Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod user118 31. 5. 2020 09:28

Redysh: nahoře o tom psal xlendi, tak jsem to napsal sem ať vím vůbec co hledat. díky za podrobný popis.
user118
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrov75 31. 5. 2020 09:31

Já jsem měl 2 roky tarif 100+100+10GB dat z retenčního za 299Kč.
Tarif mi skončil letos v únoru a nabídli mi 50+50+5GB s neomezeným voláním a SMS v rámci T-Mobilu za 403Kč.
14dni zpět jsem nakoukl přes web na své OKU a do půl hodiny mi volali z Péče o zákazníka s dotazem copak se děje že chci odejít, řekl jsem že mám lepší nabídku a nabídli mi, zde mnohokrát zmiňovanou nabidku neomezenky+12GB dat za 330Kč což jsem samozřejmě vzal.
U T-Mobile jsem tak 15-20 let
petrov75
Junior

Odeslat příspěvekod hbboy 31. 5. 2020 11:13

Nějak se to pokusím manželce získat ten tarif - uvidíme.

Ještě se zeptám na poslední dotaz - 330 Kč měsíčně - neomezenka a 12 GB dat - nějaký úvazek ??? Na jak dlouho či bez úvazku.

Díky

Mobil za zvýhodněnou cenu samozřejmě nechci
Nyní čtrnáctý dotykáč mobil Honor 20 PRO, předtím Huawei PSmart 2019, předtím Huawei Nova 3, Samsung S7, S6, S5, S3 NEO, LG G3S, LG G2, Samsung S3, Samsung NOTE 2, Huawei Y300, Huawei G300, Nokia 5230, předtím tlačítkové Nokie od dob paegasu.
hbboy
Junior

Odeslat příspěvekod Redysh 31. 5. 2020 11:24

Úvazky již nejsou ze zákona možné.

Tarify jsou na dobu neurčitou, dle informace od operátora z retence garantují u těchto retenčních nabídek dodržení ceny po dobu 5 let.

Protože to je ale neveřejná nabídka, nikde jsem to nenašel písemně.

Problém u těchto neveřejných tarifů je ale to, že je možné je získat zřejmě pouze od retenčního oddělení po zobrazení OKU.

Já jsem se při telefonátu ptal operátora z retenčního na možnost přechodu u sestry, zda by bylo možné ho nějak přímo kontaktovat, popř. jestli by on nemohl přímo kontaktovat sestru. Odpověděl mi, že to nejde a musí se nejprve nechat zobrazit OKU. Teprve potom prý zavolají a tarif nabídnou.
Naposledy upravil Redysh dne 31. 5. 2020 11:37, celkově upraveno 1
Asus ZenFone 6 (8/256 GB) Midnight Black + Fitbit Charge 4 (NFC) Black
Redysh
Junior

Odeslat příspěvekod hbboy 31. 5. 2020 11:32

Díky za info. Zatím jsme u kaktusu. Já mám teda zdarma firemní neomezené. Tak teď to ještě vyjednat ženě...
Nyní čtrnáctý dotykáč mobil Honor 20 PRO, předtím Huawei PSmart 2019, předtím Huawei Nova 3, Samsung S7, S6, S5, S3 NEO, LG G3S, LG G2, Samsung S3, Samsung NOTE 2, Huawei Y300, Huawei G300, Nokia 5230, předtím tlačítkové Nokie od dob paegasu.
hbboy
Junior

Odeslat příspěvekod bubakkaja 31. 5. 2020 11:46

Tak já neuspěl protože mi nešlo zažádat o oku přes aplikaci a musel jsem volat na operátora.Tam jsem řekl že nejde vygenerovat oku a přepojila mně na nějakého frajera taxem mu řekl že chci oku a on proč a nabídl mi tarif neomezené volání a sms s 12gb dat za 412 taxem mu řekl že je to moc a on že nic jiného mi nemůže nabídnout a poslal mi kód oku.
bubakkaja
Junior

Odeslat příspěvekod Skytecone 31. 5. 2020 11:59

Pěkný den,
měl bych zájem o neomezená data SD (bez volaní a SMS) za přijatelnou cenu.
Děkuji za pomoc.
Skytecone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 31. 5. 2020 12:13

Kup si zamestnanecky poukaz na 50% slevu. Nebo uz nejsou?
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hbboy 31. 5. 2020 12:15

a kde ???? neomezenka plus 1,5 GB za 525 Kč - nebo 3-4 GB za 625 - minus 50 % by asi šlo -)))do začátku
hbboy
Junior

Odeslat příspěvekod Skytecone 31. 5. 2020 12:17

ze.us píše:Kup si zamestnanecky poukaz na 50% slevu. Nebo uz nejsou?

A kde ho seženu?
Skytecone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cipisekcz 31. 5. 2020 12:21

Kdyz mi konci smlouva tel. tarifu uzavrena na 24 mesicu v listopadu 2020 mohu uz opustit soucasneho operatora?
Po zmene podminek od 1.4.2020 ?
Jeste bych ze zeptal z retencnoho zavolaji i o vikendu,nebo jen ve vsedni dny.
Dekuji za odpoved.
cipisekcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 31. 5. 2020 12:35

Od 1.4. jsou všechny smlouvy i zpětně na RČ bez závazku a pokud nemáš dotovaný přístroj nemůžou naúčtovat pokutu. Pouze pokud bys ukončil smlouvu dřív než za 3 měsíce.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod cipisekcz 31. 5. 2020 12:43

hauzz - dekuji za odpoved.
A z te retence volaji jen Po-Pa?Nebo i vikend
cipisekcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod esquire 31. 5. 2020 12:44

Ja jsem je asi spatne vyjednaval, protoze mi dali neomezene s SD za 537 Kc. Na druhou stranu mi dali slevu 50% na 3 mesice na TV XL. Je nejaka sance dostat se na tech 430 Kc po nejake dobe? Popr. nezkousel jste nekdo variantu neomezene s HD?
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Redysh 31. 5. 2020 13:22

bubakkaja píše:Tak já neuspěl protože mi nešlo zažádat o oku přes aplikaci a musel jsem volat na operátora.Tam jsem řekl že nejde vygenerovat oku a přepojila mně na nějakého frajera taxem mu řekl že chci oku a on proč a nabídl mi tarif neomezené volání a sms s 12gb dat za 412 taxem mu řekl že je to moc a on že nic jiného mi nemůže nabídnout a poslal mi kód oku.

Jak jsem zde již psal, nenechal bych se odradit prvním neúspěchem a zkusil to opakovaně znovu. Jednou se musí povést narazit na ochotného operátora, který ti požadovaný tarif nastaví.

Toto jsem radil e-mailem sestře:
"Po přihlášení do svého účtu na Můj T-Mobile si nech v sekci Smlouva, Přehled smluv, zobrazit "Ověřovací kód účastníka (OKU)" a počkej na telefonát z T-Mobile.
No a kdyby to nevyšlo na první pokus, nechal bych si druhý den opět zobrazit OKU a počkal na další telefonát z retenčního.
Takhle to můžeš zkoušet opakovaně, až ti zavolá někdo rozumný a požadovanou nabídku ti dá.
Myslím si, že za pokus to rozhodně stojí, buď to vyjde, a nebo ne a pak ti zůstane to co máš.
Není co ztratit."

Povedlo se jí to (a mě ostatně také) na první pokus ;-]
Asus ZenFone 6 (8/256 GB) Midnight Black + Fitbit Charge 4 (NFC) Black
Redysh
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka