Poradna: Jaký tarif si mám vybrat?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod peliculiar 6. 5. 2020 18:17

radim píše:Každopádně, oba k Emtéčku, paušál 1 ušetří každopádně a paušál 2 odhadem taky i přes ten poplatek za VPN, oproti Felicii a podobným Go tarifům musí jít útrata jedině dolů. A ještě jim odpadne to prozvánění, protože budou mít volání zdarma na sebe navzájem.

Mimochodem, obě ty Emtéčkové volby jsou v tzv. zaměstnaneckém tarifu.
To opravdu může mít každý ... třeba i dítě, OSVČ nebo důchodce? :-)
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petyo 6. 5. 2020 18:49

Ano, každý. Tedy nevím jestli dítě, protože je potřeba mít občanský průkaz. Je to tarif.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod Kuk321 29. 5. 2020 08:22

Ahoj dá se někde sehnat korunový tarif ? Tj bez paušálu minuta cca 0,30-0,50kc/min ?
Kuk321
Junior

Odeslat příspěvekod radim 29. 5. 2020 08:57

petyo píše:Ano, každý. Tedy nevím jestli dítě, protože je potřeba mít občanský průkaz. Je to tarif.


Dneska může mít dítě občanku od narození.
Jinak paušál je smlouva, tedy právní úkon, a tu může uzavřít jen plnoletý člověk, tj. od 18 let.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mulik 29. 5. 2020 12:20

Ahoj všem,
jenom se chci zeptat, jestli mám jít do nabídky Vodafonu. Mám UPC pevný internet a neustále řeším datový tarif do telefonu. Pracuji na dráze, kde máme od ČD Telematiky výhodný tarif na volání, který co se volání týče je asi bezkonkurenční ale data jsou bohužel tragedie :-/ když to napíšu v kostce za 278,-Kč mám v O2 a na drážní a VPN čísla volání zdarma, ostatní sítě za 1,9,-Kč; SMS za 1,10,-Kč a 1,5GB data, která mi určitě nestačí. Teď když byla data zdarma mi ukázalo počítadlo přes 10GB za měsíc, nabídka Telematiky k navýšení dat na 10GB je + 419,-Kč a to už si myslím, že se možná vyplatí víc nabídka od Vodafonu k UPC internetu, kde je vše neomezené pro 2 SIM, které bych měl za 692,-Kč/SIM ale pořád váhám jestli se to vyplatí. Popřípadě jak si říct o lepší nabídku
mulik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 5. 2020 13:21

...278,-Kč mám v O2 a na drážní a VPN čísla volání zdarma, ostatní sítě za 1,9,-Kč; SMS za 1,10,-Kč a 1,5GB data...

No teda to určitě není bezkonkurenční tarif. Spíše bych napsal, že Vás pěkně okrádaj 8-)
anonymni

Odeslat příspěvekod mulik 29. 5. 2020 13:53

No taky si myslím, že nasmlouváno mají s operátorem daleko nižší ceny ale nám jakožto koncovým uživatelům je nafoukly :oops: no jo ale jaký vybrat tarif, když chci vše neomezené za nejnižší cenu :?: :-|
mulik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 29. 5. 2020 15:12

zkuste mrknout sem https://www.duchdoby.cz/clanek/25637-retencni-pudpultove-nabidky-ceskych-mobilnich-operatoru-k-29-5-2020/
A dejte si poptávku do šedivek na zdejším fóru. Horší nabídku těžko dostanete.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Izibia 1. 6. 2020 20:15

mulik píše:myslím, že se možná vyplatí víc nabídka od Vodafonu k UPC internetu, kde je vše neomezené pro 2 SIM, které bych měl za 692,-Kč/SIM ale pořád váhám jestli se to vyplatí. Popřípadě jak si říct o lepší nabídku

Sehnal bych si třetího, za těch 600 je to slušná cena. A podpultově to dávají i bez internetu - člověk pak ušetří za pevný internet.
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod suram 2. 6. 2020 15:30

Nojo, ale co když třetí přestane platit?
suram
Junior

Odeslat příspěvekod Izibia 2. 6. 2020 20:50

Vzhledem k tomu, že už neexistují závazky, nebyl by to snad tak zásadní problém.

V každém případě to chce vzít někoho s kým se dobře znáš, už proto, že mu uvidíš do detailního rozpisu vyúčtování (pokud se detailních výpisů sám nevzdáš)
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 2. 6. 2020 22:40

Jo a u šedivek jsem viděl za 590 od 2 čísel...
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod culti 21. 6. 2020 15:04

Zdravím,
prosím o radu. Vybírám tarif pro mamku. Nyní má předplacenku od O2.
Požadavky:
- paušál
- neomezené volání do všech sítí
- sms tak do cca 30 měsíčně zdarma
- net - cca 500MB stačí
- cena - okolo 300 Kč, ale čím méně, tím lépe

Co byste doporučili? Má nabídku od O2 Family, ale za 399 Kč neomezene volani, sms 1,5GB net.

Děkuji
culti
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skrblík89 21. 6. 2020 15:39

Koukněte do tématu retenční nabídky T-mobile. Najdete tam možnost získat 50% slevu na první tři měsíce, tarif Můj svobodný tarif M a 1,5 GB (neomezené volání i sms) by tak vycházel na nějakých 263Kč měsíčně. A po třech měsících buď vyjednáte prodloužení nějaké slevy nebo se zde optáte znovu :-)
Skrblík89
Junior

Odeslat příspěvekod radim 21. 6. 2020 17:04

A proč neomezené volání, když má teď předplacenku? A kolik tak měsíčně provolá? ČEZ má 500 minut a 1 GB za 300 Kč, bez SMS. Takovou kombinaci o moc levněji než těch 400 Kč nepořídíš. Jedině ještě tak zažádat o OKU a zkusit retenci.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků