Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tomcat999 12. 10. 2010 07:04

Zdravím, již jsem retenci u t-mobile jednou dostal(100 volných sms k T30), tak mě teď zajímá, když mi končí smlouva, jestli mohu dostat ještě nějakou výraznou slevu na mobil například? Bo ještě výhodnější volání asi nepotřebuju, spíš ten telefon. Ještě mi přijde, že má t-mobile asi milion obchodních partnerů, u kterých jsem byl "významně" vybrán, abych získal volání do t-mobile zdarma, nebo podobné kraviny. Otravujou skoro obden. :-|
Ford Mondeo MKIV 2.0TDCI
Ford Focus II FL 2.0TDCI
tomcat999
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yajda 12. 10. 2010 13:04

Dobrý den,

má někdo zkušenost, jak se nejlépe na retenční dostat? Končila mi smlouva (BAV SE, utraty cca 700 - 1200 Kc mesicne, platby vcas, u T-mobile jsem cca 8 let).

Operatorka mi na otazku, zda mi mohou nabidnout nejakou slevu, protoze jsem si uz vygeneroval kod pro preneseni cisla k Vodafone rekla, ze jakmile se domluvime na tarifu jaky chci, tak ji "system" mozna vygeneruje nejakou slevu. Nic lepsiho se nepovedlo. Mam tam zavolat a rict naprimo, ze bych rad retencni nabidku, jinak doopravdy odejdu.

Nebo je treba jiz podat vypoved operatorovi na pobocce nebo zaslat postou a ozvou se az potom?

Diky moc za radu.
yajda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukowicz 13. 10. 2010 05:34

Ahoj, zrovna vcera mi volal slečna z T-Mobile ze uz bych si mohl prodlouzit smlouvu o dalsi dva roky.
Doted jsem mel T80 s 50% slevou. Bezna utrata za vsechny sluzby kolem meho cisla kolem 1100Kc.
A na moji odpoved ze spis uvazuji odejit ke konkurenci se mne zeptala jestli mi nevyhovuje ta 50% sleva. Tak jsem rekl na rovinu ze ano ale ze mam obavy ze uz budu platit plnou cenu, po skonceni smlouvy , nabidla mi pokracovat ve vyse uvedene sleve dalsi dva roky.
Jeste jsem si do dnes nechal cas na rozmyslenou kvuli telefonu ,jestli mi nabidnou i nejakou peknou cenu na telefon. Mam zajem o samsung galaxy s a davat 8500 se mi za neho nechce.
Jen jeste nevim jestli si neechat stavajici tarif T80 nebo uz si vzit novy kreditni treba 500 nebo 750

Kazdopadne ja snema jednam vzdy na rovinu, ja to beru tak ze sef jsem tady ja kdo rozhoduje a oni pouze nabizeji a vzdy je nakonec spokojenost na obou stranach.
lukowicz
Junior

Odeslat příspěvekod Toyotak 13. 10. 2010 06:07

yajda: První dej výpověď a pak čekej nebo zavolej.Nikdy nesmíš žádat o slevu natvrdo.To tě nechají odejít.Radši si projdi stránky jakusetrit a pak jednat než jednat špatně taky jsem díky nim přišel k dobré retenci.Jinak se dá ušetřit na volání když použiješ službu klikni a volej nebo odorik.Po novém roce půjdou ceny volání na 4kč/min z mobilu na mobil a pevná ještě levněji a naši operátoři si můžou kuchnout s jejich drahými tarify.
Toyotak
Junior

Odeslat příspěvekod Komi.xxx 17. 10. 2010 19:04

Zdravím,
když tu tak čtu o těch výhodných nabídkách, tak se zeptám možná trochu hloupě, jestli nabízejí nějaké nabídky i při přechodu z kreditu na paušál.
Komi.xxx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snekac 17. 10. 2010 19:56

Retenční nabídka je nabídka, kterou poskytovatel může učinit zákazníkovi, pokud ten žádá o zrušení služeb (přenos k jinému poskytovateli).
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slaterius 28. 10. 2010 09:34

Zrovna mi končila smlouva u T-Mobile, tak sem si řekl, že taky zkusím nějakou slevu. Vyjednal jsem si k Tarifu Kredit 500 telefon HTC Desire za 1 korunu.
(11 let u operátora, za poslední dva roky útraty kolem tisícovky měsíčně)
Naprosto perfektní a pohodová domluva. Už se nemůžu dočkat, až mi telefon v úterý dovezou :-))
slaterius
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenda85 1. 11. 2010 13:21

Mam otazku.. Mam terif Bav se a loni jsem jim řekl že končím a dostal retenční nabídku 200minut nebo 8000kč sleva na mobil. Měl jsem faktury kolem 800kč. Vzal jsem 200minut a faktury klesly na 400kč. Nyní mi končí smlouva a na retenčním mi řekli že mohu dostat jen 100minut nebo 4000kč slevu na mobil. A to jsem jim řekl že mám zájem změnit paušál na Kredit 700.. Myslíte že má cenu odmítnout jejich první nabídku? Přijde ještě nějaká? Dík za radu.
zdenda85
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ajvou 4. 11. 2010 10:29

Tak mi v prosinci konci smlouva k BAV SE... Utrata tak 500-600 mesicne... Jsem u nich 10 let, platebni moralka perfektni, zadnou vyhodu jsem od nich v zivote nevidel. Uvazoval jsem nad tarifem pratele 300 + nejake volne minuty a SMS a mozna levnejsi mobilni internet... Myslite, ze mam sanci dostat nejakou slusnou nabidku?
Ajvou
Junior

Odeslat příspěvekod tomcat999 4. 11. 2010 15:35

v poho, taky sem u nich dýl, útraty kolem 300 měsíčně, nabídka 50 minut a 100 sms za cca 240. Bez mrknutí oka. V podstatě ti dorovnaj to, co nabízí konkurence(nebo tvá fantazie)-nabídnou i na prodejně(když zažádáš o přenos a řekneš proč). 8-)
Ford Mondeo MKIV 2.0TDCI
Ford Focus II FL 2.0TDCI
tomcat999
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ajvou 4. 11. 2010 18:05

Tak jsem volal na TM a tam me poslali do pr**le. Rekl jsem, ze chci teda odejit a co je potreba no a tak mi jen rekl, ze si mam teda vygenerovat ten kod... Je jeste nejaka moznost jak ziskat retenci nebo jsem jen narazil na magora operatora? :D
Ajvou
Junior

Odeslat příspěvekod tomcat999 4. 11. 2010 21:14

vygeneruj kod a maž na pobočku, že chceš dát výpověď 8-)
Ford Mondeo MKIV 2.0TDCI
Ford Focus II FL 2.0TDCI
tomcat999
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ajvou 5. 11. 2010 07:01

nad tim jsem prave taky uvazoval, ale nejak mam strach, ze mi reknou at teda jdu, kdyz se mi u nich nelibi :)
Ajvou
Junior

Odeslat příspěvekod tomcat999 5. 11. 2010 07:33

neřeknou, oni ti nabídnou něco lepšího a k tomu dodaj, že je nutné si znovu vygenerovat kod nejdřív 10 dní před koncem smlouvy(což si samo nemoh tušit :-) a dorazit s nim na pobočku.
Ford Mondeo MKIV 2.0TDCI
Ford Focus II FL 2.0TDCI
tomcat999
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ajvou 5. 11. 2010 11:56

Takže se vracím z pobočky TM. Řekl jsem, že chci přejít k jinému operátorivi a že už mám i ten kód a pěkně mě poslala do háje... Že prý si mám vygenerovat nový až mi skončí smlouva... Jsem si myslel, že už tam pávě můžu jít i teď, ale paní mě přesvedčila o opaku :S
Ajvou
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků