Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod DirtyKing 28. 5. 2020 19:29

Tak já si to po FUPce měřím docela pravidelně a většinou je to 7 Mb/s DOWN a 5 Mb/s UP. Více jsem zatím neměl a nejméně jsem měl po FUP 5,5 Mb/s pro DOWN. Jinak 3Mb/s jsou dostatečné i pro 720p videa na Youtube.
DirtyKing
Junior

Odeslat příspěvekod hannys85 28. 5. 2020 20:02

Tak já jsem na stránkách T-Mobile také požádal o kontakt s tím, že bych se rád dozvěděl o nabídce.
Dnes mi volala ne zrovna moc příjemná operátorka a její první otázka hned na dřevo "tak co byste chtěl". Tak jsem ji řekl, že bych čekal od ní, aby mi sdělila, co mi můžou nabídnout. Mluvila tak poločesky a vždy byla strašná prodleva mezi tím, jak jsem domluvil a ona začala odpovídat. Až jsem si říkal, jestli neumřela....

Nabídku jsem dostal 100 minut + 100 sms + 10 GB dat bez závazku za 399 Kč. Chtěl jsem udělat blbého, tak jsem se zeptal, zda tuto nabídku naleznu na stránkách T-mobile a ona mi sdělaila, že těch nabídek je tolik, že sama neví. Když jsem ji sdělil, že dokážou nabídnout neomezenku + 12 GB dat za 330 Kč, tak mi řekla, že toto slyší poprvé...

Jelikož nejsem klientem T-Mobile, tak jsem uvažoval, že bych ten tarif vzal i když se nejedná o nic extra a tak za 2 měsíce bych požádal o převod s tím, že jsem se unáhlil, že mi to nevyhovuje a viděl bych, zda by mi dokázali nabídnout tu neomezenku za 330 Kč. Těch 100 minut i sms by mi stačilo, ale viděl bych tu cenu někde na úrovni 250-300 Kč, aby se jednalo o dobrou nabídku...

Navíc potřebuji esim, tak bych asi tu vyšší útratu po nějakou dobu zkousl..
hannys85
Junior

Odeslat příspěvekod xlendi 28. 5. 2020 20:42

Já osobně bych to asi vzal, pokud ti to zatím stačí. Počkal bych tedy raději tři měsíce, abych dodržel tu imaginární lhůtu (i když je to bez závazku, nikdy nevíš, na koho narazíš a tak se ta lhůta tří měsíců může hodit) a někdy koncem srpna bych poždal o kód. A pak je opravdu otázka náhody, zda by se z toho dalo vyrazit "něco lepšího". Oni mají nepsané pravidlo, že je třeba být tarifní zákazník s dobrou platební morálkou aspoň 2 roky. Já měl dva roky limitovaný tarif "Gorillaz" 10GB+100 minut a 100 SMS za 499 Kč a až do lo%nska mi to jakž takž stačilo (minuty a SMS mi stačily do včerejška). Loni mi končila smlouva, tak jsem si ji prodloužil (s vyhlídkou na novelu zákona) za dalších 4GB extra a to mi stačilo až do koronakarantény. Pak naštěstí T-M nabídl neomezená data (jinak bych od nich odešel v dubnu po prvních dvou týdnech, kdy se 14GB smrsklo na zbylých 800MB)
Samsung A50, iPhone 6S PLUS 128GB, iPad Mini (2019), Xiaomi Mi A2 lite (4GB/64 GB)
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod suram 28. 5. 2020 21:05

Můj dnešní test poFUPové rychlosti Data neomezeně SD.
https://rychlost.cz/vysledek/#20202136597-d931
suram
Junior

Odeslat příspěvekod Vaso00 29. 5. 2020 07:53

Takže si myslíte, že se dá dostat k lepší nabídce i jako nový zákazník? Když člověk na stránkách T-mobile zadá své číslo a nechá si zavolat... 8-) :D
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 29. 5. 2020 08:33

Kolegovi dali 50% slevu na 3 měsíce 12GB+neomezenka tenkrát za cca 400 myslím nějak na podzim a čtvrtý měsíc mu cena zůstala ale šel zpátky k šedivce kdyby nepřenesl tak by mu tu cenu asi nechali dál. Taky si nechal zavolat.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 29. 5. 2020 09:28

Vaso00 píše:Takže si myslíte, že se dá dostat k lepší nabídce i jako nový zákazník? Když člověk na stránkách T-mobile zadá své číslo a nechá si zavolat... 8-) :D

Nám podali nabídku při přechodu od Vodafonu se 7 čísly, resp. 2.000 Kč minimálního měsíčního plnění (čísel máme 14). Čekáme, co nám nyní nabídne Vodafone za "optimalizaci" stávající předražené rámcovky s MMP 5.000 Kč.
ICT servis & poradce, CEO, CIO, CQO a krizový manažer na volné noze; sociální psycholog; futurolog; návrhář; korektor; kritik; regionální koordinátor Hnutí Zeitgeist Česká republika pro Prahu a středočeský kraj. Kontakt viz profil.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lues.deFunes 29. 5. 2020 09:42

Hoj, chci se zeptat, jak to je s tou akci 1 GB měsíčně celý rok? Někdo psal, že v Bille je sleva na nové SIM a navíc je bonus za první dobití, takže by se dalo pořídit to za 300 Kč. Jsou ještě v Bille ty slevy?
Lues.deFunes
Junior

Odeslat příspěvekod AlAk 29. 5. 2020 09:56

Jen taková rada, když smlouváte, tak musíte mít v hlavě jasně stanoveno co chcete. Neplatí to jen pro operátory. To je jako přijít do krámu a říct - tak co mi doporučíte :D Jasně že to, na čem mají největší marži nebo bonusy.
Tady musíte být nekompromisní. Konkurence mi nabídla 10 gb a neomezený tarif za 300, tak chci odejít. Aha, vaše nabídka 12 + neomezeně za 400 kč zní dobře, ale ta konkurence zní pořád líp, zavolejte mi zítra, ještě to promyslím. Cože, za 330? No tak dobře teda, sice to nejsou ty 3 kila, ale jsem s vámi spokojený, tak to překousnu :D
AlAk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod freddy158158 29. 5. 2020 10:11

AlAk : ... a nebo mu zavolají děkujeme že jste byl s námi spokojenej a vygenerované číslo k přechodu vám posíláme v sms :-D :-D
freddy158158
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 29. 5. 2020 10:19

Při případných zájmech o úprk od T-Mobile zde je aktuální přechodová retenčka i podpultovka od Vodafonu:

100 minut, neomezené SMS, 1,24GB = 194 Kč (vyplatí se kombinace s VoIP Odorik)
200 minut, neomezené SMS, 1,24GB = 260 Kč (nevyplatí se kombinace s VoIP Odorik)
Neomezené volání, neomezené SMS, 1,5GB = 299 Kč
Zaměstnanecké tarify ČD Nabito 119 a/nebo Nabito 350 se slevou 75 % (toto měla manželka 5 let do předvčerejška)

Podotýkám, že tato nabídka je podpultová jak pro stávající, tak i nové zákazníky. A velmi, velmi běžná.
ICT servis & poradce, CEO, CIO, CQO a krizový manažer na volné noze; sociální psycholog; futurolog; návrhář; korektor; kritik; regionální koordinátor Hnutí Zeitgeist Česká republika pro Prahu a středočeský kraj. Kontakt viz profil.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 29. 5. 2020 10:33

Podpultovku na neomezená data nemají? Bez minut, bez SMS.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 29. 5. 2020 11:09

Za mě ne. Nebo o tom nevím / nezjišťoval jsem.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ZmTKK 29. 5. 2020 12:48

Kdyby někdo nechtěl tolik dat, tak ještě byly od T-mobile tyto nabídky ...

Nemomezené volání a SMS + 4GB dat za 304,-
Nemomezené volání a SMS + 1GB dat za 240,-
ZmTKK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 29. 5. 2020 15:11

Dovolil jsem si udělat takové malé shrnutí současných možností s porovnáním ZDE. Snad za to nebudu zdejším adminstvem "zpersekuován", případně to vymažte...
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka