Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jezevcik8475 27. 6. 2020 18:00

Zdravím všechny, já jsem dostal při odchodu od VF k přechodu k T-Mobilu slevu 30% na neomezenku a 12Gb dat. Svým způsobem jsem spokojený, uvídím časem , zda se dostanu s cenou níže.... Je to obchod, prostě jenom o vyjednávání. A závisí velmi na tom ,kdo zrovna s operátorů je v tu chvíli na lince a jak je naladěný :-)..Pozn.: Volal jsem jim 2x , co nabídnou. Poprvé sleva 10%, nebral jsem. Za dva dny, zkusim znova, paní, či slečna nabídla po delším hovoru již těch 30% na dobu neurčitou.
jezevcik8475
Junior

Odeslat příspěvekod BLAZ67 27. 6. 2020 20:02

Já volal ráno v 8.30, asi byl operátor, podle hlasu mladý, ještě čerstvý a kvótu 50% slev pro dnešek ještě nevyčerpanou. Holt jsem měl štěstí. Otázka je, zda-li ho budu mít i za 3 měsíce
BLAZ67
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 6. 2020 09:24

Ahoj, založil sem si osobní web - najdete tam odpovědi na Vaše otázky a tím padem nápor SZ nebude tak velký. Pokud by někoho zajímali různé slevy které se dají získat (Aktivace,Portace,Migrace,Změna tarifu,Fixní služby, Hardware,..) , tak ať klikne na můj osobní web - odkaz je v profilu.

@Pokud admini dovolí, na webu sem v záhlaví nechal prokliknutelnej odkaz na Mobilmanii, který tam nechám, pokud zde zůstane tento příspevek. Doufám, že to nikomu vadit nebude - pomůže to určitě spoustu lidem :-)

Fajn den všem - omlouvám se za chvilkovou nepřítomnost :-)
Naposledy upravil Loader dne 29. 6. 2020 10:40, celkově upraveno 1
Důvod: // Za mě ok :)
anonymni

Odeslat příspěvekod rvx73 29. 6. 2020 10:24

Ahoj, jsem dlouholetým zákazníkem t-mobilu (jasně, vím že na tom nezáleží), tarif Mobil S+. Nyní bych chtěl neomezené volání + 3-4 GB dat. Manželka si u konkurence vyhádala v podstatě to samé za 356 Kč, tak jsem zkusil co mi nabídne t-mobil. Dostal jsem se i na retenční, ale byli neústupní - prý jedině Můjtarif M + 4 GB za 625 Kč. Tak bych rád věděl, co dělám blbě :)
rvx73
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petr311 29. 6. 2020 11:00

Tak to buď rád že ses dostal aspoň na to retenční mě tam ani nechtěli vůbec přepojit prý takové oddělení tam ani neexistuje Dneska je tam asi nějaká blbá parta.
petr311
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 30. 6. 2020 14:42

Vodafone tu má téma problémů a výpadků Vodafone nebo tak něco podobného; pro toto by se hodilo stejné téma o T-Mobile, aby se nezanášelo téma retencí výpadky a nebyl by tu pak zbytečný off-topic. Já to zakládat nebudu, už jednou mi tu něco podobného zrušili.
ICT servis & poradce, CEO, CIO, CQO a krizový manažer na volné noze; sociální psycholog; futurolog; návrhář; korektor; kritik; regionální koordinátor Hnutí Zeitgeist Česká republika pro Prahu a středočeský kraj. Kontakt viz profil.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 2. 7. 2020 17:47

A třeba nakonec ten "výpadek" měl souvislost s jejich retencemi. Oligopol byl narušen tak T-mobile dostal přes prsty (spíš přes systémy). A vše je zase při starém...
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 2. 7. 2020 18:43

:-D Že by se kvůli retencím rozhodli připravit o několik desítek milionů korun? To si nemyslím. Spíše využili příležitosti pro aktualizaci podmínek. Jak píši, sice nyní T-Mobile možná nadále již neposkytuje předchozí retenční možnosti, rozevřel tím ale opět dokořán dveře čtvrtému mobilnímu operátorovi, což bylo v souvislosti s tím, co dělám, můj primary objective. Poslední dobou není tajemstvím, že jsem retence a přetahovačky rozjel za malou provizi prostřednictvím jednoho nejmenovaného webu ve velkém. T-Mobile si kromě přečtení zdejších témat a vyhledání webu našel i můj profil na LinkedIn, ten celkem 3x prohlédl (ano, moc dobře o tom vím, příště si, milý T-Mobile, můj profil prohlížejte do LinkedInu nepřihlášeni), aby následně zareagoval možná právě touto změnou. Třeba ale mám jen vysoké sebevědomí a je to úplně jinak. Teď nadešel nicméně čas na napsání jedné malé konspirační teorie.

Hrozí příchod 4. operátora. T-Mobile nebo kdokoli se rozhoduje, protože to ekonomicky "nejde" přímo, toto řešit poskytováním retencí za takové ceny, které poskytuje. Např. FLATem + 1.5GB za 190 Kč měsíčně vč. DPH. Rozhoduje se tak možná z toho důvodu, aby příchod dalšímu operátorovi "rozmluvil". Klidně i za tiché oligodohody s další dvojkou, to je jedno. T-Mobile sází na pokus o metodu win-win-win, kterou má být za 1. demotivování dalšího operátora v příchodu, za 2. sázka na lenost (svých) klientů, kteří když už tu 4. operátor bude, z důvodu ucházející ceny tento do neznáma spíše nepřejde, a nakonec za 3. klasicky natažení maxima zákošů, dokud to do příchodu 4. operátora jen půjde. No jo, jenže to má háček. Objevuje se někdo, kdo toho využije, během tří dní vytváří projekt a začíná společně s mohutným zveřejňováním zprostředkovávat nejnižší retenční nabídky za drobnou provizi placenou koncákem komukoli, kdo si řekne. T-Mobile toto rychle zjišťuje (očekáváno), přičemž teď záleží na tom, co udělá. Buď to nechá být a bude s tím žít, anebo to zabalí, vrátí vše do původního stavu a puf, pokusná metoda win-win-win selže (mission failed)! T-Mobile nadále nenabízí dosud nejvýhodnější retence, dotyčný zprostředkovávající ony retence sice také ne, nicméně jeho web a práce již existují, zprostředkovává nadále méně výhodné retence, ale důležité je, že je zprostředkovává, jeho poptávka se snižuje, tudíž se může opět věnovat tomu, čemu se věnoval dříve, drží nicméně současnou trojku pod krkem, neboť ta jen tak zlevnit retence už bez reakce zprostředkovatele nemůže, ale? Ale jsou tím opět otevřeny dokořán dveře příchodu 4. mobilního operátora, jenž to tu možná konečně narovná aneb zasadí se o redukci digitální diskriminace českých zákazníků. V konečném důsledku je proto toto jen z dlouhodobého hlediska do budoucna win pro spotřebitele, což je, jak zmiňuji výše, primary objective onoho zprostředkovatele, jehož hlavním cílem nebylo vytvořit si byznys na retencích a přetahovačkách, ale nenechat ty telekomunikační nadnárodní zkurv3nc3 vyj3bávat s českým spotřebitelem.

Děkuji za pozornost při čtení tohoto sice možná off-topic, avšak s tématem retencí částečně souvisejícím a děkuji také, a to zejména, místním správcům za ponechání tohoto podle mého názoru důležitého příspěvku na místě. Případně mne, prosím, kontaktujte v SZ.
ICT servis & poradce, CEO, CIO, CQO a krizový manažer na volné noze; sociální psycholog; futurolog; návrhář; korektor; kritik; regionální koordinátor Hnutí Zeitgeist Česká republika pro Prahu a středočeský kraj. Kontakt viz profil.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 2. 7. 2020 19:08

Raciel-CZ krásný příspěvek tohle rozhodně není off-topic. Spíš jsem měl na mysli že to shořené diskové pole mohlo mít ve skutečnosti jiný důvod a to útok zvenčí (nikoli iniciovaný samotným T-mobile). Když takovýmu molochu někdo shodí systémy a on nemůže být v kontaktu se zákazníky tak tratí nezanedbatelný obnos každou hodinu. A může to být jakákoli firma závislá na businessu online. Pak kývne prakticky na cokoliv za digitální výpalné. Ale zpět od konspirací k tématu...
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 2. 7. 2020 20:32

Nadále retence pokračují jednoduše ve formě max. 40 % na cokoliv. Pravděpodobně tedy.
ICT servis & poradce, CEO, CIO, CQO a krizový manažer na volné noze; sociální psycholog; futurolog; návrhář; korektor; kritik; regionální koordinátor Hnutí Zeitgeist Česká republika pro Prahu a středočeský kraj. Kontakt viz profil.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 2. 7. 2020 21:14

Raziel-CZ píše:jedné malé konspirační teorie.

Docela si veris, urcite sam vis, v jakych radech se pohybuji pocty zakazniku operatoru.
Spis prislovecne plivnuti do rybnika (at pouziji ceske realie)...
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cipisekcz 7. 7. 2020 20:00

Tak ja myslel ze jsem pred mesicem vyjednal slevu na Muj :!: SVOBODNY :!: tarif M a neomezena data SD a kolegyne mne upozornila at se podivam poradne do Tmobile samoobsluhy a oni opravdu davaji jen Muj tarif M a neomezena data SD.
Je mi to jedno hlavne ze mam data,ale jaky je tedy rozdil mezi temi tarify?
cipisekcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 8. 7. 2020 08:04

Svobodný se dá libovolně měnit na Můj tarif je nějaký závazek (většinou dotované zařízení). Po novele je to u RČ a fyz. osoby podnikající jedno tam po 3 měsících od uzavření smlouvy se dá vypovědět bez sankce. Takže korporáty pěkně podojí při odchodu. Nebo se název tarifu změní z důvodu že u svobodného tarifu můžou hýbat s cenou dle aktuálního ceníku a na můj tarif je nějaká garance ceny (psalo se tu 5 let?).
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod suram 8. 7. 2020 09:05

Já mám tedy podle appky: Můj svobodný tarif 50 a neomezená data SD.

Obrázek
suram
Junior

Odeslat příspěvekod cipisekcz 8. 7. 2020 09:22

Ja teda na Muj tarif zadny zavazek nemam,ale pamatuju si ze rekli 5let garance ceny.
A jinak v poskytovani sluzeb je to identicke?Muj tarif VS svobodny?
cipisekcz
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků