Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod deahlie 20. 7. 2020 12:41

Raziel-CZ píše:@deahlie:

Dané nejnižší ceny se dají aktuálně dohodnout jen ojediněle. Vyšší šance na jejich sjednání je při řešení pěti a více telefonních čísel. Nicméně i přes to mé aktuální zkušenosti z dnešního dopoledne jsou 1x 1GB za 285 Kč a 4x 4GB za 472 Kč (vše v Magenta 1 s navíc sdílenými 15GB). Volání a SMS neomezeně samozřejmě. (Drahé, odmítnuto, Vodafone nabídl dnes odpoledne 4x 10GB po 449 Kč a 1x 500MB za 196 Kč, pravděpodobně tak převedu na to.)

Předevčírem dále nabídnuto samostatně 1x Můj svobodný tarif M a 12 GB za 495 Kč a 1x Můj svobodný tarif M a neomezeně SD za 649 Kč. (Kvůli souhlasu =CENZURA, NESMÍM UVÉST KOHO= přijato.)

Díky :-) Registruju téměř identické nabídky z minulého týdne. Jedinou zajímavější mám tuhle:
Flat + 4 GB za 405 kč. Jednalo se jedno číslo. Snad se situace zlepší, protože upřímně tyhle cenovky jsou poměrně nastřelený, byť stále výrazně lepší než ofiko.
deahlie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod masit 20. 7. 2020 14:33

Takovej blbej dotaz. Když si vyžádám OKU, je to nějak závazný? Jako že musím do měsíce udělat pápá a konečná?
masit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mirek.P 20. 7. 2020 14:44

Chce to trosku zapremyslet! :-) Myslis, ze te operator jen tak vykpne a tim prijde o zakaznika? :-)
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod MajklMufna 20. 7. 2020 14:54

Zdravím, máte zkušenosti s přechodem z VF k T-Mobile? Mám klasiku u VF (neomezené, 1,5 Gb za 298 Kč). Zkoušel jsem několikrát volat na T-Mobile linku, ovšem pokaždé bez výsledku, nabízejí jen samé šílené tarify s šílenými cenami kolem 650 Kč. Jsem čekal, že T-Mobile teda bude mít mnohem větší zájem o nové zákazníky. Zkoušel teda někdo úspěšné přejít a zde uváděné Přetahovací tarify T-Mobile vyjednat? Bral bych u T-Mobile neomezené, 3 Gb za 313 Kč. Dík za názor.
MajklMufna
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 0055 20. 7. 2020 15:47

xlendi píše:Geniál: S Twistem? K ničemu. A nárok nemáme samozřejmě na nic. Vše je o negociaci, o perském trhu a také o to, aby byl zákazník už nyní pro operátora zajímavý. Tady se bavíme o retenčních nabídkách k tarifům, tedy o těch, které dá operátor dobře platícímu zákazníkovi, aby neodešel ke konkurenci. Nejjednodušší a nejlevnější reálný postup, jak (možná) retenci dostat je přejít na tarif 100 minut + 100 SMS + 10 GB za 499 Kč měsíčně (ten je veřejný a sehnat se dá, dokonce snad i na přepážce) a po určité době (minimálně ale celé tři měsíce) zkusit požádat o OKU a po zavolání vysvětlit retenčnímu pracovníkovi, že to je sice skvělý tarif, ale že těch dat je málo. K tomu je pro podpoření dobré těch 10 GB plus minus také spotřebovávat.

Ja operuju s tim ze to co mne nabizi je sice moc pekne, ale zase az tolik to nepotrebuji a pryc pujdu proto ze to budu mit levnejsi jelikoz ten neomezeny tarif a data neumim vyuzit. Muj nazor ze ze by byli sami proti sobe aby nedali rozumnou retenci na neomezeny tarif nekomu kdo provola 30 minut... Nemam realne zkusenosti, ty budu mit za dva mesice. Doufam ze se vodafone nejak probere z letargie a nabidne neco rozumneho a v tu chvili jdu zpet k vodnikovi zcela jiste protoze tou druhou zpoplatnenou SIM mne dost nasjali...
0055
Junior

Odeslat příspěvekod deahlie 20. 7. 2020 16:29

MajklMufna píše:Zdravím, máte zkušenosti s přechodem z VF k T-Mobile? Mám klasiku u VF (neomezené, 1,5 Gb za 298 Kč). Zkoušel jsem několikrát volat na T-Mobile linku, ovšem pokaždé bez výsledku, nabízejí jen samé šílené tarify s šílenými cenami kolem 650 Kč. Jsem čekal, že T-Mobile teda bude mít mnohem větší zájem o nové zákazníky. Zkoušel teda někdo úspěšné přejít a zde uváděné Přetahovací tarify T-Mobile vyjednat? Bral bych u T-Mobile neomezené, 3 Gb za 313 Kč. Dík za názor.

Mrkněte pár vláken zpět, Vilém nabízel na první 3 měsíce vše za 50%, pak zkuste retenci. Kontakt na toho Viléma někde mám, tak mi případně napište SZ. Zkušenost jak na retencích řeší, že je u nich člověk jen 1/4 roku nemám. Ale podle mě je jim to jedno, jde o udržení zákazníka, udržení obratu, maximalizaci zisku. Věrnost v bussinesu moc místa nemá ;)
deahlie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peta809 20. 7. 2020 20:37

Profil na uživatele Vilem96 zde.
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 22. 7. 2020 21:15

Dnes nabídnuto a odsouhlaseno:
1x Můj svobodný tarif M a neomezená data SD za 591 Kč
1x Pouze internet 12 GB (bez volání a SMS) za 298 Kč

Dnes nabídnuto a odmítnuto:
1x Můj svobodný tarif M a neomezená data HD za 893 Kč
ICT servis & poradce, CEO, CIO, CQO a krizový manažer na volné noze; sociální psycholog; futurolog; návrhář; korektor; kritik; regionální koordinátor Hnutí Zeitgeist Česká republika pro Prahu a středočeský kraj. Kontakt viz profil.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jezevcik8475 23. 7. 2020 07:53

Ty ceny jsou nic moc, no můžeme zde poděkovat tomu jednomu dotyčnému , akčnímu...
jezevcik8475
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 23. 7. 2020 10:07

@jezevcik8475: Žel ano (patrně jste informaci četl "jinde"), je to kvůli velké aktivitě nejmenovaného dotyčného. Eventuálně mám samozřejmě nahrávku hovoru s onou operátorkou, kdybych ji v budoucnu z nějakého, ať už jakéhokoli, důvodu potřeboval. Na druhou stranu vše špatné je i k něčemu dobré, přístup 4. OPa je opět snazší.

Samozřejmě budu o dalších možnostech a případných změnách v cenách zde informovat.
ICT servis & poradce, CEO, CIO, CQO a krizový manažer na volné noze; sociální psycholog; futurolog; návrhář; korektor; kritik; regionální koordinátor Hnutí Zeitgeist Česká republika pro Prahu a středočeský kraj. Kontakt viz profil.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod deahlie 23. 7. 2020 10:23

Kde "jinde" je možné k tomu najít podrobnosti? Klidně SZ. Předem díky.
deahlie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 23. 7. 2020 10:49

Dnes nabídnuto a odsouhlaseno:
9x Můj svobodný tarif M a 12 GB po 413 Kč
1x Můj svobodný tarif M a 1,5 GB za 190 Kč

A to přímo mně na mé jméno zcela otevřeně...
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Miroslav Kaspar 23. 7. 2020 11:20

Tak ta varianta 1,5GB je pěkná, ale s těmi 12GB je to o 80Kč dražší, než dávali před 2 měsíci...
Nevíte, za kolik by se dala sehnat nejlevněší varianta pouze neomezeného volání? Na jednom čísle nepotřebuji ani data ani sms...
Miroslav Kaspar
Junior

Odeslat příspěvekod pallo78 23. 7. 2020 11:30

Zdravím Mirku,
tady bude asi více proměnných na to "jen" neomezené volání bez dat. Myslím, že minimálně bude záležet, zda jste nyní zákazníkem či nikoliv a i o kolik čísel by šlo...
pallo78
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jezevcik8475 23. 7. 2020 11:56

Raziel-CZ píše:@jezevcik8475: Žel ano (patrně jste informaci četl "jinde"), je to kvůli velké aktivitě nejmenovaného dotyčného. Eventuálně mám samozřejmě nahrávku hovoru s onou operátorkou, kdybych ji v budoucnu z nějakého, ať už jakéhokoli, důvodu potřeboval. Na druhou stranu vše špatné je i k něčemu dobré, přístup 4. OPa je opět snazší.

Samozřejmě budu o dalších možnostech a případných změnách v cenách zde informovat.

Ano, pravidelně sleduji toto téma, včetně O2 a VF. Je divné, že se tu dlouho neozval Vilém96,
zřejmě už nepracuje u T-M ( pouze si myslím ).
jezevcik8475
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka