Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 26. 5. 2020 16:45

Od O2 ani nic nečekejte, s těmi bych asi ani nikdy o ničem nejednal.
ICT servis & poradce, CEO, CIO, CQO a krizový manažer na volné noze; sociální psycholog; futurolog; návrhář; korektor; kritik; regionální koordinátor Hnutí Zeitgeist Česká republika pro Prahu a středočeský kraj. Kontakt viz profil.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod valvos13 26. 5. 2020 17:10

Potvrzuji. Měl jsem 2x neomezeno + 4,5GB dat za 399. Zažádal jsem o OKU, první přepojení na obchoďáka, že sleva 30% na tarif S, odmítnuto. Za 30 minut volali z retenčního, nejdříve neozmezeno + 12 GB za 371, když jsem řekl, že to umí i za 330, tak že to musí schválit vedoucí. O 2 minuty déle smlouva změněna na neurčito a neomezeno + 12 GB za 330 kaček. Za mě super :D
valvos13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 26. 5. 2020 17:22

Za mě to bude přijatelnější, až se dostaneme na stovku za balíček. Tzn. 100 neomezeně minut, 100 neomezeně sms a 100 neomezeně dat. Pak to budu považovat za adekvátnější. Ty současné možnosti jsou spíše ještě jakž-takž...
ICT servis & poradce, CEO, CIO, CQO a krizový manažer na volné noze; sociální psycholog; futurolog; návrhář; korektor; kritik; regionální koordinátor Hnutí Zeitgeist Česká republika pro Prahu a středočeský kraj. Kontakt viz profil.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 26. 5. 2020 22:02

Tak pořád lepší než šílenosti co mají v ceníku.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod moravian_cz 26. 5. 2020 22:29

Tak dnes domluveno. Dva tarify každý 430 celý neomezeny včetně dat. TV nakonec ruším a jdu k O2 TV, kde mam za 450 zlatý tarif (známost).
Přílohy
20200526_223523.jpg
moravian_cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 26. 5. 2020 22:56

S TV abys nerozšířil řady těch co se v hlavním čase dívají jen na modrou obrazovku!
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod moravian_cz 27. 5. 2020 06:09

To je ok. Kdyz tak se vrátím zpět.
moravian_cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vaso00 27. 5. 2020 07:51

Dát mi kterýkoliv operátor nabídku neomezenky a 12 GB za 330, případně vše neomezeně za 450, hned po tom skočím. Ale ty jejich oficiání tarify mne nutí být stále obezřetný a připojovat se na wifi, co to jde :oboze
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod paseto 27. 5. 2020 11:52

Tak včera i dneska sem dal zobrazit kód pro přenos čísla s tím že sem zaškrtl aby mě kontaktovali a stejně se nikdo neozval.
paseto
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 27. 5. 2020 13:00

Jen dnes od rána jsem domluvil dvěma známým bez problémů 1x 12GB 330 Kč a 1x plnou neomezenku 430 Kč.

A od včerejšího pozdního odpoledne jsem byl kontaktován s možností přechodu od Vodafonu za uvedených 330, resp. 430 Kč podmínek s alespoň sedmi čísly. Takže i hromadné firemní takové nabídky jsou možné. Čekám, co na to Vodafone, který dnes přišel s ubohými 4GB za 441 Kč a to ještě za minimálního měsíčního plnění 5.000 Kč. Pochopitelně odmítnuto. U T-M chtějí jen buď sedm čísel, anebo 2.000 MMP.
Naposledy upravil Raziel-CZ dne 27. 5. 2020 13:06, celkově upraveno 1
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod psmikum2 27. 5. 2020 13:04

to Raziel-CZ: A jak se ti to povedlo domluvit? Byli to zákazníci T-M nebo přecházeli odjinud?
psmikum2
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 27. 5. 2020 13:07

@psmikum2: Toto byli současní zákazníci T-M. Nicméně nabídka je možná stejná hromadná v případě alespoň sedmi čísel nebo minimálního plnění 2.000 Kč i pro zákazníka jiného OPa. Voláno mi bylo včera po 17 hodině.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod psmikum2 27. 5. 2020 13:17

Mě by zajímalo, co by mi nabídli jako zákazníkovi jiného operátora? Má někdo nějakou aktuální zkušenost s přechodem k T-M (a konkrétní nabídku)?
psmikum2
Junior

Odeslat příspěvekod regjurm 27. 5. 2020 14:01

Tak jsem to taky uhadal.Doposud retencni tarif 4,5GB +neomezenku za 300,- Zobrazení OKU + zaškrtnutí, že si přeji kontaktovat. Do 2 hod. tel z retencniho. Nejdříve nabídka na neomezenku +12GB za 370,-.Řekl jsem na rovinu,že vím že to umí i ještě za méně ,ona říká že víc jak 55% slevu osobně nemůže, ale že se zeptá vedoucí. Do minuty nabídka na (60%) 330,- 12GB,nedo M Sd tarif ,za 430,-.Tak mam 1xSD a 2x12GB.Jestě jsem vyskemral 50% slevu na IP TV L,ale jen na ¼ roku.Jsem spokojen. Měl jsem ještě možnost přejít na obdobný zaměstnanecky tarif,ale u Vodafone,takkhle je to bez dalších starostí do 5 min. :-)Musim jen podotknout, že mám u nich ještě internet,tedy dohromady 5 služeb,platba inkasem,stálý zákazník už od minulého století :-D
regjurm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Skrblík89 27. 5. 2020 14:40

Ze mě si Tmobile asi dělá srandu - prý neomezenko s 12GB sleva max. 30%, víc že nejde. Na argumentaci že vím že to nejde to vyznělo jak když si vymýšlím. Už z principu od nich radši odejdu, i kdybych jinde platil víc, než ze sebe nechat dělat vola.
Skrblík89
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka