Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod gotzinger 21. 2. 2019 08:35

Mně přepojili na bonusové oddělení, tam nic extra neměl, chtěl jsem retenční nabídku, končí mi dva tarify, jednu výpověď jsem už poslal. Řekl, že takovou nabídku tam nemá a na retenční mě nepřepojil.
gotzinger
Junior

Odeslat příspěvekod Kori.cz 21. 2. 2019 15:41

Zkus to znovu a v jiný čas.Určitě narazíš na někoho jiného.
Kori.cz
Junior

Odeslat příspěvekod lokomot1 22. 2. 2019 11:43

Tak jen doplňuji svůj předchozí příspěvek. Výpověď se opravdu dá podat přes formulář t-mobile. Vše úplně v pořádku.
Z retenčního volali 3dny na to, nabídka fajn.
Orientační ceny 460- flat+1.5
480 flat+2.5
490 flat +5gb.
Ještě se zeptám na flat +10, že zvedavosti, jinak jsem spokojený.

PS: nemá někdo zkušenost s induvidualnima firemníma nabídkama? Složil jsem si tady cca 7 uživatelů pro flat tarif a nějaký ten pevný internet do "firmy", tak by mě zajímalo co tak muzou orientacne nabidnout. Klidne SZ
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kapka2306 25. 2. 2019 16:09

Po 20letech u T-Mobilu řeším převod své firmy z ICO na s.r.o. - bohužel pry nejde jednodušse překlopit smlouvu dál..ta stará se musí ukončit a založit nová rámcová smlouva na s.r.o...i když majitel,adresa zustala stejná..jenom změna názvu a IČO..
takže se už mesíc snažím dohádat nějaké lepší smlouvy než offiko ceník..ale je to bída..
ted jsem ale narazil na "nové" tarify u Vodafone pro podnikatele- RED+ (4xnemezenka+ 10GB sdileno) za krásných 1490,-Kč i DPH..což vychází 310,-Kč na číslo bez DPH.. je tahle nabídka OK nebo se dá něco podobného ukecat-vyhádat u T-Mobilu? A myslíte když zažádám o CVOP tak se ledy hnou u T-Mobile?
Kapka2306
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lokomot1 25. 2. 2019 18:39

ahoj. Řeším teď něco podobného jako ty.

U Vodouše mi nabídli v podstatě to samé, a bez jakéhokoli dohadování, takže za to mají plus. (tedy chtěl jsem 6 čísel a net a dostal nabídku 2499 s DPH + 20GB + pevný net zdarma + 8000k budget- to jen pro upřesnění). Takže +- to samé.

Tmobile má zoufalé tarify pro podnikatele, neboli řekl bych že ještě horší než pro nepodnikatele. Mají ale jeden zajímavý - taktéž sdílený až pro 5 čísel, ale musí být jedno hlavní číslo které má tarif "s námi síť nesíť" za myslím 750 bez DPH(vtipné). Dají se na to ukecat nějaké slevy, stejně jako přes retenčku u normálních zákazníků. Mám nějakou nabídku, ale to bych u těhle firemních tarifů řešil spíš přes soukromou zprávu. Tak se kdyžtak ozvi tam
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kapka2306 26. 2. 2019 13:50

Tak dneska přišel email od slečny z T-Mobilu-když jsem jí psal jestli dokáže nabídnout něco podobného jako Red+ ..že oni nemužou mi nic podobného nabídnout..protože oni mají lepší služby a kvalitu než Vodafon :-D ..takže jdu juknout jak se podává CVOP u T-Mobile..a pokud neco nevymyslí..tak papá T-Mobil..ztratily zákazníka s 20letou historíí..který jim nikdy nedlužil ani korunu..nikdy je nějak neotravoval na infolinkách a podobně..jenom platil..
Kapka2306
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod melipa 26. 2. 2019 14:22

Myslím, že se operátoři dohodli nejen na společných cenách, ale i na společném chování k zákazníkům. Pokud se totiž všichni 3 operátoři chovají jako prasata ke svým zákazníkům, úměrný počet zákazníků se u každého operátora našetve a odejde od něj. Ve výsledku ale pak mají počty zákazníků všichni pořád stejné :-)
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lanyho 26. 2. 2019 18:21

V červnu mi končí 2 letý úvazek tarif M pro podnikatele. Tenkrát jsem uhádal 507.- s DPH Letos hodlám převést jedno číslo ke Kaktusu a druhé na isic k Vodafonu. Z důvodů blížíce se aukce nechci žádný úvazek. Jediné s čím jsem ochoten souhlasit je neomezenka + 10Gb bez závazku. ;)
lanyho
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kapka2306 27. 2. 2019 16:30

Tak se dneska ozvali od T-Mobile..jenom jsem tam zavolal že chci ukončit smlouvu..že mi můžou nabídnout nějaký balíček pro podnikatele..4 x S námi síť nesíť v podnikání ( neomezené volání, SMS + 1,5 GB) - 4x 371 Kč bez DPH ..tak nevím jestli jim na to kývnout..nebo to ještě zkusit si nechat vygenerovat CVOP ..a čekat jestli se někdo ozve od nich s ještě lepší nabídkou..
Kapka2306
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mejtriks 27. 2. 2019 17:52

100 minut, 100 SMS a 10 Gb za 349 v pohodě na retenčním
mejtriks
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gotzinger 28. 2. 2019 10:24

Tak konečně jsem se dobojoval na retenční: Neomezené volání kamkoliv, 100 SMS, 4,5GB za 299. :D
gotzinger
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 28. 2. 2019 11:24

s DPH ? To je velmi pekny. To mas na jednotlivy SIMce ?
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 1. 3. 2019 17:53

Tak to je moc pekny.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod n0m4d 2. 3. 2019 11:30

mejtriks píše:100 minut, 100 SMS a 10 Gb za 349 v pohodě na retenčním

Lidi to maji za 299 Kč :) 349Kč sem dostal taky nabidku ale odmitl jsem a uz nejsem u T-mobilu
n0m4d
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peter23p 2. 3. 2019 15:05

gotzinger píše:Tak konečně jsem se dobojoval na retenční: Neomezené volání kamkoliv, 100 SMS, 4,5GB za 299. :D

Jo tuhle nabídku sem dostal po pár minutách na retenčním před 2 měsícema a hned ji vzal ale teď mi to trochu mrzí když tu čtu že za 299 se dá získat 100min+100SMS+10Gb
peter23p
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků