U:fon: telefony, mobily, FAQ

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod taylor729 27. 12. 2010 21:39

Telefony jsou hruza, za tu puvodni cenu co to prodavaj bych to nekoupil. Nicmene na telefonovani to staci (sms se nepisou moc pohodlne, ale taky to jde) a zase cloveka hreje pocit ze ma CDMA telefon na frekvenci 410MHz, coz neni uplne bezna vec ;-))
A taky diky ty nizky frekvenci bude redukovany nepriznivy vliv zareni na lidsky organismus.
taylor729
Junior

Odeslat příspěvekod legomaniak 27. 12. 2010 23:33

Nerek bych čim nizsi frequence tym silnejsi a skodlivejsi na lidsky organismus! :)

//Snekac: Prosím, necituj poslední příspěvky
legomaniak
O2 fanatik

Odeslat příspěvekod taylor729 28. 12. 2010 23:53

Ja jsem ale psal opak, tj. cim nizsi frekvence, tim _nizsi_ vliv na organismus. Vyssi frekvence se snaze pohlcuji v hmote, kteroou prochazeji a taky predat hmote vic energie (vic ji zahrat).
taylor729
Junior

Odeslat příspěvekod pc-mravenec 29. 12. 2010 04:48

Jo ufouši to je věc oni ani vlastně nestojí o zákazníky a peníze jsou jim volné ,protože spol. Penta mávne rukou a zatáhne to za ně tak proč by se měli snažit mít přátelskej přístup a zlepšování sítě to by jste chtěli moc.
pc-mravenec
Junior

Odeslat příspěvekod Pav Lucistnik 8. 1. 2011 19:58

Nový Ufon se po novém roce rozvysílal v Letech, okres Praha-západ. Zlepšuje pokrytí obcí na Berounce, jmenovitě Řevnice, Lety, Dobřichovice, Všenory a Karlík, které byly dříve pokryty z Cukráku.

Foto http://www.gsmweb.cz/foto.php?op=ufon&c ... 1&okres=PZ
Mapa s polohou a vyznačeným pokrytím http://bit.ly/hB4CHg
Nokia E71 (O2/3G), Nokia E51 (T/3G), 4x Nokia 6120c (Vdf/3G, Vdf/GSM, O2/GSM, T/GSM), 2x Axesstel (U:fon, O2 CDMA), ZTE LTE usb stick (O2 LTE), Lenovo ThinkPad Edge, toť výbava lovce
Pav Lucistnik
Lovec BTS

Odeslat příspěvekod John2 10. 1. 2011 16:37

Nemáte někdo konkrétní informaci, zda Ufon nabídne v dohledné době nějaký nový telefon?
John2
Junior

Odeslat příspěvekod radim 27. 1. 2011 08:29

pc-mravenec píše:Jo ufouši to je věc oni ani vlastně nestojí o zákazníky a peníze jsou jim volné ,protože spol. Penta mávne rukou a zatáhne to za ně tak proč by se měli snažit mít přátelskej přístup a zlepšování sítě to by jste chtěli moc.

Penta už přestala mávat, už hodně dlouho se snaží Ufona prodat. Ani se není co divit, když za tři roky udělali sekeru 1,5 miliardy. Nicméně koncem roku 10 chtěli být v zisku, tak uvidíme.

http://ekonomika.ihned.cz/c1-49599660-m ... al-telecom
radim
Moderátor

Odeslat příspěvekod ufonův uživatel 20. 2. 2011 04:16

Tak to tu nějak usnulo, čekal jsem po prodeji Ufona nějaké reakce..............příp. informace o dalším vývoji nebo aspon odhady co bude dál a nic..............

Nikdo nic neví, všude ticho. No, každopádně mě se Ufon jako druhý telefon v rodině vyplatil, pokud vytrvá, budu rád. Mám 4 čísla Za nula a i když jedno jsme nepoužili, ty ostatní udělaly dobrou službu.
ufonův uživatel
Junior

Odeslat příspěvekod Pav Lucistnik 21. 2. 2011 10:40

Od posledně je v provozu nový vysílač v Hrusicích (pokrytí Senohraby, Mirošovice) http://www.gsmweb.cz/foto.php?op=ufon&c ... 3&okres=PH a v přípravě je nový vysílač v Mnichovicích http://www.gsmweb.cz/foto.php?op=ufon&c ... 1&okres=PH

Jinak -- A voláte z těch čtyř čísel i ven, nebo jen mezi sebou? Kolik korun od vás Ufon dostal za poslední rok?
Nokia E71 (O2/3G), Nokia E51 (T/3G), 4x Nokia 6120c (Vdf/3G, Vdf/GSM, O2/GSM, T/GSM), 2x Axesstel (U:fon, O2 CDMA), ZTE LTE usb stick (O2 LTE), Lenovo ThinkPad Edge, toť výbava lovce
Pav Lucistnik
Lovec BTS

Odeslat příspěvekod radim 21. 2. 2011 11:30

My máme 2x Za nula, třetí nám leží neaktivované v šuplíku. Ven voláme velmi málo, nicméně Ufon na mě vydělává na propojovacích poplatcích, protože mám spoustu příchozích hovorů a SMS z cizích sítí.
radim
Moderátor

Odeslat příspěvekod ufonův uživatel 21. 2. 2011 15:54

Dvě čísla si volají jen mezi sebou, jedno volá všude. Kromě toho mám ještě jeho internet s pevnou - měsíčně mu posílám tak kolem šesti stovek.
ufonův uživatel
Junior

Odeslat příspěvekod Pav Lucistnik 2. 3. 2011 12:44

Samoobsluha mi u 3G mobilního internetu tento měsíc ukazuje legrační FUP:

Měsíční limit (od 28. dne v měsící) 8.602 GBytes.
Pav Lucistnik
Lovec BTS

Odeslat příspěvekod John2 2. 4. 2011 16:01

Můžete někdo potvrdit informaci,že by od 1.5. měl Ufon zprovoznit tarify v rámci GSM?
John2
Junior

Odeslat příspěvekod radim 4. 4. 2011 12:54

Nelze si přát nic jiného než vyšší počty uživatelů této sítě. Nebo vstup China Mobile na náš trh.
radim
Moderátor

Odeslat příspěvekod RR01 19. 5. 2011 15:39

Dnes jsem volal na infolinku ohledne GSM ( prevedl bych tam 2x twista) a operator o nicem nevedel. Mel ale ponekud tajemny hlas. Osobne si myslim, ze, kdyz to zacatku cervence neohlasi, tak je to zazdene:(
RR01
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka