Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod michalreznar 2. 1. 2011 16:50

Mně dali přesně před rokem slevu na libovolný telefon 8 tisíc...
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod samsanek 2. 1. 2011 23:10

Zdravím!!!!
Měl bych malý dotaz na zkušené "prodlužovače":-). V současné době mi bude končit jak smlouva s hlasovým tarifem (tarif BAVSE) a internet do notebooku (831Kč). Celkové měsíční útraty mám kolem 1300Kč. Platební morálka 10 let výborná. Jde mi zejména o ten drahý internet. Máte někdo zkušenost s prodlužováním této kombinace? Na BAVSE již nemám věk. Moc děkuju za jakýkoliv postřeh.
Samsung Galaxy S II
Nokia N86 8MP - rád fotím
Nokia E52 - pracantka
Nokia N73 - fotomobildůchodkyně
samsanek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krkovice 3. 1. 2011 16:08

samsanek: Podobné akorád nemím net do ntb. Nabídka kredit 300, 100 minut nebo 250 sms nebo 50:50 + internet do mobilu 50%. Je to první nabídka bez vygenerování odchodu. zavolá ve středu. Možná je nechám vycukat víc, není to zas tak super nabídka, která by mě ohromila, ale potěší.

edit:
nebo přejdu na tarif přálete jelikož podmínky, které jsem dostal, jsou ke všem tarifům co nabízejí.
krkovice
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod T.E.CH 3. 1. 2011 20:00

Mno, ten internet je tedy drahej.napiš co vůbec máš , jestlu "4G" či jen GPRS+ EDGE.V každém případě to jde pořídit za polovic.respektive pokud jsi živnostník či rodiče, tak za těch 800 včetně DPH pořídíš volání 400 minut všude + NET (3G+GPRS+ EDGE+CDMA) + telefón a slušnej třeba N8.Akorát ne u TMO.Musíš k Vodníkovi.
T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod samsanek 3. 1. 2011 21:41

Je to 4G combi karta, dříve jsem studoval v Praze, tak jsem si ji pořídil, ale teď kde žiju tak je to s rychlostí děsný. Uvažuju o přechodu k O2, u nás je teď nově 3G a to je diametrálně odlišný. Na TMO mi řekli, že 3G tu budu mít taky, ale nejdříve v červenci. Z retenčního mi budou volat tak uvidím.
Samsung Galaxy S II
Nokia N86 8MP - rád fotím
Nokia E52 - pracantka
Nokia N73 - fotomobildůchodkyně
samsanek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 4. 1. 2011 00:20

Hele zkus si koupit O2 kartu + modem a když to dobře nastavíš tam máš net za 160 kč.Neomezenej...případně se dá pořídit za 500 full verze.Na 4G se vykašli...to už rozšiřovat nebudou.Jinak TMO staví 3G jak řešeto,takže není záruka že i když u Vás bude, že ti to pofachčí.Počkal bych a řešil bych jen telefonování...upisovat se na net, kterej "možná" bude bych fakt neriskoval.Ani ve velkejch městech 3G TMO není všude.Platí to pro všechny, ale TMO je na tom nejhůře...a imho to tak zůstane.Kde bydlíš?
T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod Zasterka13 5. 1. 2011 19:01

Tak prinasim moji zkusenost retenci mi dala 50% slevu na jakykoliv tarif ktery si vyberu. Jen dodam u T-mobile pres 10let a platebni moralka vynikajici a priblizna utrata mesicne 360Kc
Zasterka13
Zasterka13
Junior

Odeslat příspěvekod krkovice 5. 1. 2011 21:17

tak dnes 50 procent na jakykoliv tarif nebo 100 minut nebo 250sms nebo 50 min a 50 sms ke kteremukoliv tarifu plus mobilni internet za 69 kc
krkovice
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod samsanek 9. 1. 2011 22:04

No dnes mi konečně volali z retence a dostal jsem nabídku. Prodloužení tarifu BAVSE (nesplňuju věk, ale prý stačí rodné číslo nějakého příbuzného v tomto věku). Dostal jsem navíc 100min - tzn. celkem tedy za 238 Kč (150min + 100 SMS). Internet 2v1 za 339 Kč. Nic jiného nebylo. Co myslíte, slušné?

EDIT: Dostal někdo z vás retenci na mobilní internet do notebooku nižší než 339 Kč? Má cenu je zkoušet dráždit ještě více? Slevili mi z 831 Kč na těch 339Kč. Zajímalo by mě, pokud bych si vygeneroval kód přenosu, zda bude něco lepšího. Co myslíte?
Naposledy upravil Fíla dne 10. 1. 2011 11:31, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
Samsung Galaxy S II
Nokia N86 8MP - rád fotím
Nokia E52 - pracantka
Nokia N73 - fotomobildůchodkyně
samsanek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SuSEr 10. 1. 2011 13:51

Dnes jsem jsem chtel prodlouzit smlouvu za stavajicich retencnich podminek a nebyl v tom zadny problem. 50% sleva na lib. tarif + nove 50% sleva na mobilni net + Samsung Wave za 4500,-, spokojenost.
Cowon iAudio 10
Jays j-jays --> Klipsch Image S3 --> Etymotic Research hf2
SuSEr
Junior

Odeslat příspěvekod goob 10. 1. 2011 15:48

S námi T-M v tomto ohledu pěkně vyje*al. Firemní zákazník, sice útrata není vysoká, zato ale jim vyděláváme slušné peníze na příchozích hovorech.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 10. 1. 2011 17:14

No já dostal nokču N8 za korunu a za 400 kč 400minut.A proto jsem dal TMO vale.
T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod SuSEr 10. 1. 2011 20:12

Jsi borec ;-) Jak se ti to povedlo?
Cowon iAudio 10
Jays j-jays --> Klipsch Image S3 --> Etymotic Research hf2
SuSEr
Junior

Odeslat příspěvekod --uvi-- 21. 1. 2011 15:35

Dobrý den, dovolte, abych se zeptal, jestli někdo dostal slevu na telefon při prodloužení smlouvy s MMP 800Kč, nebo při přechodu z Twistu na paušál.Děkuji všem!
--uvi--
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 24. 1. 2011 17:17

Tak když si vezmeš paušál, tak founa dostaneš se slevou to je jasné-viz web TMO.Lepší je ale dát převod čísel k VF a pak dostaneš více.....abys neodešel.Jednoduché...
T.E.CH
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků