treba se ozvou sami s opravdovou nabidkou. Tech "30 dni" pouze zneuzivaji.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod MVyhledal 5. 8. 2020 06:40

Mirek.P píše:Myslel jsem to tak, ze jinde pouzit OKU kod a vyckat, treba se ozvou sami s opravdovou nabidkou. Tech "30 dni" pouze zneuzivaji.


OK to jsem pochopil. Přenos k jinému operátorovi se dá ještě v průběhu těch čtyř dní stopnout?
MVyhledal
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod esquire 5. 8. 2020 14:13

Tak dnes hovor z retencniho na zobrazeni OKU kodu a nabidka pouze M+HD za 892 Kc. Ani argumenty O2 za 300 Kc nepomahaly. Prisel mi ten pan uplne bezradny. Takze tak...
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davsopl 5. 8. 2020 14:38

Takže už retenční nebo jak nazývají to jejich oddělení “bonusové” nedává 60% slevu, ani 50%, 40% ale max. 30%. Krása! Jen tak dál. Jen si tou akcí od O2 100 GB sám T-Mobile podráží nohy a odklání zákazníky k O2.
davsopl
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 5. 8. 2020 14:40

Zadat přenos jinam pak možná nabídnou něco rozumnýho. Zobrazení OKU už nepomáhá, zázrak že někdo volal. Nezapomeňte sem taky napsat současnou útratu dolu se jim halt moc nechce.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod esquire 5. 8. 2020 14:40

Jo sam rekl, ze vic nez 30% slevu dat nemuze. Ze kdyby mohl, tak by rad dal, ale v systemu pry vyssi nema dostupnou.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků