Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod fido_cz 24. 5. 2011 15:05

Tak mam za sebou prvni kolo vyjednavani s TM. Zatim jsme se nedohodli, moje pozadavky jim asi prisli prehnane. Smlouva vyprsi na zacatku cervna, tak uvidime co nabidnou, az pohrozim odchodem. U cisla s utratou 2000 a vice by se mohli snazit.
fido_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pcwifi 24. 5. 2011 15:49

a co presne sis dovolil po nich chtit ? :mrgreen:

PW
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hawry1337 3. 7. 2011 10:59

zdravim, co muzu chtit za retenci kdyz pohrozim neprodlouzenim smlouvy, prechodem jinam u tarifu bav se a 6ti lete platebni moralky na vybornou? Dekuji. Pripadne do PM, jestli mate nekdo zkusenosti ted nekdy s kmunikaci s retencnim oddelenim.
hawry1337
Junior

Odeslat příspěvekod pcwifi 3. 7. 2011 11:20

cokoliv :mrgreen: BavSe je tarif, ktery neni zas az tak vydelecny pro OPice,spise doplnujici. Doporucuji beznou strategii, tzn. konkurence mi nabizi 50% minut navic pri prechodu k nim,co nabidnete vy ? Dobra platebni moralka nema vliv ale uplne na nic...spousta lidi plati uplne v cajku X let a nikdy to neni nic nac by se hledelo, jinak je retencni odd. spise naladove odd., nekdy daj i 50% slevu na tarif za 3 kila, nekdy je fuk, ze platis X let treba 500 a vic, nedostanes nic nebo jen smesnych 20% apod...doporucuji se pripravit na to, ze ti tedy nenabidnou solidniho nic a zdali i tak u stavajiciho OPa zustanes. Znamej po 2letech u TM tusim s nejakym tarifem Kredit 250 sel k VDF,resp. nejakemu Vitualovi, ktery sit VDF pouziva a za ty samy prachy minuta o 2kc levnejsi a za temer ten samy pausal 25minut navic. Mimo to, stary OP ho pustil zcela bez jakychkoliv naznaku dotazat se, proc odchazi s cislem, nedejboze nabidnout slevu...tolik k naladam na retencnim odd.

PW

EDIT :

Pro srovnani...duvodu zustat u TM fakt moc nevidim...

HOME student 0,30,- Kč v síti GlobalCall (u TM cena bezne minuty)
2,50,- do ostatních sítí v ČR (u TM Tarifu BavSe je to 4,50)
1,- SMS
Minimální fakturace je 100,-Kč


HOME 200 0,30,-Kč v síti GlobalCall (u TM cena bezne minuty)
3,50,-Kč do ostatních sítí v ČR (u TM Tarifu s pausalem do 300kc je to 5,90)
1,- SMS
Minimální fakturace je 200,-Kč

Ceny s DPH.
Naposledy upravil pcwifi dne 3. 7. 2011 22:39, celkově upraveno 1
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zekon 3. 7. 2011 13:40

Nevím jak u téčka, ale u ódvojky je platební morálka ceněna celkem dobře. Kolegy manželka dostala tři měsíce (možná šest) volání v síti zadarmo jen díky tomu, že pravidelně a v čas platí (300-500 Kč/měsíc). Dokonce ji to ódvojka dala sama od sebe.
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Frki 6. 7. 2011 09:56

U T-Mobile máš taky výhody, když nejsou problémy s placením, např. předčasné prodloužení smlouvy, s možností vzít si dotovaný telefon už rok před koncem smlouvy...
...:::BlackBerry forever:::...
Frki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davsopl 7. 7. 2011 15:30

No to je mě teda výhoda. To je spíše k smíchu...Tzn. další 3 roky za nějaký telefon.
davsopl
Junior

Odeslat příspěvekod Zekon 7. 7. 2011 15:48

Tak ona to výhoda někdy být může (akce na telefon za hodně dobrou cenu). První rok se ti stejně vztahuje na původní závazek (na tom se nic nemění) a pak jedeš tak, jako by si jel normálně (za předpokladu, že by jsi prodloužil).
Osobně nemám potřebu někam přecházet, tak se rád uvážu, když z toho nějakou tu výhodu mám. Jediné, kde se vázat nechci je sleva na IVM.
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pcwifi 7. 7. 2011 18:01

o sleve na IVM jsem taky tapal...ale tech 40kc za to nestoji...kdyby byl 1GB s upisem za 200 misto nejakych 4-5kil,jdu do toho hned. Nejak mi live CT24 vycucava moc FUP :mrgreen:

PW
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zekon 7. 7. 2011 19:37

Dokud jsem platil u T-Mobile 50% za data, tak to šlo. Od té doby, co chtěli plnou cenu, nedostávají nic.
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Frki 8. 7. 2011 13:54

Zekon: Přesně, když je telefon za dobrou cenu, klidně se uvážu, ale IVM mi za upsání nestojí...
...:::BlackBerry forever:::...
Frki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wrc2006 11. 7. 2011 18:06

Ctěl jsem se zeptat, za jak dlouho, po zavolání na 4603 a žádosti o nabídku se ozvou ( zavolají )??
wrc2006
Junior

Odeslat příspěvekod Deawon 4. 8. 2011 07:25

Jsem u T-mobilu už 10let s Twistem a před Vánoci si plánuji zařídit tarif BAV SE + internet Klasik(dohromady měsíčně do 500Kč)+ chci využít zvýhodnění na nový mobil(Samsung Galaxy II). Jen se mi zdá(asi jako každému v ČR), že 50 volných minut je málo a hlavně 300MB FUP je sakra málo.

A tak bych se chtěl zeptat jestli někdo zkoušel příjít do prodejny operátora a dostat z něj nějakou slevu? Jestli má cenu napochodovat k T-mobilu a říct jim, že odcházím k O2. Netuším, jak se zachovají, ale moje představa je, tak alespoň 20min navíc a vyšší FUP (10MB na den je zvrácenost).

Nedávno o tom byl pořad v TV, kde se po slovech "jdu ke konkurenci" začaly podmínky podstatně měnit.

Děkuji
Naposledy upravil myšpulín dne 4. 8. 2011 08:41, celkově upraveno 1
Důvod: připojeno ke stávajícímu tématu
Motorola T180 Talkabout(jo, kde jsou ty časy), Alcatel 302, Alcatel 535, SE W810i, HTC Touch Pro, Nokia N86 8MP, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S4 LTE-A (I9506), LG G4 leather black, LG G7 Platinum, Samsung Galaxy A52s 5G
Deawon
Junior

Odeslat příspěvekod ondraschoffka 4. 8. 2011 08:22

troufám si tvrdit, že nedostaneš prakticky nic, takto retence nefungujou - sám píšeš, že máš twist - pokud zmíníš odchod, dostaneš maximálně nabídku na 50 Kč kreditu na 6 měsíců nebo něco tohoto typu.. ;) ale Ty chceš přejít na tarif, navíc poměrně zajímavý a výhodný (mezi námi, 50 minut a 100 SMS za 226 Kč není zase tak drahé nebo nevýhodné), těžko, přetěžko dostaneš něco víc.. dostals bys něco, pokud by Ti končila smlouva a Tys váhal s jejím prodloužením, pak by se se objevily nějaké zajímavé nabídky... a pokud Ti přijde 300MB FUP u Klasiku málo, není problém vzít si Premium s 1GB FUP/měsíc, ne? :-P
pokud uvažuješ o Galaxy S II, přijde mi to skoro směšné se tu handrkovat o pár korun měsíčně, problém se střelivem asi u Tebe nebude, ne?
ondraschoffka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 4. 8. 2011 09:26

ČD tarif Nabito350 za 88 korun u Vodafone je mnohem výhodnější - až 70 minut nebo až cca 300 SMS nebo kombinace..... A to podle potřeby, ne dopředu dané....
Reku
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků