Poradna: Jaký tarif si mám vybrat?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod snowboarder 22. 9. 2008 19:37

audiobullys: nerad oslovuji uživatele přímo ve fóru, ale výjimečně provedu výjimku, ty vaše rady, kdy jednou za čas přijdete na fórum, zaspamujete ho odshora dolů a nikdo se nic nového nedozví, naopak někdy dost značné hlouposti mě tu nebaví. tak pro příště zvažte, jak budete postupovat dál

co se týče nabito 350 > o smlouvě nic neříkal, na předplacenku z pohody může přejít kdykoliv, pohoda není vázána smlouvou, pokud si nekoupí zvýhodněný telefon, dále si spočítej, kolik by s nabito 350 zaplatil jen za těch 105 uskutečněných minut, nepočítám smsky. Dále sms grátis je jen do 26 let, tj je mu 25, 26 mu bude tedy za méně než rok. Opravdu by se mu pak vyplatilo je začít platit.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod audiobullys 24. 9. 2008 22:35

no nic kdo chce kam pomuzme mu tam.
35*4 kc je 140+350 mas 490, nehlede jeste na moznost usetrit s extra nabito 70

tedy 350+35 kc. 70/4 je na 17 min takze budeakorat platit 18 min nad ramec tarifu 18*4 mas 72.dokupy 350+35+72 mas 350+107 tedy 457 kc.

je tam napsano ze uvazuje o koupi tlf. at si necha tu tvoji pohodu a ma smlouvu jeho problem,ale at si pak nebreci jako spousta lidi co platej za nadbytecny tarify ktery nemuzou zrusit :-)
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 25. 9. 2008 10:29

no .. "nadbytecny" :lol: .. s pohodou plati tusim nakych 180 zaklad ... u VF by to mel za 350+35 ... :lol:
wit.cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod snowboarder 26. 9. 2008 13:03

No buď platí 178,50 nebo 214, záleží jakou Pohodu. A jasně, nižší základ je další výhoda, nehledě na to, že audiobullys zapomněl započítat jaksi těch 100sms. Posílat je přes aplikaci s reklamou není stejné, nehledě na to, když funguje podle plotu, co poslední dobou člověk čte.
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod audiobullys 27. 9. 2008 02:00

to je zajimavy me funguje i java na kterou jsme nesehal od ty doby co jsem stahoval posledni verzi v lete . holt kdyz nekdo nema podporovanej tlf tak se nemuze divit ze mu to nebude fungovat pres javu
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Junior

Odeslat příspěvekod stratilsomsa 1. 10. 2008 12:51

Prosim o radu, ktora kreditna karta z ceskych operatorov je najvhodnejsia pre ,,pravidelneho turistu,,. Dajme tomu ze 2x do mesiaca chodim do Ciech a sem tam si potrebujem v ramci CZ zavolat na roznych operatorov, plus byt na prijme. dakujem
stratilsomsa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snowboarder 1. 10. 2008 13:32

v takovém případě je nejvýhodnější Vodafone Nabitá karta. Úvodní investice 200Kč, obsahuje 200Kč kreditu. Výchozí cena volání 6Kč/minutu, smsky za 1,19Kč.

Účtování po první minutě po vteřinách (taktéž nejvýhodnější v Česku)

Doba platnosti kreditu 10+3 měsíce. (Po 10 měsících nedobití se kredit ztratí, během následujících 3 měsíců je možné dobít kredit a vrátí se i propadlý. Při nedobití během 13 měsíců se simkarta nenávratně deaktivuje.

:arrow: http://www.vodafone.cz/osobni/jdetoijinak/index.htm
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tomcat999 5. 10. 2008 23:26

Zdravím, v listopadu mi končí rok bav se u t-mobile, už mi není 26, takže mam smůlu na studentské tarify, který tarif teď zvolit? Jaký to bude operátor je mi jedno, může mi t-mobile udělat nějakou zajímavou nabídku? O čemž dost pochybuju :-)
Ford Mondeo MKIV 2.0TDCI
Ford Focus II FL 2.0TDCI
tomcat999
Junior

Odeslat příspěvekod snowboarder 6. 10. 2008 12:19

Můžeš počkat do konce smlouvy a pak je "poškádlit" a zkusit z nich něco vymámit, nebo se rovnou ohlížet u konkurence. Poradit ti moc nemůžeme, pokud nevíme jak moc a kam voláš ;)
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tomcat999 6. 10. 2008 15:23

to je jednoduché- potřebuju cca 100 sms měsíčně a 30 až 50 minut, vše do všech sítí. Zřejmě by mohlo stačit i 30 minut. Doteď byl bav se téměř ideální, občas to chtělo víc sms, ale jinak akorát.
Ford Mondeo MKIV 2.0TDCI
Ford Focus II FL 2.0TDCI
tomcat999
Junior

Odeslat příspěvekod snowboarder 6. 10. 2008 17:18

Já nevím, asi mi pořád nejlépe vychází Nabito119 se službou PO SVÉM a balíčkem EXTRA Nabito 24. Za 131Kč (119+12) dostaneš průměrně 24minut, záleží v jakém poměru to budeš čerpat a každá další sms je za 1,19Kč a každá další minuta za 4,80Kč. Když vezmu ten nejhorší potaz, že vyčerpáš nejdřív všechno na volání, vyjde tě 30min a 100sms na 279Kč.

Extra Nabito je až na 2 měsíce zdarma a plus nepočítám další zvýhodněné balíčky, které ti můžou nějaké slevy přinést, ještě ke všemu všechny jsou na vyzkoušení na jedno a druhé účetní období zdarma.

U Vodafone nejsou žádné dlouhé písemné smlouvy, takže to třeba můžeš vzít jako vhodnou přestupní stanici a časem přijdeš na něco lepšího.

Mimochodem: smlouva ti končí v listopadu, to budou na trhu vánoční akce, tak počkej s chladnou hlavou ;)
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod speedy 6. 10. 2008 18:18

Jen dodávám, že za platbu inkasem může být ještě 23,80Kč krditu prakticky zadarmo. Což znamená dalších 20 SMS, připadně cca 4min. hovoru.

//snow: ještě ke všemu ;) díky
Tak už je doma Nokia E51 a je moc pěkná :-)
speedy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vapefo 7. 10. 2008 09:37

Zdravím,
taky bych chtěl poradit s volbou tarifu. Momentálně jsem u vodafonu, tarif odepiš. Ten tarif mám z důvodu 40 min do vodafonu, žena je na mateřské a těch 40 minut provolám s ní. Doteď to stačilo, útrata tak za 200,- . Poslední dobou se mi kupí hovory a narůstá útrata, v síti vodafone 80 minut, ostatní operátoři asi 30 minut. SMS moc neřeším, měsíčně tak 20( nebaví mě psát, radši zavolám). Tak jsem myslel, že bych přešel na nabito a asi 119, po svém a extra nabito. Co?
vapefo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wit.cz 7. 10. 2008 09:42

to nevim teda .. to je 110 minut a tady to vidim nejmin na N350, po svem a extra nabito ... leda si nechat odepise a mit dve cisla ..
wit.cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vapefo 7. 10. 2008 10:02

Dvě čísla nechci. Po svém je nad rámec paušálu u 119 za 4,8 a v tarifu 350 je 70 minut za 5. Rozumím tomu dobře? Jo a zapomněl jsem na program rodina, takže se ženou za 1,79.
vapefo
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka