Poradna: Jaký tarif si mám vybrat?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod radim 21. 8. 2019 15:20

T-Mobile teď má 5 GB za 325 Kč a 7 GB za 375 Kč.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod violetzie 21. 8. 2019 15:56

radim píše:T-Mobile teď má 5 GB za 325 Kč a 7 GB za 375 Kč.


Kde tuhle nabídku vidíte? Nemůžu nikde nic takového najít.
violetzie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radim 21. 8. 2019 16:01

https://www.idnes.cz/mobil/mobilni-oper ... ratori_oma

https://www.mobilmania.cz/clanky/t-mobi ... fault.aspx

Ale až od 1. září, ale tak těch 10 dní snad ještě vydržíte, ne?
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod violetzie 21. 8. 2019 16:25

Díky, nevěděl jsem, že tam mají ještě ty další datové "balíčky" od 1. září. To ale teda stále ten 10GB+100+100 za 549 vychází výhodnějí když si to počítám.. tak nevím. 250,- za 100+100 mi přijde jako docela síla kdybych nechtěl platit moje občasné volání/sms po jednotkách. Uvidím.
Naposledy upravil guiz dne 21. 8. 2019 16:44, celkově upraveno 1
Důvod: Poslední příspěvek se necituje!!!
violetzie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 22. 8. 2019 00:03

Tak zrovna ten Kaktus vychází na data celkem slušně za 5 GB +2,5 na socky za 300 je slušný a volání 1+1 1,25kč/min akorát voser s HD a deaktivace/opětovná aktivace dat když neuběhlo 30 dní. Další možnosti Emtéčko (275,-/5GB) nebo Gomobil (v akci 6GB +50 minut za 399) nebo o-mobil (4GB/50/50 za 345 to taky neni úplně mimo mísu) to vše bez závazku. Akorát ten Kaktus to při nerovnoměrné spotřebě převádí všechno virtuálové v O2 včetně kyslíku převádí do dalšího období jen dokoupená data (reset FUP).
-------
Tak koukám že za 500 se dá udělat na Twistu 10GB při nabití přes aplikaci 25% kreditu navíc ještě zbyde nějaká kačka na předražené volání nebo SMS.
Na starých Tesco sim za 2x220 na pokladně se dá dokonce 15GB (28 kredit z minula na reset FUP za 79) ještě 660 bonus na volání/SMS/staré datové balíčky nebo se dá o měsíc bonus prodloužit např Clubcard balíčkem nebo starým datovým balíčkem aby po 30 dnech nepropadl bonus který na volání dělá slušných 264 minut mimo síť Tesco tj přes 4 hodiny.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod 407sw 13. 9. 2019 20:41

Neměl by někdo tip na tarif, kde je neomezené volání do všech sítí za nejlepší cenu? SMS a data nepotřebuji.

Děkuji
407sw
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 13. 9. 2019 21:51

Zkusil bych dát poptávku do šedivek na zdejším fóru. Vím o nabídce o-mobilu ta je bez dat jen volání+sms a za 345 bez závazku. Kolem 300 se dá domluvit neomezenka s minimem dat při vyžádání ČVOP to je většinou se smlouvou na 2 roky. 3000 minut má fayn za 389. Sazka má za 397 1000 minut +1GB. Jde to i na předplacenkách tam to vychází dráž. O2 má 20,-/den, T-mobile 139,-/týden, Tescomobile 120,-/týden(při nabíjení na pokladně Tesco se dá udělat za 440 Kč/5 týdnů), Blesk 99,-/týden.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Skrblík89 15. 9. 2019 11:38

Momentálně mám u T-mobilu Twist se zvýhodněnýma cenama (2,50/min, 1,50/SMS), bez internatu. Chtěl bych internet, kolem 5GB (podle výhodnosti může být i míň/víc), moc neprovolám a místo sms bych měl whatsapp, takže by mi nejspíš vyhovoval kredit. Můžu mít 2 simky v mobilu, operátor je jedno (i virtuál, když to nebude nějaká hodně komplikovaná nabídka jako Tesco). Zatím jsem uvažoval nechat T-m na volání a na data Emtéčko, je šance na něco lepšího? Byla by s tímhle šance na retenci T-m?
Skrblík89
Junior

Odeslat příspěvekod radim 15. 9. 2019 12:54

Asi bych se podrobně podíval na tu Sazku, je 270 Kč moc?

https://www.mobilmania.cz/clanky/sazkam ... fault.aspx
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skrblík89 15. 9. 2019 21:14

Tak ne nějak moc, ale emtéčko je dražší jen o 5 korun a bude to stát v budoucnu stejně, Sazka to má jen do října jako akci. Navíc emtéčko má mnohem lepší podmínky pro případné dokoupení dat
Skrblík89
Junior

Odeslat příspěvekod stafhaf 25. 11. 2019 13:45

Prosím o radu s tarifem, smlouva končí v lednu. Nechat/doplnit/změnit?

Celá rodina u Tmobile, já mám cca dva roky tarif "S námi v sítích" (s balíčkem 30 min se 100% slevou).
Do Tmobile volám zadarmo, jinam mám 30 min/měsíčně gratis, sms všude gratis a závratných 50mb dat :D
Cena 349 Kč/měsíc, platím kolem 500 Kč.

Využití telefonu: standartní volání ženě, dětem, žádná divočina. Data jsem zatím nijak moc neřešil, během dne jsem v dosahu wifi či na firemním PC. Nějaké videa či články si tedy můžu na mobilu pořešit díky firemní či domácí wifi. Nehraju, neujíždím na aplikacích. Mobil je pro mě (zatím) jen nástroj k telefonování.

Dá se říci, že počet sms/minut by i stačil, navýšení dat by asi potěšilo, bo už je standart alespon tech 1,5GB, co tak sleduju. Plánuju po novém roce novější mobil, tak možná sem tam nějaké ty data využiju, i když nevím na co.

Mám nechat současný tarif a zkusit požádat o navýšení dat?
Mám u Tmobile přešít na standartní tarif (kupříkladu Svobodný M, což jsou neomezené hovory, sms a k tomu 1,5GB)?
Je někde něco levnějšího a smysluplného?

Jo, taky mám pocit, že jsem po těch dvou letech vylezl z jeskyně a nestačím se divit, co vše operátoři nabízí :D
stafhaf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radim 25. 11. 2019 14:32

A co máš všechno v těch pěti kilech? Kolik SMS, kolik minut, kolik dat.
Nevyužíváš skoro žádné služby a bez remcání solíš pětibábu měsíčně, ty jsi zakoš k zulíbání.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stafhaf 25. 11. 2019 15:08

To píšu přece:
SMS neomezeně, minuty do Tmobile taky neomezeně, do ostatních sítí mám 30 měsíčně zdarma. Jen data jsou prehistorická, tam je 50MB.
stafhaf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 25. 11. 2019 15:35

Spis kolik prokecas (nebo prodatujes?) navic. Tedy jak se z ceny tarifu (349) dostanes na 500Kc. Najdes to ve vyuctovani.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stafhaf 25. 11. 2019 16:31

Tak jsem na to mrknul podrobně, většinou platím něcno málo přes 400 a ne 500, zmýlil jsem se. Peníze navíc jsou za hovor mimo Tmobile, plus obvykle cca 30Kč za MMSky mamině, ta neumí moc pracovat s elektronikou, takže případné rychlé zaslání fotek je možné pouze přes MMs.
Tím pádem se zdá, že co do sms a hovorů by to mělo stačit, max zvážit, jak chci dodat data.
stafhaf
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků