Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod PierreUSA87 8. 8. 2020 06:05

suram píše:
czmisak píše:Poslední vyúčtování chodí poštou :-)

Problém je, že nemám zaplacené ani to předposlední, protože ho nestihli vystavit. Z posledního zúčtovacího období jsem u nich byl pouze jeden den, ale nestihli vystavit vyúčtování ani za předchozí měsíc.

Ja jsem to resil tak, ze jsem jim napsal na Facebook, at mi ho poslou a poslali mi ho i na email. Jen se tam myslim musi cekat na konec zuctovaciho obdobi a pak je vystaveno na pomernou cast.
PierreUSA87
Junior

Odeslat příspěvekod jameslont 12. 8. 2020 09:07

Mohu udělat tarif Můj tarif M a neomezená data SD za 645 Kč. Tarif je bez závazku a sleva je platná na 60 měsíců.
jameslont
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod esquire 12. 8. 2020 11:09

Za tu cenu by byl akceptovatelny leda M+data MAX, ale SD je uplne k smichu.
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod petr311 12. 8. 2020 11:17

Přesně tak, v T-mobile úplně zaspali dobu, ty jejich tarify jsou zcela mimo mísu, kor ted když je k mání 100GB dat za 300Kč u O2 a to se člověk ani nemusí nijak ponižovat a doprošovat jak žebrák...
petr311
Junior

Odeslat příspěvekod 0055 12. 8. 2020 13:56

pokud ma tedy telefon na dve sim karty...
0055
Junior

Odeslat příspěvekod petr311 12. 8. 2020 14:07

To je snad v dnešní době ten nejmenší problém ne?
petr311
Junior

Odeslat příspěvekod rokane 12. 8. 2020 14:28

jameslont píše:Mohu udělat tarif Můj tarif M a neomezená data SD za 645 Kč. Tarif je bez závazku a sleva je platná na 60 měsíců.

ber to tak,že máš neomezené volání za 300 kč a neomezená data za 345 kč,tak ta cena ještě jde a za půl roku můžeš zkusit lepší cenu :tleskani
rokane
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petr311 12. 8. 2020 14:39

Pozor, tarif SD rozhodně nemá neomezené data, tedy v pravém slova smyslu, ale pouze 20 GB dat neomezenou rychlostí a následně je rychlost značně omezena. Nehledě k tomu, že to neomezené volání zrovna každý nemusí mít, třeba kdyby postavili konkurenční nabídku O2 100GB dát + 100minut + 100sms nebo něco podobného za rozumnou cenu, tak by se dalo o něčem bavit.
petr311
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 12. 8. 2020 16:20

Před cca 2 lety už jsem měl ve Francii tarif od RED...neomezené volání, neomezené SMS a neomezená data za 25 Euro bez úvazku :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior

Odeslat příspěvekod masit 13. 8. 2020 12:11

Takže dnes mi jedna arogantní operátorka sdělila, že aplikace Můj T-Mobile je vlastně retenční oddělení, že jiné neexistuje. Tam že jsou všechny "lepší" nabídky.
masit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod XLADI 13. 8. 2020 12:28

Tak to je zajímavé, když jsem se v můj Tmobile odvážil kliknout na nabádku pro vás(obava aby se mi hned neaktivoval nějaký supertarif) tak na mě vyskočily krásné ceníkové ceny jako z hlavní stránky. To si jako fakt myslí že jsou lidi blbí a budou si myslet že je to nabídka na míru?
XLADI
Junior

Odeslat příspěvekod jezevcik8475 13. 8. 2020 12:35

masit píše:Takže dnes mi jedna arogantní operátorka sdělila, že aplikace Můj T-Mobile je vlastně retenční oddělení, že jiné neexistuje. Tam že jsou všechny "lepší" nabídky.

Ano, skutečně tam je jedna nepříjemná arogantní paní. S tou řeč opravdu není. Se divím, že ji stále ještě T-M zaměstnává,...
jezevcik8475
Junior

Odeslat příspěvekod masit 13. 8. 2020 16:55

Dotaz: bude mi teď končit smlouva (po 2letech), mám tam slevu 50% na tarif. Skončí smlouva a vyprší i ta sleva a přepne se to na plnou cenu tarifu? Aspoň tak mi to bylo sděleno onou "milou" operátorkou. Co je na tom pravdy? Díky za info
masit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jezevcik8475 13. 8. 2020 17:36

Ano, pokud si nevyjednáte jinou cenu, tak budete mít plnou cenu za tarif, u kterého máte nyní slevu 50%. Již nyní můžete začít vyjednávat s T-M .
jezevcik8475
Junior

Odeslat příspěvekod suram 13. 8. 2020 18:55

petr311 píše:To je snad v dnešní době ten nejmenší problém ne?

Pro uživatele jabka to asi problém bude. ;-)
suram
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka