Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod alfas123 1. 4. 2019 18:16

Tzn.v magente sa rusi zlava na zakladny tarif, ale zlava na pripadne balicky ostava?
Alebo ako to je?
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TrustNo1 1. 4. 2019 21:19

Přesně tak, cena za tarif je základní -25% sleva v Magentě 1, ale balíčky zůstávají beze změny.
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 2. 4. 2019 06:24

Inak jak sa tu písalo, že sa dá poslať výpoveď cez kontaktný formulár, tak mne robia problémy so zaslaním odstúpenia. Odstúpenie od zmluvy je jednostranný úkon ako aj výpoveď zmluvy a platí bez ohľadu na to, či človek už vrátil napr.zariadenie. ale aj keď ho nevráti, na odstúpenie to nemá vplyv, akurát sa to rieši ako bezdovodné obohatenie

Inak dik za objasnenie tej magenty. U nás asi budeme musieť k VF kvôli tomu ich Video Pass. Decká pevne uchytené v sedačkách sa zabávajú pozeranim youtube a ten užiera data rýchlo:-)
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kaulik 2. 4. 2019 07:04

cítím se mírně ošizen když jsem za 500,- dostal podobný tarif ale místo neomezených sms jen balíček 100 SMS xD ne že by mě to nestačilo, ale očividně to jde... a ano aspoň můj tarif vycházel z mobil data.. ale mám ho zlevněný na 300,- a za 200,- balík neomezené volání a gratis balíček sms.
R7-5800x + NH-D14 | ASUS ROG STRIX B550-A GAMING | RAM 48GB@3200 | RX 6750 XT | RM550x | FD R4 | Transcend SSD370S 256GB | NVMe SSD EVO970 500GB
Kaulik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrejlo 2. 4. 2019 10:36

Mám:
Mobil DATA se slevou 40 % za 299,40 Kč
Neomezené volání za 200 Kč
Neomezené SMS za 0 Kč

V Magentě mi tarif zůstal, takže mi zůstaly slevy 20 % na ostatní služby, které u TM mám.

Na tarif se dle paní z retenčního nevztahuje sleva z Magenty, ale slevy na ostatní služby mi zůstaly.
ondrejlo
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav Kaspar 3. 5. 2019 13:51

Taky připojím aktuální zkušenost. Končí mi za 2 měsíce smlouva na 2 sim s neom.voláním a 1,5GB. Platil jsem 429Kč/číslo. Aktuálně jsem řešil potřebu dalších 2 čísel, které byly u jiného operátora.
Telefonicky se se mnou nechtěli bavit, že smlouvu musím vypovědět na pobočce. Napoprvé nabídli na prodejně pouze klasickou magentu a to ještě bych musel vzít pevný internet, abych dostal alespoň trochu solidní zvýhodnění, celkem bych platil cca 1700Kč, což jsem nechtěl.
Při druhé návštěvě jsem natvrdo požádal o ukončení smlouvy a o čvop. Následně mě slečna předala telefon na retenční. První nabídky byly jen s 2,5GB internetem, což jsem nechtěl. Nakonec jsem se domluvil na 3x Neom.volání+100sms+4,5GB a 1x100min+100sms+10GB. Všechny tarify po 349Kč. Což je zhruba to, co jsem potřeboval. Chtěl jsem ještě usmlouvat cenu, ale prý níž už jít nejde. Tak jsem to nakonec vzal. Jo a samozřejmě 2 roky úvazek. Jediné co mě štve, je účtování u toho 100min.tarifu je to 60+60. Pokud by to bylo po sekundách, tak bych ten jeden neomezený vyměnil za více dat. Ale takto bych určitě sem tam doplácel a to jsem nechtěl.
Lepší tarif jsem nikde nesehnal. Dokonce v práci mi nabízeli na firemní tarif srovnatelné podmínky a hlavně jen max. na 2 simky.
Miroslav Kaspar
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 3. 5. 2019 14:15

Aktuálně je využíván na Twist kartě Twist Plus, ČVOP vygenerovali ihned (sdělil jsem, že jdu na Opencall). SIM cca 2 roky stará. Nevadí, dobíjecí karty TM nemravné účtování, Kaktus brand 1+1. :-)
anonyni

Odeslat příspěvekod Miroslav Kaspar 3. 5. 2019 14:33

Jj, účtování 60s+60s v dnešní době je zlodějna. Právě, že jsem měl 2 čísla u ČEZ mobil (dtest), kde bylo účtování 1s+1s. Při stejných 100 volných minutách, je podle mých zkušeností a využívání minimálně 30% navíc ve prospěch sekundové tarifikace. V porovnání s variantou 60+1, bych odhadoval cca 10-15%.
Miroslav Kaspar
Junior

Odeslat příspěvekod evelista 3. 5. 2019 20:43

když se meni vseobecne podmínky u tecka, jak dava tcko zakaznikum vedet?

ve fakture to davaj alespoň?
evelista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pokudos 4. 5. 2019 01:42

Samozřejmě že musí. Nařizuje jim to ZoEK. Nicméně žádný operátor nebude v současné době měnit VP, protože to automaticky znamená případné ukončení smlouvy se závazkem bez vystavení smluvní pokuty.

Pokud přece jen změnu VP udělají, pak to udělají šalamounsky tak, že stávajícím zákazníkům zůstanou v platnosti původní VP a novým zákazníkům, případně zákazníkům, jež sami přejdou na jiný tarifní plán či provedou jinou zásadní změnu jejich smlouvy, začnou platit podmínky nové. Takto to udělalo O2.

Jedinou výjimkou jsou změny, které jsou navázané a způsobené změnami v legislativě. V takovém případě změna VP neumožňuje ukončení smlouvy bez vystavení smluvní pokuty.
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod evelista 5. 5. 2019 00:34

Jo s tim souhlasim.
evelista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrikos1 9. 5. 2019 17:21

Zdravím podaná výpověď z šesti čísel zatím dvě, příští týden posílám za ostatní. Tedy zrušení Magenty1. Zatím týden uběhl a nikdo se neozval.... :) Tak nás pustí... asi bez přemlouvání ... :)
Petrikos1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KrylP 9. 5. 2019 18:27

Moje zkušenost, TM to jedno, nikoho nepřemlouvá...
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav Kaspar 15. 5. 2019 16:50

S tím nesouhlasím, mě dali nabídku ihned při prvním kontaktu a když jsem definitivně požádal o ukončení smlouvy a o čvop, tak sami mi na pobočce vytočili retenční oddělení, které mi dalo lepší nabídku a dokonce ji po mém prvotním odmítnutí vylepšilo. Takže kdo se nebojí smlouvat, tak lepší cenu určitě dostane. A když budeme smlouvat všichni, tak se třeba jednou dočkáme rozumných cen přímo v oficiálních cenících...
Miroslav Kaspar
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 15. 5. 2019 17:12

To asi tazko, vyvoj smeruje nie len k nizsim cenam, ale aj k zmluvam bez zavazkov. Vid americky T-mobile, kde clovek dostane skvelu ponuku aj bez zmluvy.
Som zvedavy, kam by Ta retencne poslalo, keby si povedal, ze nechces zavazok.
alfas123
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků