Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tielk100 14. 1. 2021 13:30

To jiste ano ale maji se menik k lepsimu tzn.ze mnozstvi dat v eu se kazda rok zvedne ale ted to tmobile zhorsil a je tech dat méně.S tim svym datujte doma jak v zahraniči se strelil trochu do nohy.
tielk100
Junior

Odeslat příspěvekod Velanor 14. 1. 2021 18:30

Dneska dojednáno na retencích pro RČ neomezené volání, SMS (1GB) za ca 308 Kč. Před Vánoci ten samý tarif pro IČO za ca 285 Kč vč DPH.
Velanor
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 1. 2021 18:47

Dnes prodloužení slevy 50 % na neomezené volání a sms + 2 GB. Cena 262,50 Kč na 5 let.
anonymni

Odeslat příspěvekod petrE70 15. 1. 2021 13:22

Prodloužení slevy 50% na flat 2GB a 4GB a Flat + 11GB za 400,-
petrE70
Junior

Odeslat příspěvekod josifek78 18. 1. 2021 15:03

Když příjmu nabídku od T-Mobile se smlouvou na dobu neurčito (Bez závazků), můžu odejít bez sankcí třeba už za měsíc? Pokud ano, jak se řeší to případné doučtování ? pošlou složenku na adresu nebo vyúčtování na email?
josifek78
Junior

Odeslat příspěvekod Izibia 18. 1. 2021 16:07

josifek78 píše:Když příjmu nabídku od T-Mobile se smlouvou na dobu neurčito (Bez závazků), můžu odejít bez sankcí třeba už za měsíc? Pokud ano, jak se řeší to případné doučtování ? pošlou složenku na adresu nebo vyúčtování na email?

Obecně platí, že odstoupení bez sankcí je až za třiměsíce. Ale na druhou stranu při sjednání na dálku máš 14 dní na odstoupení.
Ale to asi víš.

T-mobile může mít lepší podmínky než ty obecné.
Účtování bude asi stejné jako když neodstoupíš.
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod PierreUSA87 18. 1. 2021 16:56

Pokud je smlouva na dobu neurcitou,muze se bezplatne odejit hned. Nicmene je vetsinou 1 mesic vypovedni lhuta. Nejrychlejsi odchod je proveden prenesenim cisla do 3 prac.dnu. Vyuctovani se zasila emailem pokud tak mate nastaveno, ale az s uctovacim obdobim. To znamena, cislo bude ukonceno /prevedeno k 15.v mesici ale zuctovaci obdobi je k 1.v mesici. Tedy vyuctovani prijde az po 1. V mesici nasledujicim po ukonceni/prevedeni cisla. Uctovana ne pomerna cast.
PierreUSA87
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 18. 1. 2021 17:00

jaká je možnost změny tarifu v samoobsluze? na jaký nejnižší možný tarif to případně pustí a odkdy změna začně platit? Nové zúčtovací období či lze provést změnu tarifu i v průběhu a obojí se proúčtuje poměrně?
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hurec 18. 1. 2021 18:47

Na internetu nehledej zadne super nabidky. Je tam v 99% kulove.
hurec
Mírně pokročilý


Odeslat příspěvekod hauzz 19. 1. 2021 13:10

Můj selský rozum říká že změna tarifu přes můj T-Mobile proběhne okamžitě a naúčtují poměrově oba paušály ke zúčtovacímu období. Není lepší a rychlejší přechod s číslem na SIM zdarma od konkurence?
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mar2020 19. 1. 2021 14:34

Po vygenerování OKU na jedno ze dvou čísel, které u tmobile mám, mi za dva dny volal operátor s nabídkou neom. volání+sms+1gb za cca 330,- ..odmítl jsem, i proto, že jsem měl klienta a neměl čas řešit bez rozmyslu. Pak asi 20 dní nic. Po znovuvygenerování toho samého OKU taky nic. Přes infolinku samořejmě také nic. Za dalších pár dní jsem si vygeneroval OKU i na druhé číslo kvůli přenosu obou čísel k jinému operátoru a hned druhý prac. den volal s nabídkou na obě čísla, což už jsem přijal neom. volání+sms+2gb za 300,-/jedno číslo
Mar2020
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 19. 1. 2021 15:59

Což není nijak závratná sleva. FLAT +2GB ceníkově za 525. 50% sleva na 3 měsíce pro všechny co přejdou pomocí slevového mailu tj. 262,50 Kč v tomto tarifu. Hodně lidí sem psalo prodloužení 50% slevy na 5 let (bez úvazku).
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vsa. 20. 1. 2021 20:55

T-Mobile mile překvapil. Končila mě smlouva, už jsem chtěl přejít k Vodafone a pak se třeba k T-Mobile vrátit, abych měl lepší podmínky (a taky mají v mé lokalitě silnější signál). Než jsem se k čemukoliv odhodlal, ozvala se jejich zákaznická lionka a jak jsem spokojený a jakou mám představu co dál. Dostal jsem 200minut + 200SMS +5GB za 375Kč na 5 let, což byla jejich nabídka pro nové zákazníky do konce listopadu. Vím, že zde uvádíte ještě lepší nabídky, ale já jsem s nima takto spokojený.
vsa.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pojdmebojovat 20. 1. 2021 22:24

Ahoj, před pár dny jsem volal na zákaznické centrum T-Mobile s tím, že mi bude končit v únoru sleva 30% (minulý rok v únoru, jednoho víkendu, proběhlo akce 30% sleva při sjednání tarifu online) na tarif Můj svobodný tarif L a Neomezená data Max, kdy platí, že původní částka byla 1775 korun a ve slevě je tedy 1242,50 korun.
Operátor však mi sdělil, že doba platnosti slevy byla včera (před tím hovorem) operátorem bez mého vědomí prodloužena na 5 let. Což mě výrazně potěšilo.
Avšak otázka zní. Je tato sleva dostatečná? Nebo bych mohl žádat o vyšší slevu?
Díky
pojdmebojovat
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků