Poradna: Jaký tarif si mám vybrat?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mikemiky 22. 12. 2019 22:52

Tak to je možné, ale to jsem se ani nedozvěděl, protože mě přesvědčoval, že nekoukat se na provolane minuty, je to nejlepší co můžu mít, a když jsem namital, že teď je mám taky a neprovolam ani 100 minut, tak mám pry začít volat, když je to v cene:-))
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod lada t5 22. 12. 2019 23:05

cz.hook píše:Zdravím mám možnost získat firemní tarif v síti VDF za 880 Kč - neomezené volání, sms i data. Data bez omezení rychlosti. +45GB dat v roamingu zóna 1.

Je to dobrá nabídka?

Děkuji a pěkný den všem

Tady jen nerozumím, co je myšleno 45Gb v roaming zoně 1 - tam už přece žádný roaming není, ne?
Microsoft Lumia 950 XL black - bohužel již minulost............
Nokia 8 Sirocco - současnost
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 23. 12. 2019 00:27

Regulace RoamLikeAtHome je závazná pro koncové spotřebitele ne pro firemní zákazníky kde je to na (zlo)vůli jednotlivých opů.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod legaly 16. 1. 2020 13:18

Ahoj, brzy mi končí tarif od t-mobilu za 499 Kč - 10gb dat, 100 sms, 100 minut.

Půjde z operátora vytřískat něco podobného v rámci retence? Našel jsem to samé od t-mobilu, jen 12gb dat za 675 Kč a to se mi nechce úplně dávat za tak málo.

Měli byste případně nějakou alternativu? Potřebuju asi 0-20 sms, 10 gb+ dat a 100 minut zůstává.

Díky moc!
legaly
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gotzinger 16. 1. 2020 17:10

TMobile na tento tarif v retenci uměl 40-procentní slevu, takže to vyšlo na 299 Kč. Později, myslím, už dávali jenom 30-procentní slevu, ale pořád to šlo. Řešil jsem tu nabídku za 299 v březnu, ale vzal jsem radši za 299 Kč neomezené volání, 100 SMS, 4.5 GB dat.
gotzinger
Junior

Odeslat příspěvekod XLADI 16. 1. 2020 19:32

Jo bejvávalo. Taky jsem předloni dostal 40% slevu za dotaz a letos.. mi napsali "K internetu už bohužel žádné slevy neposkytujeme, proto bude možné používat internet nadále pouze za standardní cenu" Už jsem se zařídil jinak, takže další 2 roky přežiju. Jen doufám že za ty 2 roky už bude 4 operátor a ceny se pohnou do normální hladiny.
XLADI
Kolemjdoucí

Předchozí stránka