O2 Benefit: nové podmínky od června 2008

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod eddie 1. 11. 2008 13:15

Tak O2 má u benefitu hodně zajimavý odměny: :grr: :grr: :grr: http://www.cz.o2.com/osobni/cz/pece_a_p ... l?byName=1
Moje oblíbená barva růže je železná.
eddie
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X-Brace 1. 11. 2008 13:50

To už to teda můžou rovnou zrušit, té nejnižší slevy se nedočkám snad ani za 10 let.
@peroutka
X-Brace
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _.PO._ 1. 11. 2008 23:00

zdravím čtenáře těchto řádků,
včera jsem si všiml, že mi zmizlo přes 3.800 benefit bodů. Bohužel jsem nevěděl o nových podmínkách = volal na *11 a když mi bylo zděleno, že mi je sebrali - nechtějte znát mých slov po ukončení hovoru. Operátorka mi říkala, že jsem dostal sms zprávy a byl jsem tedy za včas informován: to myslela tu sms, že jsem neprovolal 50min a tím jsem nesplnil podmínky = tedy již jsem s tím nemohl nic dělat!!!Jsem student a 3.800 BB je pro mě neskutečné množství. 2.500 jsem získal na roční zaplacení Citi karty = 850 Kč od Citi bank. O2 jsem kdysi žádal, aby mi je převedli na účet Citi, ale neudělali tak. Teď jsem o ně přišel a na účtě Citi mám položku - 850 Kč za roční vedení karty. Tedy asi domyslíte, jak se cítím. Vždy jsem byl loajální tehdá k Eurotelu (zákazník od r. 1998 - tedy pěkný dárk k 10ti letému výročí) a vždy ho obhajoval a byl jím spokojen. Pak přišla Telefonica - O2 a již se mé sympatie pomali vytrácely s tím co si dovolují k nám. Tímto přetekla poslední kapka. Cítím se podveden, okraden + rozloben, co vše si ještě dovolí a že si nenechám sr..t na hlavu. Tedy budu chtít přejít? Ale ke komu? T-Mobile? Vodafone? Ono se bude těžko vybírat. O to hůře, že mám ještě tarif Pohoda. Tedy se na Vás obracím s prosbou, co by jste mi doporučili? Pokud přejdu a že velmi pravděpodobně přejdu (napíši nejprve stížnost - jde-li to a pokud mi BB nevrátí - povedu následky!) a se mnou přejde ještě tří člená rodina, která již dlouhou dobu nadává na O2 a jsou u ní kvůli mému utěšování, že jinde nebudou o moc více "spokojenější". Díky moc
_.PO._
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snowboarder 1. 11. 2008 23:29

jednoduše se sbal a utíkej co nejrychleji pryč ;) u O2 je čím dál tím hůř, občas zabaleno do líbivého papíru a jedna vlaštovka jaro nedělá...
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod _.PO._ 2. 11. 2008 00:03

Díky za reakci a souhlasím. Již jsem napsal stížnost - uvidím jak se k temu postaví. Každopádně mé sympatie jsou podobné ledu a jdu se dívat ke konkurenci. Asi zvolím T-Mobile :-S neb mají lepší data (pokrytí edge) než Vodafone.. No, jdu zvažovat kdo z nich vyhraje .. :-(
_.PO._
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod z.pepa 2. 11. 2008 08:17

Moment, chceš přejít ke konkurenci kvůli benefit programu, který se ti nelíbí

Vf - nemá žádný
T-m - má ho ještě méně použitelný než O2

Takže zbývá poslední možnost, volat z okna ;-)
z.pepa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 2. 11. 2008 10:04

_.PO._ : Jestli mohu radit, tak bych doporučoval zachovat si v tomto chladnou hlavu. S tím mazáním bodů je to sice darebáctví, ale zase tarif Pohoda bych neměnil. A 3 800 bodů už dnes nemá velkou hodnotu, např. poukázka na telefon při Mobil+ stojí myslím 4 200 bodů. Ale každopádně je to škoda, přitom stačilo sledovat MobilManii a hned v červenci body za něco směnit. V té době se za ně dalo ještě "koupit" víc.

edit: poukázka na tisícikorunovou slevu
Naposledy upravil Aleš P. dne 2. 11. 2008 10:39, celkově upraveno 1
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod X-Brace 2. 11. 2008 10:25

Nejlevnější poukázka na telefon už stojí 25100 bodů. A všechny ostatní odměny zrušili.
@peroutka
X-Brace
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 2. 11. 2008 10:41

no od Vdf dostanes aspon prachy za to ze se nechas od nekoho doporucit , k tarifum i mezi sebou smsky zdarma .navic jako student smsky zdarma do vsech siti
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bart.homer 2. 11. 2008 11:25

z.pepa píše:Moment, chceš přejít ke konkurenci kvůli benefit programu, který se ti nelíbí

Vf - nemá žádný
T-m - má ho ještě méně použitelný než O2

Takže zbývá poslední možnost, volat z okna ;-)



Hele Pepo, T-Mobile, že má ještě méně použitelný Benefit program??? Nevím no, ale po tom co teď s tím vyvedlo O2 mě tedy opravdu příjde, že na tom je teď T-Mobile o hodně lépe.... ;-]
bart.homer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdenek73 2. 11. 2008 11:49

Takže jestli dobře počítám, abych si mohl koupit telefon za 1 Kč potřebuji 25.100 bodů. Zákazník, který je u O2 5 let získá při platnosti bodů 2 roky bonus za dva roky 3.200 bodů, za faktury nad 4.500 Kč bez DPH měsíčně po 300 bodech, tj. dalších 7200 bodů, to už máme tedy 10.400 bodů. Nemá-li tandem karty nebo slavnou kreditku, musí získat dalších 14.700, to znamená za dva roky provolat 524.790 Kč (1 bod za 30 Kč), tj. měsíčně pouhých 21.866 Kč.
Zdenek73
Junior

Odeslat příspěvekod X-Brace 2. 11. 2008 12:35

A za těch 25100 připomínám je na výběr pouze Samsung E250, Samsung M110 - doprodej, Emporia Life V100, Huawei E870- HSUPA. Pokud chce člověk něco lepšího (střední třídu) tak ať si připraví 52800 bodů.
@peroutka
X-Brace
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _.PO._ 2. 11. 2008 12:52

Díky všem reagujícím!
Nebyl jsem zcela pochopen. Nechci odcházet kvůli benefit programu - ten jsem vždy z povzdálí sledoval - vždyť jako student nemohu dosáhnout takového počtu, abych získal nějakou tu odměnu co stojí za povšimnutí. Nejsem naivní abych si myslel, že mě bude O2 odměňovat za moji věrnost. Kvůli temu nejsem u O2. To je to poslední podle čeho bych se rozhodoval mezi operátory. Jde mi o to, že jsem nebyl informován (což není povinností a ani to nečekám), ale co mě rozčílilo je, že O2 pošle sms o odpojení z benefit programu v době, kdy již není možnost s tím cokoliv dělat! A že došlo ke změnám podmínek? OK. Mají na to právo, ale ty podmínky byly natolik zásadní, že mohli rozeslat informační sms a tak předejít k rozhněvání nejednoho zákazníka! Hlavně že posílají časté sms o jejich koncertech, akcích atd. A Aleši P. - v červenci jako ne-zrovna vzorný student mám jiné starosti než sledovat MobilManii = zkoušky, letos pokusy pro diplomku .. :-( Být to v jiné období, neuniklo by mi to..
V podstatě by mně bylo jedno, že jsem přišel o 3800 bodů, kdyby v nich nebylo zmíněných 2500 bodů od Citi - které jsem získal na roční úhradu vedení účtu. Tento měsíc mi bylo strženo 850 kč namísto 2500 BB ]:-< A to jsem za včas 2x volal operátorům, aby mi těch 2500 bodů převedli! Neučinili tak. A 850 kč není nejméně, ač to není tragédie. Jde mi tedy o přístup jaký má O2 k zákazníkům. Její chování k nám, co si vše ještě dovolí a mi jim strpíme! Myslím, že vše má své hranice. A je mi skoro jedno, že přijdu o studentský tarif, neb již nemám možnost získat jiného u konkurence (26let mám za sebou)
_.PO._
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod X-Brace 2. 11. 2008 13:24

No já se tedy musím O2 trochu zastat i když si to vůbec nezaslouží. Mne v červnu teda sms poslali, že jsem podmínku nesplnil a že musím každé 3 měsíce provolat 50 minut. Teď někdy na konci října mi přišlo že jsem podmínku splnil a vítají mě zpátky.
@peroutka
X-Brace
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tonda512 2. 11. 2008 15:10

Jak to mám já když mám tu retenční nabídku 3000minut zdarma? Pokud by se to započítavalo jako všem ostatním, tak to by ty body docela naskakovali..jelikož ode mě volají všichni :-)
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků