Doručenky SMS - T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lu.kas 5. 1. 2010 22:52

Zdravím,
chodí vám co jste u t-mobilu doručenky na sms?
Já k němu přešel asi před půl rokem a po celou tu dobu mi snad žádná nepřišla, přestože je mám v telefonu aktivované a předtím u Vodafonu fungovaly. Je to jen můj problém?

Kdesi jsem vygooglil zprávu, že TM doručenky vypnul, ale před asi pěti lety a z důvodu přetížení sítě kvůli ňáký reklamní akci. To je od té doby nezapnul a nikde (na mobilmanii, foru...) se o tom nepíše?

Dík za odpovědi
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 5. 1. 2010 23:22

To mi moc duplicitní nepřijde, v mým případě nejde o krátkodobý výpadek, ale zřejmě dlouhodobý problém. Než ho budu řešit přímo s operátorem, chtěl jsem se poptat na zkušenosti tady.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 6. 1. 2010 01:54

A nebude to telefonom? Ako flash sa ti zobrazi dorucena? Co mas za tel? Aha asi N5630. Dorucenky nechodia do priatych, ale spravy/vypisy(dorucenky). Ci ich vodafone posielal ako klasicke sms. Skus tam kartu ineho operatora. Alebo t-mobile sim do ineho telefonu. Neviem ako CR operatori posielaju dorucenky, ci flash, normalnu sms alebo inak. Alebo ked to nepomoze, zavolaj operatorovi, kedze inym chodia.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondraschoffka 6. 1. 2010 08:48

kombinace E52 + T-Mobile, doručenky bez problémů chodí a vždy chodily, na Symbianu jenom problikne flash, do Inboxu nic nedorazí, následná kontrola doručení může být provedena i zde: Zprávy - Výpisy o doručení
ondraschoffka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 7. 1. 2010 12:47

Používám SE G705...
Vyzkouším to teda pro jistotu ještě na jiným mobilu, kde mám funkčnost doručenek u vodafonu oveřenou, a pokud nebude fungovat, budu to řešit s operátorem...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků