Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 23. 2. 2020 12:56

Známému nabídli na infolince při převodu čísla k T-mobile slevu 50% na flat 12GB na 3 měsíce takže platí 412,50 teď dal výpověď aby stihl do 3 měsíců jít jimam. Ale nabídky jsou. Dokonce i tady na fóru. Stačí hledat. Ne není to velká trojka a ne nejsou to virtuálové.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Hruzic 23. 2. 2020 13:31

Nevím jak tvůj známý, ale já nemám čas řešit přechod k nějakému operátorovi kvůli tomu, aby mi nabídl 50% na 3 měsíce a pak zase řešit přechod jinam. To je asi jako kdybych říkal, že mi operátor dal slevu 3000 na telefon a tak mám jako první rok služeb zdarma. Pak zmiňuješ nějakou “tajnou” nabídku jinde...bez parametrů, bez ceny, ne u velké trojky, ne u virtuálů, takže zase jenom plácnutí do vody.
Hruzic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 23. 2. 2020 13:43

Kdo chce hledá pár minut v sekci síťoví operátoři a má. Kdo nechce platí předražené tarify velké trojce a remcá v hospodě jak máme drahý volání a data. Je to každého věc.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 23. 2. 2020 13:45

ma někdo nejakej tip jak z tecka vykřesat neomezenko s 5GB za 338kc ?
evelista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TrustNo1 23. 2. 2020 17:14

Zkombinuj si v rodině 5 služeb do Magenta 1 (pevný internet a mobilní služby) a paušál s neom. volaním a SMS máš za 394 Kč (místo 525 Kč). V základu obsahuje 1,5 GB dat a můžeš k němu přidat až 15 GB sdílených dat. Mám třeba v rodině na jednu osobu 4x VDSL s rychlostí 20 Mbit po 299 Kč (navíc bez závazku) a k tomu mobilní paušál za 394 Kč s celkem 16,5 GB dat také bez závazku.
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod evelista 23. 2. 2020 21:21

asi omdlím, proste nic zajimavyho do 350kc na tarifu neexistuje, chci toho tolik flat sms,call a 5GB?
evelista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papun 23. 2. 2020 21:53

Je to postavené, tak aby si všichni kopovali neomezené volání a SMS. Protože všechno ostatní je naprosto přestřelené a odrazují od toho.

A obávám se, že pod nějaký 427,- za tu neomezenku a 1GB se stejně nedostanu (pokud nechi od nich net, televizi a jiné krávoviny - opravdu je nechci. Prodejci to ještě nepochopili a to jim to říkám hned na začátku.) Možná by se daly uhádat nějaké data, ale ty já stejně nepotřebuju. Tak asi budu muset kývnout.
papun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hruzic 24. 2. 2020 18:23

Ad retenční oddělení T-mobile: Právě jsem na prodejně strávil 10 minut telefonátem se slečnou z tohoto podle “zaručených” zpráv od února 2020 zrušeného oddělení. Takže se nebojte nic ;)
Hruzic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomm007 24. 2. 2020 18:38

V jakém čase je nutné navštívit prodejnu? Lze i třeba po 18. či 19. hod?
tomm007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hruzic 24. 2. 2020 18:41

Já jsem tam byl po 18. a sice trvalo, než jsme se tam odvolali, ale normálně v tomhle čase fungovali. Jak je to po 19., to netuším.
Hruzic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pytlak227 24. 2. 2020 19:46

Začátkem dubna mi končí vázací dvouletá lhůta na jednom zvýhodněném tarifu od T-M.
Mám doposud Mobil S se slevou + 1GB balíček zdarma - to je tedy neomezené volání, žádná SMS a 1,5GB dat. Za to vše platím 299,- Kč.

Dnes mi volal operátor z oddělení, které sám nazýval věrnostní (ne retenční) s tím, že mi končí vázací doba u mé smlouvy a nabízí mi:
1. - 200/200 (minuty/sms) + 1 GB dat za 300 Kč
2. - neomezené volání a sms + 1 GB dat za 332 Kč
3. - neomezené volání a sms + 1,5 GB dat za 360 Kč
4. - neomezené volání a sms + 2 GB dat za 402 Kč
To vše bez závazku, dá se přecházet z tarifu na tarif 1x za zúčtovací období.
Žádné jiné telefonní číslo ani internet u T-M nemám.

Těžko říci, dá li se nyní u T-M vyhádat něco lepšího, vzal jsem si týden na rozhodnutí.
pytlak227
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hurec 24. 2. 2020 20:39

Tak ten internet je velka almuzna. To se jim vysmeju. Me to konci v kvetnu.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod papun 24. 2. 2020 21:31

Tak já bych byl za toto šťastný:
neomezené volání a sms + 1 GB dat za 332 Kč

Jak to je, když dojde k podpisu výpovědi a já ty čísla nepřenesu - prostě vymněknu a chtěl bych zůstat u t-mobile? Jakože zkusím tu výpověď a oni to budou mít fakt na háku a nebudou to chtít řešit.
papun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 24. 2. 2020 22:01

CVOP muzes nechat propadnout, resp. neuplatnit ho u jineho operatora.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 25. 2. 2020 08:23

No jo ale napr vdf ma ze vypovidas msl, pote ti propadne cvop ale uz nemas i msl tj bez slevy za msl. Takze nejde to rict ovecne bez navaznosti u vsech opu.
evelista
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků