Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 19. 5. 2020 13:58

Vzhledem k tomu že po novele telco zákona se už nemusí kontaktovat stávající operátor pro přenos a u nových smluv je po 3 měsících koncák vč. IČO bez pokuty tak se snaží retenci nabídnout než jim někdo zadá OKU ke konkurenci. Proto kontakt stávajících opů po opakovaném shlédnutí OKU. U VF a zdá se že už i u T-mobile. Asi taky záleží jestli daný člověk provolá pár hodin nebo pár dní (i takové případy znám měl za měsíc 46 hodin odchozích hovorů).
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ZmTKK 20. 5. 2020 08:56

Můžu potvrdit info od poldicek1975.
Nabídka byla
Neomezená volání, SMS a 12 GB dat za 370,-
Neomezená volání, SMS a data SD za 430,-
Aktivováno hned po skončení hovoru, stávající retenční nabídka mě měla končit až v Listopadu :)
Naposledy upravil ZmTKK dne 20. 5. 2020 09:50, celkově upraveno 1
ZmTKK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AlAk 20. 5. 2020 09:21

Děkuji poldicek, za měsíc mi měl skončit retenční tarif, zažádal sem na internetu o OKU, za hodinu mi zavolalo retenční číslo a dostal jsem stejné nabídky :) 330 kč neomezenko + 12 GB. Ještě mi nabídli za 290kč 12 gb bez volných minut a sms nebo 230 kč za 7 gb. Ale tak proč si nevzít ten neomezenej, i když nevoláte :D
AlAk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kutulin 20. 5. 2020 11:44

Vážení, tak jen zírám a nechápu, co T-mobile poslední dny předvádí. Hojně rozdávat neomezený tarif na volání i data za absolutně nerentabilní částku 350kč bez DPH je buď odpověď na konkurenční boj, který vypukl 1. dubna po zrušení smluv na dobu určitou... A nebo se něco chystá... Rozdávat tarif, takhle pod cenou je nepochopitelné, když T-mobile ví, že klient který straší odchodem, jinde neomezený tarif na data i volání stejně pod 600-900kč nezíská... Tohle je fakt zvláštní rozhodnutí a hlavně neudržitelné chování vůči jiným zákazníkům, kteří platí u T-mobile původní ceníkové ceny... No uvidíme...
kutulin
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 20. 5. 2020 11:47

Zajimave, ze to pisou lidi nove registrovani. Zda to neni naky fejk :-D
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DirtyKing 20. 5. 2020 12:41

Já rozhodně nově registrovaných nejsem. Jen z 99,9% pouze přičítám. Akorát jsem potvrdil, že ta nabídka opravdu je.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod poldicek1975 20. 5. 2020 14:24

Já tu rozhodně také nový nejsem, toto forum sleduji už hodně dlouho (díky němu jsem si před více než rokem vyhandlovat z Data mobil za 499,- Kč snížení ceny na 299,-Kč ještě více než rok před koncem úvazku. Myslím, že pokud je člověk slušný, nevyhrožuje, má snahu se domluvit, tak mu vyjdou vstříc....a fejk to není, kousek výše jsem postnul screen z mobilní aplikace. Podle mne začal boj o zákazníky - kousek výše jsem psal o nabídce od mého švagra (ano, je to zvýhodnění díky jeho zaměstnavateli) - ale pokud se to vyplatí i za daleko nižší částku, tak proč by měli přijít o peníze díky konkurenční nabídce??? Já protelefonuji měsíčně soukromě tak 15 minut, pošlu do 10 SMS a tak jim asi dojde, že díky neomezenému tarifu najednou nezačnu volat jak šílenec...a to samé s daty - dobře vidí, že když jsem měl měsíčně 10 GB a spotřeboval reálně 6-8GB, tak mne navýšením na 12 GB nalákají a ještě ze mne dostanou o nějakou korunu navíc...takže se jim to určitě vyplatí mít aspoň to co jsem platil doteď než abych utekl. Jak tu někdo v minulosti psal - pokud z tebe vytáhnou více tak ti rádi nahodí služby navíc, ale asi se jim nebude z vašich tarifů 800-900 kaček měsíčně slézat najednou na polovičku. Já dosud platil 299,- Kč, takže mají více a ještě s příslibem, že ze mne vytáhnou dalších 120,- Kč měsíčně za Twin SIMku - takže ekonomicky uvažují dobře, řekl bych. Chápu, že vám se to nezdá, když vám nic nenabídnou - také jsem to u Vodafone měl v minulosti stejné - okolo všem zlevňovali, já u nich měl 3 čísla 15 let a nic...tak jsem utekl a mělo to svůj význam, jak je vidět.

-- 20. 5. 2020 15:30 --

hurec píše:Zajimave, ze to pisou lidi nove registrovani. Zda to neni naky fejk :-D

Jsem tu registrován od roku 2013 :-) Takže žádný nováček, jen jsem až dosud jen četl a až nyní mohl sdělit svou osobní zkušenost. :-)
poldicek1975
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AlAk 20. 5. 2020 16:36

Jestli to bylo na mě, tak já se zaregistroval, abych poděkoval a potvrdil info, že to opravdu funguje. Jedno zažádání o to číslo z internetové samoobsluhy a do hodiny hovor od 603604605 (retenční linka). Měl jsem taky tarif za 299 a taky provolám asi 10 minut měsíčně, takže ta neomezenost pro ně není žádný dárek a ještě na mě o 30 kč víc vydělají :-D Fórum sleduji dlouho, ostatně jsem se tu před 2 lety inspiroval i na ten 100+100+10 za 299. Takže radím zažádat, dokud dávají, jak tu někdo zmínil - musí vědět, že konkurence takovou cenu nikdy nenabídne, tudíž taky nechápu, proč jdou s cenou dobrovolně tak dolů.
AlAk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lada111 21. 5. 2020 08:26

Ahoj,já měl po výpovědi smlouvy tři hovory a žádná nabídka tohoto typu nepřišla, Zkoušel jsem v samoobsluze najít převod čísla ale neumím to,Dá mi někdo prosím návod,jak to mám v té samoobsluze provést děkuji mockrát
Lada111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod poldicek1975 21. 5. 2020 09:01

Není to nic složitého - na webu T-mobile se přihlásíš do webového rozhraní, aby se ti zobrazily informace o tvém telefonním čísle (případně dalších službách pokud toho někdo má více - já osobně mám pouze jedinou SIMku). Na hlavní stránce v horní růžové liště vyber položku SMLOUVA a v nově otevřeném bílém polookně vyber položku PŘEHLED SMLUV. Zde se otevře informace o tvých smlouvách - zde jen sroluješ dolů kde máš Přehled služeb - zde jen klikneš na růžovou položku Zobrazit ověřovací kód účastníka (OKU) - bude to po tobě chtít tvoje heslo pro komunikaci s operátorem a pak to zobrazí konečně OKÚ. A je to :-)
Pokud tedy chceš jít ke konkurenci, tak mu jen sdělíš OKU a on by se měl už o vše postarat sám :-)
poldicek1975
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lada111 21. 5. 2020 09:11

Super díky moc
Lada111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Oizo 21. 5. 2020 09:38

Tak a jak se k takové nabídce dostat když jsem jen u konkurence.
Mr.Oizo
Junior

Odeslat příspěvekod Lues.deFunes 21. 5. 2020 10:12

Mr.Oizo koukni do internetové samoobsluhy u svého operatora.

-- 21. 5. 2020 11:16 --

Mimochodem, proč dávají operátoři takové docela lákavé slevy? Protože dobře ví, že těch rebelů je malé procento, tak nám dají výhodný tarif a ví, že budem spokojeni a dáme jim delší dobu pokoj. No a těch dalších 90% zákazníků bude platit podle ceníku a i to je pro ně vývar.
Lues.deFunes
Junior

Odeslat příspěvekod yourimplicit 21. 5. 2020 10:32

Potvrzeno, po vyzadani cisla OKU, asi do 30 minut hovor a nabidnuto:

Můj svobodný tarif M a neomezená data SD za 480,-

Predtim jsem mel tarif z bezne nabidky.
yourimplicit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hurec 22. 5. 2020 13:10

Vyzadal jsem OKU a nic :-D
hurec
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků