Poradna: Jaký tarif si mám vybrat?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod opatow 9. 3. 2015 17:27

Jak by se měl tento tarif změnit? Před měsícem jsme do firmy jeden takový pořídili a nikdo mi neřekl,že se něco chystá. Pokud tedy bude nějaká změna ,tak počítám samozřejmě,že k horšímu....
Samsung Galaxy S I ,II, IV, LG G3,
opatow
Junior

Odeslat příspěvekod simaja 9. 3. 2015 18:26

http://tam.je/zmena
Takze pojd na me z boku a kdo si dal zavazek na 2 roky, tak bez lubrikace.
simaja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod opatow 9. 3. 2015 21:12

simaja.: Tak to je fakt síla....Přes tarifomat mi ale nabízeli podobný tarif od TM,jen tam bylo méně GB(3) na doma. Teď je potřeba zjistit,zda se celá trojka nedohodla na podobných podmínkách.Pokud ano,tak je lepší koupit nějakou sim v zahraníčí.Pokud ne ,tak zkusit tarifomat. V EU i v naší zemi (chování ČTU+Zemanův podpis zákona..) je nyní situace jen horší a horší..... :pozor
Samsung Galaxy S I ,II, IV, LG G3,
opatow
Junior

Odeslat příspěvekod governante 16. 3. 2015 22:04

Co mě doporučujete za tarif.
Aspoň 100 volných minut a 500mb a více internetu.
Je mě jedno jaký operátor, může být i šedý.
Děkuji
governante
Junior

Odeslat příspěvekod olousek 23. 3. 2015 14:41

Čau, prosím o radu. Potřebuju někde zaparkovat soukromé číslo poté co mi zrušili Emeu. Pouze přijímám hovory, neprovolám téměř nic, žádná data, pouze pár sms, za rok to bude max. 100,- Líbilo by se mi, kdybych zůstal v síti O2 kvůli pokrytí, ale není to podmínkou. Dle mého bude nejlepší spadnout na nějakou předplacenku s dlouhou platností kreditu a minimální možnou dobitou částkou. Pokud tam nějaké prachy zůstanou, pošlu formou DMS. Poradíte? Díky.
olousek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 23. 3. 2015 15:00

Kaktus, kredit platí rok, dobít stačí platební kartou 50 korun jeenou ročně. Síť T-mobile.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod PavelO 23. 3. 2015 15:04

olousek: Taky to řeším a asi nej zatím je plus4U. Valání podobný bez paušálu a úvazek jen na 6 měsíců. Asi k nim nasy děcka s manželkou a sám půjdu nejspíš do neomezeného tarifu někam jinam.
Pavel
PavelO
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LadislavM 23. 3. 2015 15:22

Olousek, zkus ČEZ
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod karelprague 23. 3. 2015 15:59

Podivejte se na adagio mobile. Za 409 mesicne neomezene volani v cr, neomezene sms a internet 3 GB. K tomu navic 100mms mesicne. A muzete si prevest cislo. Navic bez upisu na dobu urcitou

// Fíla: Reklamní příspěvek. Uživatel se zaregistroval 2 minuty před jeho napsáním.
karelprague
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonyni 23. 3. 2015 18:23

karelprague: Dle Vás je pro uživatele olousek výhodnější, aby místo 50,-Kč ročně hradil 4860,-Kč/r.? :D Máte ve své ceně chybu, měsíčně 405,-Kč. Web: http://www.adagiomobile.cz/
Ale spíše mám pocit, že jde o snahu oslovit zájemce...
anonyni

Odeslat příspěvekod bmanix 24. 3. 2015 13:19

Dobrý den,
v současnosti mám tarif O2 [:kůl:], mám neomezené sms do sítě, 120 min volání do všech sítí a 200 MB měsíčně; platím 349,- Kč. Ve veškeré té změti virtuálních operátorů a změn u stávajících operátorů se již bohužel nevyznám. Přesto hledám nové možnosti: nejdůležitější pro mě jsou data a sms. Moc toho neprovolám, proto volné minuty jsou mi k ničemu. Dá se najít tarif nebo předplacené služby, kde bych platil podobné peníze, ale měl více dat? Děkuji za rady
bmanix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 24. 3. 2015 13:25

Kaktus :) u něj si nakombinuješ balíčky, které potřebuješ.. www.mujkaktus.cz
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod bmanix 24. 3. 2015 13:38

Na Kaktus jsem koukal, také jsem koukal na GoMobil http://www.gomobil.cz/ , u něj lze taky kombinovat libovolně. Máte s ním nějaké zkušenosti? Popř. porovnání práve například s Kaktusem?
bmanix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 24. 3. 2015 13:49

Jedna z výhod Kaktusu je dvojnásobek kreditu v akci ,,Chceš přidat'' :) za bonus si koupíš data a za kredit si můžeš nakupovat např. aplikace z GP pomocí služby m-platba
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod poplis.poplis 25. 3. 2015 22:52

Oba dva gomobil i kaktus mi pri mych pozadavcich sms a net+par minut volani jsem uz na cene na neomezenym tarifu s netem
poplis.poplis
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků