Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod papun 2. 4. 2020 16:30

POdle mé poslední zkušenosti mi přijde, že celý T-mobile je generátor náhodných čísel.
papun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pedrysek7 5. 4. 2020 06:06

Dává T-Mobile retenci i zcela novým zákazníkům nebo zákazníkům na dobíjecí kartě?
pedrysek7
Junior

Odeslat příspěvekod papun 5. 4. 2020 08:03

Já bych na to šel přes někoho známého o kom víš, že má nějakou dobrou nabídku. S tím, že to taky cheš.
papun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alfas123 5. 4. 2020 08:07

pedrysek7 píše:Dává T-Mobile retenci i zcela novým zákazníkům nebo zákazníkům na dobíjecí kartě?


Niekto písal, že v rámci akvizície (retencia pre nových zákazníkov je oxymoron ) mu dali zľavu napr.50% na prvé mesiace alebo zľavu z prvých vyuctovani ako kompenzáciu za pokutu. Niekto napr.za DSL nemusel platit prvých 40 dní.

Koncom februára mali akciu na zľavu 30% ... na rok...
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hurec 5. 4. 2020 10:11

Sleva u retence hlavne u zakazniku, co prestupuji od jineho operatora.
U slev obyc, podle akce. Kdyz prejdes treba z kreditu na tarif.
Jen tak ti nikdo nic neda , a ze ti daji giga super slevu s tarifem za 200kc na to zapomen. Jsi pro ne mala ryba.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lokomot1 5. 4. 2020 20:32

pedrysek7: novým zákazníkům retenci nedá, nicméně teď už nejsou smlouvy na 2 roky. Teď si tarif můžeš nechat 3 měsíce, nebo i míň a něco málo při nejhorším doplatíš. No a po tom období můžeš zkusit zavolat na linku, že jsi našel něco výhodnějšího, že je to pro tebe drahé, že to má někdo levnější, nebo si prostě něco vymysli. A třeba se "poptej" jak odejít k jinému operátorovi. Pokud nechytneš na infolince blba, tak ti buď zavolají z retence, a nebo to zařídí rovnou ten na infolince..

Toť moje zkušenost s novýma tarifama na dobu neurčitou...
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peliculiar 8. 4. 2020 11:19

Ahoj, od konce roku 2017 máme pevný DSL internet 20/2 Mbit + základní (mini) IPTV v akci za 499 Kč. K tomu si asi o půl roku později má přítelkyně nechala převést telefon (neomezené volání & SMS + 0,5GB dat), celkově za 907 Kč, tedy telefon za cca 408 Kč.

Původně byla televize, internet i telefony přes O2 (ve dvou bytech a telefonní služby pro 4 osoby), tato situace se změnila a ceny pro nás přestaly být výhodné, proto jsme přešli k T-Mobile.

Nějakou dobu nám na nástěnce v domě visí nabídka od iPřipojení.cz (O2), která nabízí pevný DSL internet 50/5 Mbit + základní (mini) IPTV za 499 Kč.

Odcházet spíš nechceme, ale zajímá mě, zda je reálné za stejnou cenu dorovnat nabídku konkurence a případně získat víc dat? Přítelkyně nepravidelně dokupovala data, takže by bylo dobré navýšit balíček dat na 1GB, 1,5GB či 2GB. Jak to vidíte vy?
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 8. 4. 2020 11:32

Na retencích při žádosti o ČVOP nabízeli standardně neomezenku + 0,5GB dat za 299. To bylo před paušály bez závazku. Za podobné peníze můžeš s klidem číslo přenést k Emtéčku (O2) jehož zame tarify jsou neomezenka za 300, Data 1 GB 110, 3GB 160. A za 445 to má O-mobil se 4 GB (Vodafone). Pokud bys chtěl levněji tak zkus projít šedivky. A ten dsl můžeš klidně prevest na zlO2.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod peliculiar 8. 4. 2020 12:01

Díky moc za odpověď, ale pro člověka, co běžně nelicituje s operátory z velké trojky to pro mě není moc srozumitelné.
Pochopil jsem, že mé požadavky jsou snad reálné, ale tahat do toho virtuální operátory a komplikovat balíček služeb se nám nechce. Pro nás je výhodné to mít na jednom místě a platit to všechno naráz.
Jde mi o to, zda jim můžeme napsat / zavolat, že "máme" lepší nabídku a že chceme, aby nám to dorovnali, nebo odejdeme. Funguje to takto?
S retencemi nemáme žádné zkušenosti. A trochu je problém v tom, že ty služby jsou psané na mou přítelkyni, která v tomhle není moc průbojná. Já to za ní nejspíš udělat nemůžu, když ty služby nejsou na mě vedené.

Ještě máme letitý problém s T-Mobile v tom, že od začátku máme při přihlášení klienta do systému vidět pouze televizi. Internet ani telefon tam není. V druhé půlce roku 2018 a možná i v roce 2019 jsme se snažili je dokopat k napravě, abychom tam měli vidět vše, ale tak nějak to vyhnilo beze změny k lepšímu. I toto bychom chtěli při řešení té věci dát do pořádku.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 8. 4. 2020 13:45

zda jim můžeme napsat / zavolat, že "máme" lepší nabídku a že chceme, aby nám to dorovnali, nebo odejdeme.

Kontaktovat je klidne muzes, chtit to dorovnat taky, ale moc si od toho neslibuj. Spis te nechaji jit.
Kdyz do toho nechces 'tahat virtualni operatory' a chces mit vse u jednoho, tak ti zbyva nekdo z trojky, protoze uz i VF ma svoji TV. Porovnat si O2 Spolu a Magentu zvladnes?
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peliculiar 8. 4. 2020 14:05

ze.us píše:Kontaktovat je klidne muzes, chtit to dorovnat taky, ale moc si od toho neslibuj. Spis te nechaji jit.
OK, jak tedy začít s vyjednáváním? Má moje přítelkyně požádat o ČVOP, budou potom ochotní se o tom bavit?
Jak jsem psal, nikdy jsem s retenčním neměl tu čest, nebojím se toho, ale jde o to nějak začít.
Nejvíc se obávám právě toho, že jim to bude šumafuk.
ze.us píše:Kdyz do toho nechces 'tahat virtualni operatory' a chces mit vse u jednoho, tak ti zbyva nekdo z trojky, protoze uz i VF ma svoji TV. Porovnat si O2 Spolu a Magentu zvladnes?
Ano, taky mi z toho vyšlo, že v tomto případě je výběr mezi velkou trojkou, nicméně v případě kombinace služeb (DSL internet, IPTV mini a neomezený tarif s daty) se cenu bez vyptávání předem nedozvím, protože je tam sleva za kumulaci služeb, která není běžně k vidění. Navíc to jsou nabídky pro nové zákazníky. To samé, co nyní máme, taky asi nedostane nový zákazník na první dobrou, nebo snad ano?

Není v našem zájmu začínat stále znova jako noví a "nepolíbení" zákazníci. Na tomto fóru to snad nikoho nepřekvapí, že chceme nějaké výhody za případnou věrnost a nebo za to, že přejdeme ke konkurenci ... Je to tak naivní?
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 8. 4. 2020 14:22

Od 1.4.sa už nežiada o CVOP, prechádza sa s tzv OKU a už sa kontaktuje len nový operator.

O2 ma výhodu, ze sa da s ich KK (cobrand RB) získať zlava až 40% z vyuctovania.

Mali sme O2 Spolu, žiadnu dotáciu na zariadenia sme nechceli, aby sme boli voľní. Bolo to v pohode. Pri ruseni nam nikto nič neponúkol. Asi záleží, na koho narazíš.
T-M niekedy dava novým zákazníkom výhody, písal som tu o tom. Ale záleží, na koho narazis.

Nie je u Vás UPC alebo nejaký lokálny poskytovatel? To by ste mohli zvoliť na internet a ostatné čísla preniesť k emtecku. Daj si do google "emtéčko zame" a uvidíš ceny...
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 8. 4. 2020 15:11

UPC je Vodafone
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 8. 4. 2020 15:30

chceme nějaké výhody za případnou věrnost a nebo za to, že přejdeme ke konkurenci ... Je to tak naivní?

Co na to cekas za odpoved?!
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hurec 8. 4. 2020 16:06

Je to naivni, jelikoz maji vsechny velke spolecnosti v 99% stejne tarify (jasny kartel) a antimonopolni urad nedela nic (asi neco v kapse), tak nemuzes ocekavat nic extra. Jeste k tomu, ted zadaco prechody .....
hurec
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků