T-mobile: Upozornění e-mailem na vystavené vyúčtování

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Rop 19. 8. 2008 16:01

Ahoj,
docela se mi zalíbila služba Upozornění e-mailem na vystavené vyúčtování (včetně zaslaného elektronického vyúčtování na e-mail).
Každý měsíc přijde e-mail s PDF přílohou, která je zaheslovaná a po otevření se můžu podívat jak na vyúčtování tak na podrobný výpis hovorů.
Problém je, že mi to takhle přišlo dvakrát. V červnu již ne. Volal jsem na T-mobile a prý to prověří. Tak jsem se chtěl zeptat, jestli někdo tuto službu využíváte a zda Vám funguje?
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 19. 8. 2008 16:07

tak mně to chodí pravidelně, ale až tak 3 dny po vystavení, kdy už ho mám dávno prohlédnuté na www.t-zones.cz .
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Rop 26. 8. 2008 21:08

Hm ... datum vystavení 18. 8. ... a zase nic :-(
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gman 14. 9. 2008 21:09

Rop píše:Ahoj,
docela se mi zalíbila služba Upozornění e-mailem na vystavené vyúčtování (včetně zaslaného elektronického vyúčtování na e-mail).
Každý měsíc přijde e-mail s PDF přílohou, která je zaheslovaná a po otevření se můžu podívat jak na vyúčtování tak na podrobný výpis hovorů.
Problém je, že mi to takhle přišlo dvakrát. V červnu již ne. Volal jsem na T-mobile a prý to prověří. Tak jsem se chtěl zeptat, jestli někdo tuto službu využíváte a zda Vám funguje?


Mám to zřejmě podobně jako ty.....aktivoval jsem to na T-zones v únoru. V březnu přišel mail, duben nic a potom až v květnu a červnu. V tom červnu to bylo naposled co to přišlo. Taky mě to celkem vyhovovalo. Hlavně ten podrobnej výpis v PDF. Na T-Zones se dá stáhnout pouze běžnej výpis. Podrobnej tam tuším moc dlouho nevydrží.
gman
Junior

Odeslat příspěvekod Rop 26. 9. 2008 20:19

Ta služby by již měla od 19. 9. 2008 fungovat ... už mi to chodí :-)
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gman 5. 10. 2008 20:35

Tak tento měsíc mi to taky přišlo. Doufám, že jim to vydrží....
gman
Junior

Odeslat příspěvekod df_cz 22. 10. 2008 17:26

mě chodí jen info mail o vystavení faktury, s odkazem na mujTmob. :( jak docílit toho, aby mi faktura chodila v pdf? Ptal jsem se u nich infu, a nikdo o tom nic neví....
df_cz
df_cz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gman 22. 10. 2008 22:12

Musíš si to nastavit v můjT-Mobile tj. vyúčtování a platby, nastavení vyúčtování, upozornění emailem. Zde označit "ano, zasílat Vyúčtování služeb (přístup k Vyúčtování budete mít přes Můj T-Mobile)".
gman
Junior

Odeslat příspěvekod df_cz 23. 10. 2008 06:42

gman píše:Musíš si to nastavit v můjT-Mobile tj. vyúčtování a platby, nastavení vyúčtování, upozornění emailem. Zde označit "ano, zasílat Vyúčtování služeb (přístup k Vyúčtování budete mít přes Můj T-Mobile)".


to mám, ale chodí právě jen to upozornění, a ne faktura v PDF, jak psali výše...
df_cz
df_cz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 21. 11. 2008 20:04

No mě minulý měsíc nepřišlo nic ... pokud to nedorazí příští týden tak tam budu volat a znovu reklamovat ... tahle služba je naprosto super ... přítelkyni chodí pravidelně a v pořádku ... ale mě ... :-(
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků