Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod HONZAK1 29. 11. 2014 10:41

Moje aktuální zkušenost. Bude mi končit smlouva u třech čísel v rámci rodiny. Jedno číslo flat+1,5 GB data, ostatní čísla mají nějaký starší tarif cca 120 minut + 200 MB data. Dnes by nám všem vyhovoval flat + 1,5 GB data. Napsal jsem do T-mobilu s dotazem na nabídku. Zavolali a nabídli 690 za první číslo + ostatní za 449 + sdílená data 1,5GB. Tak jsem poděkoval s tím, že nabídka není dobrá. Bylo mi sděleno, že mi zase někdo zavolá. Skutečně mi volali z nějakého věrnostního oddělení a nabídli mi 3x flat + 1,5 GB data a´599 Kč za jeden, s dovětkem, že žádnou lepší nabídku už mi neudělají. Neabsolvuji toto poprvé a tak mám pocit, že dříve bývali štědřejší, ale možná se mýlím. Zatím jsem nic nepodepsal, ale je fakt, že kvůli "stovce" na třech číslech nikam přecházet nebudu, protože jinak jsem byl s T-mobile spokojen. Ale samozřejmě pokud by ta sleva výraznější, tak klidně zase přejdu.
HONZAK1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 2. 12. 2014 12:56

Takže po proběhnutí pár prodejen, kde jsem se nedostal pod slevu 10% jsem včera ukončil smlouvu a zažádal o ČVOP.
Dnes mi volá reteční s nabídkou :

Volání - neomezeně TM + 50 min všude
SMS - neomezeně všude
Net - 50MB.
To vše za 289kč.


Pro srovnání - S námi v sítích - tj neomezeně TM, neomezeně SMS všude a 50 MB net dohromady za 350kč.

Neni to žádná pecka, ale mě net 50mb stačí ( mobilní internet už sem vyřešil jinak, tohle mam jen na FB, idnes... ), SMS jsou super, těch propíšu dost.
Jen těch volnejch minut kdyby bylo aspoň 70 nebo cena za 250kč, tak neváhám. ( nejvíc provolám v TM ).
No odpo se má ozvat, tak skusim, jestli ještě něco málo nepustí, ale asi to vemu..
Tatatoooo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 12. 2014 14:10

Tak děj vědět, zda dají ještě nějakou slevu?

Mě by zajímalo, zda by to dali i mě jako novému zákazníkovi?

Díky za odpověď.
anonymni

Odeslat příspěvekod vizzir 3. 12. 2014 09:21

taky by me tahle varianta zajimala, ma ten tarif nejaky nazev, nebo to je proste jen to jejich v siti+a sleva?
vizzir
Junior

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 3. 12. 2014 09:41

Takže nakonec jsem to vzal.

Další nabídka byla místo 50 volných minut 100, ale za 320kč.

Je to základní tarif s námi v sítích za 349kč se slevou 30% na tarif a s balíčkem 50minut se slevou 50%. Smlouva na 2 roky...

Co se týče vyjednávání v podstatě mi řekl, že přez retenci není problém na jakýkoliv tarif sleva 30% a na balíčky sleva 50%.
Možná se dá i víc, já dal výpověď v pondělí a v úterý sem jim řekl jo. Výpovědní lhůtu jsem měl ještě 29 dní, tak možná kdybych čekal do konce měsíce, dali by třeba lepší slevu, ale to je jen spekulace :).

Jo a ještě co se týče přestupu od jinýho operátora, tak na prodejně je asi max těch 10%. Ale asi se dá skusit přez jejich webovky, kde po chvilce prohlížení na mě vyskočila tabulka s pomocí a po zadaní čísla mi volala retence 603604605...
Tatatoooo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kori.cz 3. 12. 2014 11:36

Tak,že to máte ? V síti zdarma ,50 min. všude a 50 MB a to vše za 289 Kč ?
Kori.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 3. 12. 2014 12:27

Ano. Podepsal jsem "s námi v sítích" 349kč s 30% slevou a balíčkem 50min s 50% slevou..
Tatatoooo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pavel.pipal 3. 12. 2014 13:22

Jsem androidí začátečník, používám jen zprávy, počasí, jízdní řády apod. - samé nenáročné věci na spotřebu dat. Ale jak může stačit 50 MB? Jaká je rychlost po FUPu, případně cena za dokoupení?
pavel.pipal
Junior

Odeslat příspěvekod Kori.cz 3. 12. 2014 13:39

Tatatoooo: A konečná cena je 289 ? Protože jestli je minuta jinam za 3.5 tak by to vycházelo na 332.
Kori.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 3. 12. 2014 14:04

pavel.pipal píše:Jsem androidí začátečník, používám jen zprávy, počasí, jízdní řády apod. - samé nenáročné věci na spotřebu dat. Ale jak může stačit 50 MB? Jaká je rychlost po FUPu, případně cena za dokoupení?


Rychlost po FUPu je 64/32, pro mě dostačující, co se týče FB, čtení atd. Video si na tom nepustíš, film neztáhneš..
Dokupovat data nehodlám, ale u předchozího internetu komplet to bylo 200kč za 1GB dat.

Kori.cz píše:A konečná cena je 289 ? Protože jestli je minuta jinam za 3.5 tak by to vycházelo na 332.


Ano, konečná cena za vše je 289kč.
Naposledy upravil Fíla dne 5. 12. 2014 17:24, celkově upraveno 1
Důvod: necituj vlastní příspěvky
Tatatoooo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PB82 5. 12. 2014 12:37

Tak mě dneska volali a nabídli mi za 385,- tarif S námi v sítích + 120 min. kamkoliv.Tak teď pořád přemýšlím jestli to vzít nebo ne..Radši bych brala to co nabídli Tatatoooo za 320,-(100 min.),akorát nevim jak to udělat..Budou volat zase v pondělí.
PB82
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kori.cz 5. 12. 2014 13:22

Já bych si o to klidně drze řekl.Jestli chtějí abych zůstal tak ať mě dají....A pěkně bych jim to přečetl :-) 30 % + volné minuty.Není to přece nějaký výmysl,ale když to dají jinému tak co by nedali. Dej vědět ,jak to dopadlo ;-)
Kori.cz
Junior

Odeslat příspěvekod PB82 5. 12. 2014 13:30

Asi jo :-) Zkusim jim říct,jestli by nešlo o něco míň minut za lepší peníze.Zatím ještě nemam ani to číslo ČVOP,tak třeba by to taky pomohlo.
PB82
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chodec80 5. 12. 2014 17:49

Od mé výpovědi TMobilu uplyne v pondělí měsíc a za celou dobu se mě nikdo ani nesnažil kontaktovat. Snad mi bude jinde líp.

Tatatoooo: dát mi nabídku jako tobě, tak se urazím. Nehorázně tě natáhli. Toto bych jim nikdy nepodepsal, navíc na dva roky.
chodec80
Junior

Odeslat příspěvekod soukalski 6. 12. 2014 16:29

nabídli mi:

volání: neomezeně T-mobile+100 min kamkoli
sms: neomezeně kamkoli
data: 50 MB

celý za 319... Dobrý, špatný?
soukalski
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků