Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod misaan 23. 6. 2013 14:45

Stormy820210: tyto slečny jsou placeny dle prodeje, ne dle počtu telefonů :-)
misaan
Junior

Odeslat příspěvekod Stormy820210 23. 6. 2013 22:48

mno, tak má asi už vyděláno :D
Lepší vládnout v Pekle, než sloužit v Nebi.
Stormy820210
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfrolka 25. 6. 2013 15:18

Ahoj mě končí smlouva u vodafonu za 14 dní tak jsem psal a volal na T-mob. a nabídka business oddělení- standart neomezené volaní a sms + 1,5g za 749 ,- na mou odpověď že to samé má vodafon a ještě o 50 levnější a nemusím nic měnit mě zdělila že lepší nabídku nemají a ještě jedna perlička volala nějaká operátorka (nevím už zda od firmy co sjednávají pro O2 nebo T-mob. )s tím že má pro mě super nabídku volání za polovinu říkám super tak mě ho dejte chci neomezený tarif za půlku a ona to nejde jen staré tarify za půlku neomezené jen za plnou cenu tak jsem jí říkal proč mě lže a nabízí mě 50% úsporu když to nedokáže neodpověděla ,tak říkám já nemusím mít neomezený tarif dejte mě např. 1000 min,sms + 1,5G net za dobrou cenu a že se nedokáže dostat pod těch 750,- asi čekala že natrefí na někoho kdo za poslední 2 měsíce nenarazil na aktuální ceny tarifů, nebo že je někdo tak zblblý že kývne na cokoli co je z 50% slevů za jakoukoli cenu .
mfrolka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod charman 25. 6. 2013 16:34

Dnes už skončila doba kdy stačilo říct - odcházím a na druhém konci se ozval ustrašený operátor - prosím počkejte chviličku přepojím Vás na retenční oddělení - a odtamtud se ozvalo - nabízíme to a to - jen neodcházejte. Dnes je pouze výjimka kdy člověk dostane super nabídku hned na první zavolání a ještě jen za své "bu bu bu".
Teď musíte mít v ruce argumenty, komunikovat nejlépe písemně a k tomu v ruce PAC číslo k přenosu. Jinak se s Váma skoro nikdo nebude bavit. A navíc takové vyjednávání je třeba na měsíc či x komunikací s retenčním oddělením. Nepíši tady o nabídkách pro firmy s desítkami či stovkami telefonních čísel, ale o jednotlivcích, malých podnikatelích atd.

A pokud ani v takovém případě neuspějete - nezoufejte. Ono někdy stačí myslet a podívat se na služby konkurence či "šedých" operátorů. Stačí nebýt jen platící "ovce" co platí a platí a operátor se směje a směje jak jsou ti lidé blbí. A takových uživatelů je naštěstí pro operátory zatím většina.
charman
Junior

Odeslat příspěvekod cvutko 17. 7. 2013 04:31

Mně nabídli včera na prodejně, když jsem vypovídal slouvy, tarif S námi v síti za 200 Kč a internet 1 GB za 100 Kč. Takže nějaké mírně levnější nabídky asi dávají.
cvutko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod unavix 22. 7. 2013 05:42

Je rozumné udělat dvouletý závazek u tarifu S Námi síť nesíť za 450kc měsíčně? Nebo je lepší ještě počkat a během půl roku je šance že se objeví flat za 500 bez závazků?
unavix
Junior

Odeslat příspěvekod Hans99 22. 7. 2013 08:32

unavix: To ti nabídli na prodejně při prodlužování smlouvy u jednoho čísla? Bude mi končit smlouva, takže je načase to začít řešit. S Námi síť nesíť za 450 není úplně vod věci, ne? Ikdyž na 2 roky.
Dík.
Hans99
Junior

Odeslat příspěvekod dockalacek 22. 7. 2013 08:44

Za 450 korun bych do toho šel a to i s úvazkem. Samozřejmě, mnozí lidé, když viděli to množství virtuálů, tvrdili, že na podzim tu bude neomezený tarif za pětikilo. Myslím, že nyní už je zcela jasné, že to tak horké nebude. Virtuálů jsou mraky, ale nabídky víceméně jak přes kopírák. Takže za mě bych se klidně uvázal. Možná bych vyčkal, až začne platit ten "bič na operátory", avšak minimálně v následujícím roce flat pod 450 rozhodně neočekávám. Možná se objeví u šedých operátorů, ale chápu, že pod šedivky se mnohým nechce, nikdy nemáte jistotu, že ji neodstřihnou. Takže bych to bral..
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod unavix 22. 7. 2013 09:13

Volali mi z nějakého "cool" centra. Byla by to nová smlouva, portace čísla od stávajícího opa. Docela se mi to zamlouvá, ale nerad bych udělal chybu, obzvlášť v dnešní době kdy se situace může měnit každým týdnem.
Ten "bič na operátory" by měl platit od 1 září?
unavix
Junior

Odeslat příspěvekod dockalacek 22. 7. 2013 09:45

To nevím přesně od kdy, ale nyní vyšel na mobilmánii článek, že operátoři mají na úpravy smluv půl roku ("bič" bude totiž platit i na stávající smlouvy). Takže pětinové pokuty začnou mít využívatelné až v únoru/březnu 2014. Operátoři určitě s aktualizací smluv nebudou příliš pospíchat. Zde ten článek:

http://www.mobilmania.cz/clanky/bic-na- ... fault.aspx

Každopádně - těžko pořídíte neomezený tarif od oficiálních opů za lepší cenu, takže důvod utíkat asi jen tak mít nebudete.
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod R.a.l.f 22. 7. 2013 09:48

Mate ted nekdo zkusenost s retenci na "mensi tarify"? 4 cisla - utrata cca 1200 kc mesicne. Zvazuju Tesco pripadne dvojici Blesk a Mobil.cz. Po revoluci sly retence dost dolu, tak zda s nimi vubec neco resit nebo to prenest.
R.a.l.f
Junior

Odeslat příspěvekod Mariacek 24. 7. 2013 11:13

Ja mel poslednich 5 let retence, platil jsem 600 - 700 Kc a ted poprve mi nic nenabidli. Rekl jsem, ze mi Vodafone za prechod dava 50% slevu z pausalu a minuty navic. TM rekl, ze lepsi nabidku mi ted dat nemohou, tak jsem presel...
Mariacek
Junior

Odeslat příspěvekod Rafter 24. 7. 2013 11:42

Kamarad pred par dny od TM odesel. Posledni nabidka co dostal byla 100minut, 100sms, 300MB za 300,- Kdyby to nebylo s dvouletou smlouvou, mozna by to vzal.
Rafter
Junior

Odeslat příspěvekod jnexflex 25. 7. 2013 13:56

To by byl blazen vzit to.U Teska mas za 325Kc 120min, 60sms a 1GB net tusim pri soucasny akci, ze Tesko prida 100% kreditu navic.Navic se jeste uvazovat smlouvou...
jnexflex
Junior

Odeslat příspěvekod Henris.8 30. 7. 2013 18:14

Pokud by měl někdo zájem o 50% slevu na jaký kolivtarif PODNIKATEL PLUS vyřídím. VPN samozřejmě zdarma a volání do sousedních zemí vrámci volných minut. Jedná se o paušály na IČO. Jinak je tariv DO VŠECH SÍTÍ - 5 čísel do jakékoliv sítě neomezeně = 299 kč - pro všechny na rodné číslo.
Henris.8
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků