Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod polda 19. 11. 2018 20:23

Pokud nebude VF karta aktivní tak se nic neděje
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tielk 19. 11. 2018 21:21

Ahoj takze je to jak tvrdi T-mobile dokud Vodafone nedodame CVOP neni potreba to jinak resit.
Tielk
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 20. 11. 2018 08:52

Jestli mas problemy s chapanim psaneho textu, tak nam radeji to, co prislo se SIM od VF radeji ofot. Je totiz klidne mozne, ze pausal ti jiz bezi a prenos cisla je na nem nezavisly.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod guiz 20. 11. 2018 09:30

Tielk píše:Ahoj takze je to jak tvrdi T-mobile dokud Vodafone nedodame CVOP neni potreba to jinak resit.

Samozřejmě pokud jste ještě nedali Vodafonu ČVOP, tak můžete zůstat u TM. Číslo VF bez ČVOP převést nemůže, tudíž ani aktivovat na něm tarif.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pokudos 20. 11. 2018 11:56

Doporučoval bych si ověřit, zda je tarif aktivován s dočasným číslem, které by se změnilo v číslo původní po jeho úspěšném přenesení. Občas se něco podobného děje.

Dále je rozhodně bezpečné a velmi doporučené odstoupení od kupní smlouvy, které je možné v době 14 dní od uzavření kontraktu, respektive ode dne, kdy byly doručeny všechny smluvní podmínky a dokumenty.

Pokud ani jedno neuděláte a/nebo nezkontrolujete, může se stát, že vám poběží nový tarif u Vodafonu s dočasným číslem, které vůbec není navázáno na vaše původní číslo, jež mělo být přeneseno. Není totiž nezbytně nutné, aby číslo přeneseno být mělo a/nebo muselo, jinak kontrakt zaniká.

Po uplynutí 14 denní (a v případě Vodafonu ještě teoreticky 30 denní záruka spokojenosti) se tarif stane standardním způsobem nevypověditelný, a tudíž bude hrozit v případě předčasného ukončení smlouvy 20% sankce za všechny nesplněné měsíce v případě tarifu pro fyzické osoby nepodnikající (rozuměj koncový spotřebitel) anebo 100% sankce za nesplněné měsíce v případě smlouvy na IČO.
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod polda 20. 11. 2018 12:40

On dostal prázdnou sim bez čísla. Po převedení cvop by mu chodily sms kdy bude čislo převedeno a kdy mu poběží tarif. Samozřejmě když dokumenty odnese zpět do VF i se sim bude mít klidnější spaní.
Na to aby mu běžel jiz nyní nějaký tarif by musel mít nějaké tel.číslo což nemá.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod werscajk 22. 11. 2018 09:57

Zdravím ve spolek.

Nedávno mi T-Mobile změnil smlouvu jednostraně (k horšímu). Dal jsem se na odchod poslední den lhůty a retenční mi nabídlo 100 minut / 100 SMS / 1,5GB za 300. Což jsem ve spěchu za prací vzal, protože mi to přišlo jako dobrý deal. No teď jsem zjistil, díky tomuto fóru, že mohu mít 100 minut / 100 sms / 10 GB za stejnou cenu. Jsem u T-Mobile 16 let. Stále mi zbývá většina 14 denní lhůty na odstoupení, protože změnu jsme dělali přes telefon. Je nějaká šance, jim to v těch 14 dnech vypovědět, zažádat o ČVOP a vyrazit z nich 100 minut / 100 sms / 10 GB? Osobně si myslím, že když jim to vypovím ve lhůtě s tím, že jsem nakonec zjistil, že jde o nevýhodnou nabídku, tak by mohli být akčnější, protože 14 denní lhůta.
werscajk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jula007 22. 11. 2018 12:12

Určitě bych to zkusila a odstoupila od smlouvy v zákonné lhůtě 14 dní.
jula007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod .357 22. 11. 2018 12:13

Obávám se, že se na prodloužení úvazku ta čtrnáctidenní lhůta nevztahuje...
.357
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod jula007 22. 11. 2018 12:48

Tak to nevím,omlouvám se.Přecházím z Twist na paušál (přes telefon) a měla jsem od nich ve smlouvě nesrovnalosti,tak jsem odstupovala od smlouvy.
jula007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JetBlack8 22. 11. 2018 12:59

Samozrejme ze vztahuje, uzaviras novou smlouvu na dva roky.
JetBlack8
Junior

Odeslat příspěvekod werscajk 22. 11. 2018 13:10

Právě že těch 14 dní mám, ještě mi to paní opakovala 2x že mám 14 dní, kdybych si to rozmyslel. Tož to zkusím. Zajdu na pobočku a udělám trik s odchodem. Ach jo, zase cesta na pobočku, škoda že to asi jinak nejde se dostat na věrnostní / retenční.
werscajk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dušan2 6. 12. 2018 16:55

Tak do teď jsem měl neomezenku ještě s 1,5 gb dat za 524. Přišlo mě že mě to bude končit, po zavolání a přepojení jsem skončil s tarifem Mobil S (v něm neomezené volání a 500 mb dat) k tomu neomezeně sms a 1000 mb dat, to vše za 519 kč. Tak že jsem v podstatě na stejném, samozřejmě prodlouženo o dva roky. Říkám si jestli je to OK, nebo jsem měl zkusit ještě něco lépe? Jo a jen nevím jestli je normální, že v aplikaci v mobilu vidím jen 500 mb dat a nevidím ani neomezené sms. Je to normální?
OnePlus 9 Pro 12/256
Dušan2
Junior

Odeslat příspěvekod Dobesch 6. 12. 2018 20:21

Předpoklám, ze SMS s 1000MB jsou balíčky se 100% slevou. Takže kouknout do balíčků. Na úvodní obrazovce je pouze info k tarifu
Dobesch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dušan2 6. 12. 2018 20:59

Aha, tak to jo, ale ještě zkusím zítra, jestli to pujde na tarif Mobil M, tam je přece jen těch dat více. Jasně že to bude o něco více stát, ale pokud nabídne něco přijatelného, tak to vezmu.

Edit: Tak nakonec mám za ty peníze Mobi S, k tomu sms neomezeně a dohromady 2,5 gb dat. Tak jsem spokojený.
OnePlus 9 Pro 12/256
Dušan2
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků