Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 12. 2014 03:35

Kori.cz píše:Zeptám se těch kteří už přešli z tarifu SvSíti za 249 na SvSítích za 349 s 30 % slevou jestli je vidět někde v přehledu napsánejch těch 30 % slevy po přihlášení do Můj TMB . Dnes jsem vzal S námi v sítích za 349 s 30 % slevou a k tomu SMS všude, 100MB a 30 minut jinam se slevou 100% a tu slevu 30 % tam nikde nevidím.

Zdravím,
velice se mě váš tarif líbí. Mě nabídli za 299 Kč jako novému zákazníkovi jen 50 MB dat, ale 100 minut jinam a samozr. T-Mobile zdarma.

Dá se váš tarif sehnat i pro nové zákazníky?

Přece jenom je rozdíl platit 299 Kč nebo 249 Kč.

Díky za odpověď
Hezký den
anonymni

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 13. 12. 2014 03:19

Zdravím,

končí mi v lednu smlouva u T-Mobile a vůbec nevím co dále, jestli zůstat nebo přejí nebo zda mám možnost získat nějaké zvýhodnění popř. telefony za korunu apod. akce. Dlouho jsem nesledoval nabídky operátorů a na webu T-Mobile jsem nic moc nevyčetl, pouze že mi nabízejí individuální nabídku, která je shodná s tím co mám. Mám S námi síť nesíť za 749 měsíčně.

Mám na infolince zkusit nějakou zvýhodněnou nabídku nebo tak něco? Tablet za korunu na mě taky svítil na webu tMobile, ale po přihlášení to prej není nabídka pro mě.

Vždy jsem při prodlužování využil nějakou nabídku (telefon za korunu, sleva na 6 měsíců na paušál apod.),, prostě se mi nechce se uvázat na 24 měsíců jen tak bez ničeho. Prosím tedy o tipy, co můžu zkusit, popř. na co nárok. díky :)
tOplOaDer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod freddy158158 13. 12. 2014 09:12

telefony za korunu uz jsou pase .. nabidnou ti max bez boje flat za 590.-
freddy158158
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 13. 12. 2014 12:43

tOplOaDer píše:prostě se mi nechce se uvázat na 24 měsíců jen tak bez ničeho.

A proč se chceš vázat? V době flatů i s datama okolo 500 Kč. Vzpomeň na heslo "Nevaž se, odvaž se!" :-)
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor

Odeslat příspěvekod Kori.cz 13. 12. 2014 13:40

kamarad.michal píše:Zdravím,
velice se mě váš tarif líbí. Mě nabídli za 299 Kč jako novému zákazníkovi jen 50 MB dat, ale 100 minut jinam a samozr. T-Mobile zdarma.

Dá se váš tarif sehnat i pro nové zákazníky?

Přece jenom je rozdíl platit 299 Kč nebo 249 Kč.

Tento tarif jsem si dohodl po telefonu. Končila mě dvouletá smlouva a prodloužil jsem o další dva roky. MB má být 50,ale v přehledu mám napsanejch 100. Jinak celková cena má být 244 Kč. 349 se slevou 30 % a 30 minut zdarma všude a SMS zdarma všude. Tak,že budu platit o celých 5 Kč méně než dosud !!! ;-)
Naposledy upravil Fíla dne 13. 12. 2014 22:34, celkově upraveno 3
Důvod: necituj vlastní příspěvky a nepoužívej složené citace
Kori.cz
Junior

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 14. 12. 2014 18:00

BeznyFrantaUzivatel: můžeš mi doporučit tedy nějaký "flat"tarif tak jak říkáš? Opravdu nejsem zběhlý, ale nějak už nechci jak ovce nechat operátora automaticky prodlužovat smlouvu (automatickou prolongaci mám již zakázanou), abych se přiznalk, ani nevím přesně co znamená slovo "flat tarif"..

Jsem u T-Mobilu 12 let a poctivě platím, tak věřím, že by nějakou slevu nebo MB navíc k datům nebo tak něco bych mohl dostat. ...díky za pomoc
tOplOaDer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 14. 12. 2014 21:37

flat=neomezené volání a sms po ČR
Prozkoumej ty různý fora, co se reálně kde dnes dává. Pak zavolej k TM, že tam a tam tě nabizí to a to a levnějc. Kdyžtak je i přitlačit, když tě nabídnou nic moc, že jdeš tedy jinam a ať tě dají ČVOP. To by měli změknout (buď hned, nebo zavolají pak sami) :-)
příklad:
viewtopic.php?f=1&t=1119189
viewtopic.php?f=1&t=1144258
viewtopic.php?f=1&t=1119190
viewtopic.php?f=1&t=1175591
viewtopic.php?f=1&t=1037145
případně zkontaktovat tarifomat, co umí oni

můžeš operovat třeba i tímhle za 600 viewtopic.php?f=1&t=1202309 , kde máš zřejmě víc než potřebuješ (a lži, že už jsi klientem mbank, a že nepotřebuješ 4GB dat ani 1 000 minut do zahraničí, tak ať jsou s něčím "horším" levnější :-) )
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor

Odeslat příspěvekod jan banik 17. 12. 2014 17:41

Zdravím. Chci se zeptat,dnes mi nabídli tarif "S námi síť nesíť" za 520Kč(úvazek na 2roky). Dá se s nima domluvit ještě větší sleva.Po dvou letech jsem jim vypověděl smlouvu.Doteď jsem měl tarif S nami 590 HIT za 290Kč. Dík za rady Jan.
jan banik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod smajlik2 17. 12. 2014 18:23

To ti nabídli sami nebo až po té výpovědi? Jak si ji dělal, telefonem nebo písemně? Díky

Ještě k té ceně - je to s DPH?
smajlik2
Junior

Odeslat příspěvekod Tomiiik7 18. 12. 2014 10:18

Do ted jsem mel bav se s mych 5 +40 min volani 40 sms 3gb dat za 99 kc, smlouva konci a jedine co mne nabidli je normal tarif studentsky za 499 bez jakekoliv slevy...trochu zmena oproti minulym rokum ... Skoda, T-mobile byl fajn
Tomiiik7
Junior

Odeslat příspěvekod Danarr 18. 12. 2014 18:57

Studentský je za 399
Danarr

Odeslat příspěvekod robby18 18. 12. 2014 22:33

Zdravim,nabizim tarif sjednane pres organizace s T-Mobile a ceniky jsou k nahlednuti na http://www.neslysici.cz/tmobile. Je tam treba tarif T30 s 40 min volani a 150 SMS, obe v cene do vsech siti a jeste zdarma hovor ve vnitrni siti za 57,50 kc.Jsou tam datove balicky.Pokud ma nekdo zajem a ozvi se mi,dam specialni cislo s heslem kde ve Znackove prodejne sjednate,at jste novy nebo stavajici klient T-Mobile popripade prechod z jineho operatora...Vsechny ceny jsou s DPH
robby18
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod malejarda 21. 12. 2014 05:36

Hmm, tak ty datove tarify jsou ale vonicem. :grr:
Jedine, co ma T-M fakt dobre, jsou nyni ty televizni reklamy.
malejarda
Junior

Odeslat příspěvekod Jamesclc 1. 1. 2015 16:41

Kámoš dostal flat za 499Kč, vzal si k tomu S5 na splátky. Má někdo podobnou zkušenost?
Jamesclc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rick Grimes 4. 1. 2015 18:07

Zdravim, koncem roku mi skončila smlouva u TM. Měl jsem tarif HIT 590 za nějakých 290 Kč s 300 MB. Jak jsem si to tu pročítal, tak jsem zjistil, že jsem mohl mít 800 MB. No co se dá dělat...

Zjištoval jsem co a jak u VF i O2 a samozřejmě u TM. TM mi nabídl tarif pro mladé za nějakých 399,- s 800 MB dat. Řekl jsem, že toto neberu. Při žádosti o kód pro přenos čísla jsme se domluvili, že mi zavolají z retenčního. Těm jsem oznámil, že pokud mi dají tarif pro mladé s 1,5 GB, tak zůstanu. To neni údajně možné a nabízejími za nějakých 489 Kč neomezený TM, 120 minut do ostatních sítí, neomezené sms a 1,5 GB. Pokud se nepletu jedná se o tarif S námi v sítích+, který je za 549,- ale jen s 200 MB. Mě tedy sníží cenu o 11% a zvýší FUP o 1300 MB. Osobně bych se rád dostal na cenu 400 Kč. U toho tarifu pro mladé jsem požadoval pouze 800 MB navíc, u toho druhého zase slevu na 400 Kč. Nic z toho nechtějí dát. Jsou podle vašich zkušeností ochotni jít ještě dolů? Zatím jsem finálně nezažádal o kód pro přenos čísla. Plánuju zítra zajít na pobočku, vzít si kód a vyjednávat již se získaným kódem, ale nevím jestli to bude mít ještě smysl... Podotýkám, že moje platební morálka je 100% a jsem TM věrný již nějakých 12 let. Ale to je asi moc nebere... Nabídky konkurence jsou +- stejné

Jinak provolám měsíčně max 100 minut, sms neposílám skoro žádné. Data občas sdílím s notebookem a tak je pro mě 1,5 GB minimum. Možná by pro mě byl výhodnější tarif s nížším voláním a sms, ale občas se stane, že toho provolám mnohem víc a pak bych se nedoplatil...

Za každou případnou radu děkuji.
Rick Grimes
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka