Poradna: Jaký tarif si mám vybrat?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lrotrekl 24. 10. 2015 20:19

Proč to jako někdo přesunul sem? Tohle není dotaz k tarifu, ale k operátorovi.
Zajímají mě věci jako pokrytí (díky Pepan), přístup k zákazníkovi, který už má podepsanou smlouvu, .....

Tarify mám u jednoho i druhýho jasný... To jsem snad napsal jasně, ne? Cenově vyjdou nastejno, tak proč jeden nebo druhý, ale ne tarif, ale operátor.... Tarify by se mě hodilo nakombinovat od jednoho vyšší a od druhého nižší...
<---- Panorama zůstává dál ve Firmě/Rodině
<---- Přikůpili jsme jednoho maxíka.....
<---- Doblo Malibu 1,9 JTD (5let, 222 000Km) -> 22.10.2010 -> Doblo Panorama Emotion 1,6MJT (237 000km) -> 18.12.2015 -> Doblo Combi SX 2,0MJT
lrotrekl
Junior

Odeslat příspěvekod Galakoncentriel 25. 10. 2015 17:25

Potřebovala bych od Vodafonu (kvůli signálu) co nejlevnější tarif s min. 300 minutami do všech sítí a min. 1 GB internet. Do cca 400/měsíc.

Právě mi končí dvouletý úvazek a potřebovala bych víc internetu než doteď. Nevíte náhodou o něčem cenově výhodném? Nemáte někdo nějakou podpultovou nabídku, o kterou bych si u nich mohla říct?
Galakoncentriel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lumbur 21. 11. 2015 09:27

Zdravím, jaký tarif vybrat bez internetu nebo je výhodnější nějaká předplacenka ? Volání do 120 minut a 50 sms ? Díky...
lumbur
Junior

Odeslat příspěvekod LadislavM 21. 11. 2015 09:48

Lumbur, plus4u tarif Bone
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 21. 11. 2015 13:19

Kaktus - s bonusem a balíčky
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod uai12 28. 11. 2015 21:02

Zdravím jelikož nejspíše bude končit Tescomobile clubcard bonus za dobití tak se ohlížím po novém. Provolám možná 20 min měsíčně, sms tak 20, ale hlavně internet min 4gb. Nejlépe lte (ne 900 vodafone). Případně nějakou předplacenku
uai12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Spike26 29. 11. 2015 09:11

Pokud jsi byl zvykly na Tesco, tak jednoznacne Kaktus. Net je jeste o neco levnejsi. Dobijeni skoro stejne.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mirisek 30. 11. 2015 23:13

Zdravim.
Co byste mi doporucili pro manzelku kdyz ted ma twist,dobiji za 300,- aby mela levnejsi volani a ty 300,- ji vydrzi nekdy 1,5-2mes.je to bez netu a ten by chtela, takze bych to videl napr.na 100min vsude,sms 0-50 a net 250mb.
Diky
mirisek
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 1. 12. 2015 02:00

Kaktus - s balíčky a bonusem při dobití ...
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Víťa1 4. 12. 2015 17:26

Dostal jsem nabídku po telefonu od T-mobile na tarif za 249 Kč měsíčně neomezené volání do sítě T-Mobile a SMS do všech sítí taky neomezeně co vy na to? díky
Promiňte mi. takové triviální otázky ale jsem samouk a androidí embryo Mám WIN8.1
Víťa1
Junior

Odeslat příspěvekod msimcard 29. 12. 2015 23:41

Prosím poraďte čím nahradit nulový tarif Zero od O2. Zachování čísla by bylo fajn, ale není podmínkou(mám několik předplacenek bez kreditu, ale nevyplatí se mi dobíjet)

- co nejnižší náklady na provoz
- číslo jen k autorizačním sms od banky pro potvrzování plateb

Rozhoduji se mezi Tarifem na míru od VF za 0 Kč/měsíc a nebo tarifem od ČEZu taky za 0 Kč.
Nějaké další jiné řešení?

děkuji za nápady
msimcard
Junior

Odeslat příspěvekod hotovyrado 30. 12. 2015 07:23

msimcard > nebude lepší (nejen ve Tvém případě) ty hodiny času a stovky příspěvků na téma "jak si nechat pro krejcar provrtat koleno" vyměnit za nějakou prospěšnou činnost, díky které si budeš moci zaplatit tarif, ze kterého si pohodlně zavoláš?

Ale neboj, já se Ti nesměji, naopak.... jsi k pláči..... Tři roky zde pláčeš jen na téma kolenovrtačství...
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod msimcard 30. 12. 2015 08:48

hotovyrado: Mám firemní tarif, kde mám volání, sms, data v podstatě neomezené. Akorát se mi nechce na toto firemní číslo dávat autorizaci od bank.

Doporučuji místo sledování toho, kdo a jak je tu dlouho a čím se jeho příspěvky zabývají udělat něco pro sebe. Ten čas věnuj smysluplnějšímu činu -např. si běž ven zaběhat, přečti si knížku atd. Uděláš lépe.
msimcard
Junior

Odeslat příspěvekod hotovyrado 30. 12. 2015 08:56

msimcard > jasně, máš firemní neomezený tarif a zde řešíš tři roky jen jak uškudlit, to vykládej sobě rovným - co si nevidí do huby... O mě neměj strach....

Z mé strany k Tobě vše... Tvůj životní úděl nechť Ti je ode mě ze srdce přán!
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod msimcard 30. 12. 2015 09:31

hotovyrado: Co je na tom k nepochopení, že nechci, aby můj zaměstnavatel měl přehled o tom kam, kolik a a jak často odesílám peníze ze svého bankovního účtu?
msimcard
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka