Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JosseNovak 13. 9. 2019 21:22

Alternativně je možné se zkusit obtěžovat zavoláním na infolinku a říct jim, jestli by nehodili do systému aby někdo z retenčního(oddělení pro odcházející zákazníky, nebo jak tomu říkají) zavolal. Klidně jim třeba říct, že na prodejně ti říkali, že zavolají, ale nikdo se ti neozval...
Je to sice otrava, ale v téhle zemi se ke slušným tarifům jinak než přes retenční obyčejný zákazník moc nedostane

zbytečné plýtvání časem - aktuálně si Tmobile vybírá mezi odcházejícími pouze high value zákazníky a ty navolává - žádné předávání na retence už/zatím ještě není
JosseNovak
Junior

Odeslat příspěvekod kubago 16. 9. 2019 17:21

alfas123 píše:Co som sa dnes bavil s panom z TM, tak ta ponuka 100+100+10 za 549 bez viazanosti momentalne nema nahradu. Vravel vsak, ze od 1.10. maju nieco predstavit.
O retencnych ponukach nemam predstavu. Ja som za svoj zivot ziadnu nedostal, tak niekedy mam aj pochybnosti, ci je to vobec pravda.

V kazdom pripade CVOP plati 60dni a tarif je bez viazanosti, takze kedykolvek mozete odist.


To velmi rád slyším. Mrzí mě totiž, že jsem ho promeškal. Sleduji i ostatní nabídky operátorů a virtuálů ale nějak si nemůžu vybrat. 5GB je mi většinou málo a 12GB je moc (a drahé).

Pokud budete mít další info, určitě dejte vědět do fóra.
kubago
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 16. 9. 2019 17:53

Zalezi, kolko potrebujete minut a SMS.
Snad to ten mesiac vydrzite, pripadne to skuste s CVOP a mozno Vam niekto z retencneho takyto tarif ponukne.

Na jednom cisle mam polotajny Twist Plus (volania za 2.5) a za 499 ten balik s 12x500MB. K prvemu dobitiu prihodia 100 Kč a za dobitie v aplikacii je 25%, takze to vychadza hodne vyhodne.

Mozete prejst aj do emtecka, nabidka TRZ, tam stoji 5GB asi 275 a obnova FUP je za cca.polovicu, ale da sa to aj oklamat, kedze jedna zmena balicka v mesiaci je mozna. Balicky maju vzdy plne data, ale platia sa pomerne k poctu dni, co je vyhoda.
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JosseNovak 16. 9. 2019 19:03

Není pravda, že nemá náhradu

https://www.t-mobile.cz/tarif-student
O pade levnější, závazek na dva roky. Jen si musíte vymyslet věrohodné rodné číslo - smlouva se uzavírá na "zákonného zástupce" takže např. 110101/3210 vám umožní si smlouvu zařídit
JosseNovak
Junior

Odeslat příspěvekod evelista 16. 9. 2019 22:36

tecko jako jedine je pripravene na 5% poplatek při ruseni smlouvy, nebude to resit a ma všechno bez zavazku a sivovne si zákazníka zasmluvni hw slevou na 5 000kc a tam zakaznik zaplati pekne celou hw slevu, zadny pomerne, takze i 23 mesic zaplatíc full.
evelista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tielk 26. 9. 2019 13:21

Ukoncil jsem smlouvu na datovou sim 30GB volali mi asi z retence jestli nechci pokracovat s datovou sim s tarifem neomezena data HD tak jsem to vzal za 612kč sleva 30%.
Tielk
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 26. 9. 2019 13:39

Kolko si platil doposial?
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tielk 26. 9. 2019 16:19

450Kč.
Tielk
Junior

Odeslat příspěvekod lokomot1 26. 9. 2019 18:05

Tielk: tak to rád slyším, že dávají u T-mobile retence i na ty nové tarify.

A když jsem u toho, má někdo zkušenost nebo možnosť jak dostat z tmobile tu slevu jinak než přes retenci? Mám u t-mobile už teď vcelku slušnou útratu a potřebuju to na IČ :-) HD Max bych tam klidně ještě za rozumnou cenu přišoupl:-)
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kmoda 26. 9. 2019 19:39

Máme na jednom čísle tarif neomezené volání a SMS + 1,5 GB dat, kde platíme skoro 800,- Kč tak jsme taky zkusili dát výpověď jestli něco nenabídnou. No volali, ale žádná zázračná nabídka nepřišla, slíbili že zavolají znovu, ale místo dopoledne jak to bylo dohodnuto, volali odpoledne kdy pracujeme a nemohli jsme to vzít. Od té doby už se nikdo neozval, takže nám k 12.10. ukončují poskytování služeb. Takže výpověď dávejte jen pokud opravdu chcete odejít a ne jen vyhrozit
Kmoda
Junior

Odeslat příspěvekod lokomot1 26. 9. 2019 20:01

Však zavolej na infolinku, že ti vvolali ať zavolají znova
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tielk 26. 9. 2019 21:11

Kmoda píše:Máme na jednom čísle tarif neomezené volání a SMS + 1,5 GB dat, kde platíme skoro 800,- Kč


Tak si to zmen sam na Můj svobodný tarif M a 1.5GB a budes platit 525kč pokud chces usetrit.Pokud chces vic dat za 825 kč máš Můj svobodný tarif M a 12 GB.
Tielk
Junior

Odeslat příspěvekod Kmoda 27. 9. 2019 17:14

To jsme původně zkoušeli,když jsme zjistili že za 525,- nabízí to,za co platíme 800,- ale když jsme ten tarif přidali do košíku a zvolili ne "přidat se k T-Mobile",ale "jsem váš zákazník",tak po přihlášení najednou nebyla pro nás žádná nabídky,prostě to bylo jen pro nový zákazníky. Teď to tedy jde,každopádně bychom museli asi písemně zrušit výpověď a nebo jít znovu na prodejnu. Asi zkusíme infolinku,jestli nám znovu zavolají z retenčního. Nebo dá se na to číslo z retenčního zavolat přímo? Volali z 603604605...
Kmoda
Junior

Odeslat příspěvekod Velanor 27. 9. 2019 20:14

Zdravím,
telefonní číslo na retenční oddělení není veřejné, tudíž se tam dá dovolat tak, že zavoláte na 4603, resp. 603603603 / 800737373 . Kde po spojení s tel asistentem řeknete, že chcete odejít.. A oni by Vás měli tam přepojit.

Co se týče nabídek doporučuji okouknout konkurenci a samozřejmě mít nějakou sebereflexi používání mobilního telefonu (např. spotřeba na tel. čísle, včas zaplacené faktury atd.). Ideální je, pokud máte na jednom RČ/IČ víc služeb.
Velanor
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 27. 9. 2019 21:52

Např omobil má za 445 neomezenku se 3 GB. Jedna šedivka pro víc sim má neomezenku a 2GB dokonce za 355. Pro koho není problém síť Vodafone tak je to bez závazku (což nové tarify T-mobile jsou taky) ale flat s 1,5GB si myslím že na retencích by měli dát za cca 300. Pokud je na tom čísle hodně hovorů zejména do jiných sítí tak bych doporučil na nějakou dobu cca 1-2 měsíce přejít na předplacenku Twist (tam má taky balíček na neomezené volání a SMS) a pak zavolat s žádostí o ČVOP. Twist je dobré dobíjet přes aplikaci tam je 25% kreditu navíc za první dobití v měsíci.
hauzz
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků