O2 Benefit: nové podmínky od června 2008

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod andre (novy) 4. 6. 2008 17:31

nejvic na to doplati lidi, kteri maji spend 500-1000 mesicne, ale za SMS - ti vlastne za svou vernost dostanou pekny, ale opravdu velice pekny a exkluzivni prd.
,,The World is not Enough"

Blackberry 9700 Bold
andre (novy)
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 7. 6. 2008 12:29

Tak čl. 3.2.2 se opět vrátil do podmínek, takže teď už je to opravdu definitivní.

O2 píše:3.2.1 V případě, že není splněna podmínka podle Čl 2.1.1 výše, je Společnost oprávněna na dobu až tří následujících zúčtovacích období zablokovat užívání všech Benefit bodů účastníka.
3.2.2 V případě opakovaného nesplnění podmínky podle Čl 2.1.1 výše, je Společnost oprávněna zrušit bodové konto účastníka, avšak členství účastníka v programu zůstává nedotčeno.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AgentSvr 9. 6. 2008 23:10

Opravdu, O2 to tak tedy má natvrdo. "Naštěstí" budeme včas informováni SMS zprávou, takže omylem k tomu nedojde. Není to až tak hrozný, bude stačit jednou za 3 měsíce přepísknout 50 a je to, ale i tak sem dal O2 najevo svůj názor.
AgentSvr
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 10. 6. 2008 07:18

AgentSvr: Nikoli jednou za 3 měsíce provolat 50 a více minut, ale každý měsíc právě 50 a více minut. Průměr se nepočítá, takže jednou se ti to nepodaří a máš po všech bodech.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 10. 6. 2008 08:05

Je to fakt rozpačité, vydávat se jiným směrem než standardní trh. Už teď nemohli sbírat Benefity ti, co klidně utratili 1000Kč za cokoliv, ale prostě nevolají. Někdo jen smskuje, spousta lidí má internet. Tihle lidé často utratí víc, než ti, kteří "jen volají", přesto jsou zřejmě pro O2 bezcenní 8-S
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod radim 10. 6. 2008 08:34

Co vás ještě u těch zlodějů drží... :oboze Jinde byste takové problémy nemuseli řešit.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 10. 6. 2008 08:58

radim: já myslím, že to je celkem irelevantní poznámka a nebudeme tu šířit podobný flame, prosím ;-) někoho tam drží signál (opravdu jsou stále místa, kde je třeba jen O2 nebo jen T-Mobile), někoho mobilní internet, který je opravdu zatím bezkonkurenční atd.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod radim 10. 6. 2008 09:17

Souhlas, ale nemohl jsem si pomoci, když vidím, co O2 se svými zákazníky dělá. (původně jsem v příspěvku měl závorku (no flame pls))
Ale pokud nemám zbytí a musím u O2 být, tak potom si nestěžuju, ne? Holt mám smůlu a musím si nechat všechno líbit, když z jakéhokoli důvodu nemůžu utéct. Naříkání na fóru je úplně k ničemu. Buď musím mít O2, i se všemi minusy, anebo je pošlu někam a změním operátora, nebo ne?
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 10. 6. 2008 09:18

Já bych taky na O2 neházel jenom špínu, u O2 jsem cca 8 let a jsem s tím maximálně spokojenej. Mají hodně dobré pokrytí a mobilní internet, který využívám hodně v zimě, je u nich opravdu asi nejlepší.
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod radim 10. 6. 2008 10:05

A tak je to spravne, tak to ma byt. Pokud jsi spokojený, není co řešit. Pokud nejsem spokojený, nenadávám a hledám řešení.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdenek73 10. 6. 2008 10:52

Nějak mě ta středoškolská hlava ty jejich podmínky nebere.

Podle podmínek věrnostního bonusu je stále průměr 50 minut za poslední tři měsíce ( odstavec 3.12). V případě nesplnění je jen 100 bodů. Opravuji: v případě nesplnění se navýší věrnostní bonus každý rok o 100 bodů, ale nezískáte ho.

Pak je tam nějaký odstavec 3.2.1, potažmo 3.2.2, který vyhrožuje zablokováním, případně vymazáním bodů a odkazuje se na odstavec 2.1.1, který chápu jen jako podmínku vstupu do O2 Benefit.

Poslední dotaz, minuty TOP Pevná a TOP Víkend jsou placené nebo ne?
Děkuji
Zdenek73
Junior

Odeslat příspěvekod esquire 24. 6. 2008 09:52

Tak už mi poslali upozorňovací SMS před blokací bodů:

Kód: Vybrat vše
OS: Vazeny zakazniku,pro vyber Benefit odmen je nutne provolat vice nez 50 hlas.minut v kazdem zuct. obdobi. Tuto podminku jste za posledni 3 obdobi nesplnil.O2
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 24. 6. 2008 14:46

Mně to přišlo dnes ráno, kolem osmé. Na to poslední číslo, které mám v datové kartě :-) Tam opravdu 50minut nesplním. Nastřádané body jsem daroval kámošovi (převod), měl jsem 2031bodů, tak jsem 2000 převedl a 31 propadne.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Snekac 24. 6. 2008 15:44

Je zajímavé, že je tam na začátku zkratka OS. To by pak mohlo znamenat, že když má někdo obchodní sdělení vypnutá, nedozví se to a prostě náhle nebude mít body...
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 3. 7. 2008 10:18

Tak prý na podzim se chystá nový věrnostní program, měl by se vázat na útratu, nikoliv na podmínku volání 50minut atd. Trochu mi tedy uniká, jestli byla nutná ta nepříjemná změna minulý měsíc.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků