Poradna: Jaký tarif si mám vybrat?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Honza_C 8. 6. 2011 10:41

Ahoj,
potreboval bych poradit s tarifem. Bude mi koncit BAV SE od TM(jsem moc starej) a zvazuji jak to vyuzit na co prejit. Provolam 100-120min do vsech siti, napisu 60-100sms a nove bych chtel rozumnou cenu za pripojeni na internet v mobilu(staci mala rychlost, mensi objemy dat zato stale - email,data aplikaci v telefonu apod.)
Co byste mi doporucili?
Nabidne T-Mobile nejaky rozumnz internet treba pri obdrzeni pozadavku na prechod ke konkurernci?
Diky!
Honza
Honza_C
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goob 13. 6. 2011 17:01

Měl by...
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zany1972 21. 6. 2011 16:39

Dobrý den potřebovala bych poradit jaký tarif a operátora si vybrat nejvíce provolám s manželem který má t mobile a s přítelkyní která má vodafone provolám přibližně 200 minut propíšu tak 50 sms a docela by šiknul internet v mobilu děkuji předem za rady vím že má ted vodafone problémy tak nevím ;-)
zany1972
Junior

Odeslat příspěvekod Pavel1989 29. 6. 2011 13:37

Zdravím,
byl by tady někdo ochoten pomoci s výběrem tarifů/služeb pro 4 firemní telefonní čísla? Ve firemních nabídkách se ztrácím. Momentální stav tak nějak vyplynul s našimi rostoucími aktivitami a nezdá se mi příliš výhodný, respektive myslím si, že by to mohlo být lepší. Momentálně jsem u Vodafone a měsíční útrata se pohybuje mezi 4500-6000Kč. Mezi sebou voláme za cenu volných minut, 2.a 3. čísla je poskytována sleva 20% z paušálu. Tato sleva končí 7. měsíc.
Specifikace:
- 1. tel. číslo: 450 - 500 min, 200 - 250 SMS, internet – FUP min. 600MB
- 2. tel. číslo: 300 - 350 min, 10 - 50 SMS, roaming cca 120min
- 3. tel. číslo: 60 - 70 min, 10 - 30 SMS
- 4. tel. číslo: 10 - 50 min, 250 - 300 SMS
Moje představa:
- volání v rámci firmy zdarma
- zachovaní všech tel. čísel
- alespoň 1 slušně zvýhodněný telefon ročně
- 4 čísla rozděleny na 2 faktury (2 a 2)
- možnost přidání dalšího čísla do firmy v průběhu závazku
-závazku se nebráníme
-používáme pevnou linku, internet a tv od O2, třeba by se ze všeho dalo něco „uvařit“ :hm

PS: Nebo mám osobně navštívit obchodní zástupce jednotlivých operátorů a požádat je o nějakou konkrétní nabídku?

Děkuji za každou radu nebo připomínku.
Pavel1989
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audiobullys 30. 6. 2011 11:13

zavolej si do O2 a ze bys chtel k nim prijit ,ale vodafone ti nabidnul tak 700 kc za prvni dve cisla a ty zbyly tak 300 kc jestli by pro tebe nemeli jako jejich zakaznika s o2 adslkem tv a pevnou linkou podobnou cenu.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kAdEtT 4. 7. 2011 20:26

Zdravím vás,

potřeboval bych poradit,mám nyní u Vodafone tarif Nabito 350 + internet v mobilu a platím 451kč. Jenže se mě u Vodafone líbí jejich výhodný balíček za 326kč, kde je 50 minnut, 50 sms a internet v mobilu. zaprvní se mě nelíbí to,že když sem jim volal na zákaznickou linku,tak mě to hle nabídli a 365kč,to je cena pro stálé zákazníky,pro nové 326kč. Já jsem u nich 13 let(od doby Oskara) a tohle mi udělají? takže co teď.

Můžu mít u jiného operátora 50minut volání, 50-100 sms a internet v mobilu do 350kč měsíčně ??? Klidně bych ten paušál u nich zrušil a založil si nový,abych to měl za 326kč,jen to ale budou zbytečné problémy navíc,ale peníze jsou peníze. nechápu,že si neváží zákazníků,kteří jsou u nich tak dlouho a to u nich máme 3 tel. čísla. kldině bych přešel k jinýmu operátorovi,kdyby mě nabídli lepší podmínky.
i7-7700, MSI GTX 1060 GAMING X 6G, Samsung SM951 512GB, Kingston HyperX Savage 480GB, ASRock H270M-ITX/ac, Corsair LPX 16GB DDR4 2400, Fractal Nano S Window + 2xAC F14 Silent, RM550x, Fera 3
kAdEtT
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 4. 7. 2011 22:25

Stačí hledat - ČD sleva 75 procent na tarif.
Stačí pořídit in-kartu Českých drah za 100 korun. ŽÁDNÁ JINÁ INVESTICE NENÍ TŘEBA.
A na cdbonus.vodafone.cz se registruješ - dostaneš Nabito 350 za 88 korun a k tomu internet se slevou 25 procent - to je ;-) http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=1&t=1144258&start=0&st=0&sk=t&sd=a

-- 4. 7. 2011 22:32 --

samozřejmě to jde i na stávající číslo....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod radim 11. 7. 2011 11:49

V tom fóru se píše, že aktivovaný studentský internet zůstává u tarifu s in-kartou. Takže to vychází na 177 Kč dohromady.
radim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod speedy 31. 7. 2011 22:55

Nejde mi přímo o tarif, ale asi tu není vhodnější vlákno, tak to dám sem. Na měsíc odjíždím (po ČR) a chtěl bych být v kontaktu s rodinou za co nejméně. Mám předplacenku O2, zkusím sem napsat, jak to mám vymyšlené. Prosím napiště mi kdyžtak i do SZ, kdyby se mi to nějak "eklovalo" a něco nešlo díky.

1) Dobiju si za 300Kč a aktivuju volání/SMS zdarma na jedno číslo do mobilní O2
2) Aktivuju si výhodu za dobití (proto 300Kč) večerní volání od 20-8hod na mobilní O2 za 0,50Kč (použiju na ostatní čísla než jedno vyvolené)
3) Aktivuju si Pokec víkend za 20Kč/víkend a volám neomezeně SO-NE do celé O2

Hlavně mi jde o to, aby se mi netloukl bod 1 a 2. V tom, abych na to vyvolené číslo volal i večer zdarma.

Díky moc za případné připomínky. Když se tak na to dívám, tak letos to s předplacenkou od O2 jde zkombinovat docela slušně :-)
speedy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Snekac 1. 8. 2011 19:57

Ano, tato kombinace půjde.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vpe 1. 8. 2011 21:22

http://www.o2.cz/osobni/akcni_nabidky/2 ... _lete.html
Výhody dle této akce nelze kombinovat s jinými akčními nabídkami nebo výhodami poskytovanými v rámci O2 předplacené služby.
vpe
Junior

Odeslat příspěvekod speedy 1. 8. 2011 21:44

No tak na základě téhle větičky by potom na čísle nešlo aktivovat nic Víkend, Odměna za dobití atd. Když si aktivuju tuhle výhodu. Protože nějak jinak to nechápu.
speedy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 1. 8. 2011 22:00

zavolej 4x na infolinku a výslednou odpověď si zprůměruj.
vpe
Junior

Odeslat příspěvekod snowboarder 1. 8. 2011 22:01

Speedy v klidu, ta věta co psal VPE se tě vůbec netýká. Tam je na mysli, že to nejde kombinovat s těmi akčními nabídkami, jako bylo volání na 3 čísla za 0,50 nebo na všechna O2 čísla za 1,90 atd. Ty chceš ostatní nabídky standardní. Jen volání/sms/mms je akční nabídka. Volání za 0,50 na všechna O2 je standardní nabídka za dobití, stejně jako Pokec na víkend je standardní služba. Jinak jak potvrdil Snekac, prioritu má levnější sazba, tedy na to zvolené číslo budeš volat za 0 i mimo špičku.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod speedy 1. 8. 2011 22:19

Ok dobrý chápu, nechal jsem se unést. Je tam, akční nabídky. Je fakt, že to moje "vytunění" až na maximum je kombinace běžných nabídek a jen jedné akční (to volání na jedno číslo).
speedy
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka