Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod peliculiar 8. 4. 2020 16:45

ze.us píše:Co na to cekas za odpoved?!
Doufal jsem v nějaké postřehy, tipy, na to, jakým způsobem začít vyjednávat o případných lepších podmínkách. Zdejší zákazníci se nespokojují s původními podmínkami, které už dnes tak výhodné být nemusí. V případě neomezeného tarifu s malým objemem dat je to nasnadě. Nám chybí zkušenosti a měl jsem za to, že právě k jejich předávání slouží toto vlákno na fóru.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 8. 4. 2020 17:11

Jenze ta doba, kdy ti retencni volalo a jeste sis vybiral je pryc. Ted je to o dost slabsi.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 8. 4. 2020 17:28

Přesně spíš zkusit šedivku(i zde na fóru) kde ty ceny občas jsou jak z retenčního.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod alfas123 8. 4. 2020 17:43

hurec píše:Jenze ta doba, kdy ti retencni volalo a jeste sis vybiral je pryc. Ted je to o dost slabsi.


Prvýkrát som menil operátora cca.pred 10 rokmi a nikdy som nebol v situácii, aby som si vyberal. A myslim, ze vacsina ľudí je na tom podobne, len nediskutuju na tomto fóre, ktoré patrí vydavateľovi Blesku

Myslím, že teraz to uz nie je zle. Pozri sa do Nemecka. Neobm.data majú len T-M (Deutsche Telekom) a O2 (Telefonica), bežné sú zavazky na 2 roky, ak človek nestihne výpoveď do 3m. pred koncom záväzku, tak sa o 12m. automaticky predĺži. Bežné je platit za aktivaciu 40€ a ten neobmedzený od T-M stojí €80 resp €100 ak chce človek dotovaný premiovy telefón. Aj tam smerujú málo platiacich zákazníkov k virtualom a predplatenkam, akurát ak ma človek normálny drahý taríf, tak ma možnosť kúpiť aj lacné (napr.za€5), čo u nás chyba.


@peliculiar: skuste zavolať, napíšte im správu, choďte na predajňu. Zaručený recept asi nie je, ale ak to neskúsite a nespytate sa, nebudete vedieť:-) ak niečo chcem, vypytam si to - ako inak sa to ta druha strana dozvie.
A je všeobecne známe, že vernosť nič neznamená. Častokrát dostanú noví zákazníci (A nie len u operatorov) lepšie ponuky ako existujúci. Existujúci sú na dojenie. Prečo by mali platiacemu zákazníkovi zlacnovat? A este sami od seba.
Občas sa stane, že pridajú data a zachovajú cenu, ale inak to je nereálne očakávať.
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hurec 8. 4. 2020 18:12

Ja mam vzdy smlouvu na 2 roky, uz 3x po sobe kdyz koncila smlouva, jsem mel telefon od retencniho a davali nabidky, vzdy tak 2-3 nabidky. Kdyz jsem odmitl, tak za tyden dalsi nabidka. Tedka za 3tydny mam konec smlouvy a nic.
Ja jen rikam, jaka je nyni doba.
Staci se podivat do PL, kde je nabidka za zcela jinou cenu.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Anik 13. 4. 2020 10:27

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s retencí na neomezené volání + "pár" SMS + 1.5GB dat ? Popř. 200+200+1.5GB ... děkuji..
Anik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 13. 4. 2020 13:28

Ted je divne obdobi t-mobil nedava nic.
Ale muzes zkusit vypoved. Nijak to nevyzkousis. Jediny kdo cosik nabizel byl vodafone.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ajvou 13. 4. 2020 18:19

Zdravim, tak pridam svou zkusenost asi tyden starou. Pred cca 2 tydny jsem zacal resit s TM, jestli mi muzou dat nejakou nabidku, ze mam moznost jit k VF na neomezeny za 599. Samozrejme pres infolinku jsem se nikam nedostal a maximalne mi nabizeli 100+100 a 12GB za nejakych 740 (presnou castku si uz nepamatuju), to ale asi az po osmem telefonatu. Tak jsem jim dal sbohem, prenesl 3 cisla k VF a v pondeli odpoledne (ve stredu 8.4. melo dojit k prenosu) mi vola pani, ze co se deje, ze jsem s nema tak dlouho (skoro 20 let).Tak jsem ji vse rekl, ze jsem se to snazil resit, ale bohuzel mi nebylo vyhoveno, tak ze jdu ke konkurenci. No a vzeslo z toho to, ze mi nabizi slevu 45% na Neomezene SD. Tak jsme si placli a zustavam u TM :) Ale opravdu uz jsem s tim nepocital a videl jsem se u VF
Ajvou
Junior

Odeslat příspěvekod wetrik 14. 4. 2020 16:43

ANIK: mně bylo 14 dní zpátky jako varianta prodloužení končící smlouvy mj. nabídnuto 200 min / 200 sms / 1GB za 262,- Kč vč. DPH na dobu neurčitou, s platností ceny 60 měsíců..
wetrik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TrustNo1 17. 4. 2020 05:55

Zkušenost z března 2020 - nabídnuto ze strany T-Mobile prodloužení smlouvy (po skončení závazku v červnu 2020 již na dobu neurčitou) za těchto podmínek: Můj Tarif M (ceníkově za 400 Kč) + 1 GB dat (ceníkově za 75 Kč, neveřejná nabídka) se slevou 30%, za celkem 332,50 Kč. Na zákaznickém účtu je jediné toto číslo.
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 17. 4. 2020 07:39

Jak jsi dosahl, ze ti volali? Me konci smlouva za 3tydny a nikdo se nestara xD
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TrustNo1 17. 4. 2020 11:26

hurec: Nijak, volali sami od sebe. Jedná se o smlouvu mé příbuzné, která z 6/2018 měla smlouvu za 299 Kč (tarif Mobil S + balíček neomezených SMS zdarma). Usuzuji, že volali sami, aby zvedli fakturaci (oproti tomu nabídli za tu vyšší útratu o cca. 33 Kč balíček 1 GB dat místo stávajících 500 MB).

tip: Zkus zavolat na 4603 a v hlasovém automatu si nech poslat OKU kód - je to tuším v sekci tarif - přenos k jinému operátorovi.


-- 17. 4. 2020 13:14 --

Pokud by někdo potřeboval, zde je návod, jak si v samoobsluze Můj T-Mobile vygenerovat OKU kód:

https://www.dsl.cz/files/images/t_mobil ... ku_kod.pdf
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 17. 4. 2020 17:07

Jeste musim pockat 3tydny. Zatim nikde nic nemam. Zadny kod.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TrustNo1 17. 4. 2020 19:46

hurec: v samoobsluze Můj T-Mobile bys ho měl dle výše uvedeného postupu v PDF najít - od 1.4. je součástí každé smlouvy.

Případně zkus hlasovou samoobsluhu na tel. č. 4603 - Hlavní nabídka - 4 - Smlouva - 4 -Získání OKU.
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod TrustNo1 22. 4. 2020 14:39

Pevný internet VDSL 20/2 - nabídnuta sleva 30% při uzavření smlouvy na 24 měsíců, cena 279,30 Kč/měsíc (ceníkově 399 Kč).

Mobilní tarif - Můj Tarif M + 1 GB dat (ceníkově za 400 Kč + 75 Kč za data, která jsou mimo ceník a neveřejná), za celkem 285 Kč. Tj. sleva 40%. Smlouva bez závazku, na neurčito, garance této ceny 5 let.
TrustNo1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků