U:fon: telefony, mobily, FAQ

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod snowboarder 16. 6. 2008 16:27

Slávek: a tím chtěl básník říci co? Něco, co už víme od 2.června? :-O
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Slávek 16. 6. 2008 19:41

Takové shrnutí, jeĺikož se tu porád domlouváte jesli to tak bude nebo ne, tak je to tak, nákupka 2.550,- aby jste si nemysleli, že na tom máme strašnej vejevar.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Michal P 16. 6. 2008 19:48

Avox má jako nového operátora U:fona ?
Seš přece "Avoxák"?
Naposledy upravil Michal P dne 16. 6. 2008 19:49, celkově upraveno 1
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Snekac 16. 6. 2008 19:49

Tak se mi povedlo mít v košíku přístroj za 1800 Kč i s tarifem Za nula, ovšem na konci celé procedury již telefon ve shrnutí nebyl.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.cut 16. 6. 2008 19:55

Tak koukam,ze dnes telefon nikdo nedostal.... :hm
HTC Desire | ROOT | ROM: AuraxTSense v8.0 HTC Sense 2.2 |

T-Mobile G1 white | T-Mobile G1 black | HTC Magic | Samsung Spica | HTC Desire ......
Twitter: m_cut
m.cut
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 16. 6. 2008 19:58

Tak přesně tak jak ukazoval Šnekáč vypadala moje objednávka co jsem jí prováděl ráno v cca 7 hodin až na to že jsem měl mobil i tarif za nula 2x.
Teď už mi ten způsob nefunguje, ty stránky přes den minimálně 3x upravovali.

Tohle mi dorazilo jako potvrzení v emailu, není to celé, jen výřez.
Obrázek

Ani z toho nejde poznat že se jedná o 2 mobily a dvě aktivace.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Slávek 16. 6. 2008 20:25

Michal P: Jistě, na prodejně to ale tak neprožívám, beru vše o co je zájem a na čem se dá něco trhnout.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod m.cut 17. 6. 2008 11:24

Tak jsem se nakonec rozhodl,ze si pro telefon zajedu osobne do Karlina,nez se zabejvat objednavkou.Cekam na aktivaci (do 24 hod) a pak hura na testovani. ;-)
HTC Desire | ROOT | ROM: AuraxTSense v8.0 HTC Sense 2.2 |

T-Mobile G1 white | T-Mobile G1 black | HTC Magic | Samsung Spica | HTC Desire ......
Twitter: m_cut
m.cut
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Terminator3 17. 6. 2008 16:01

Nezbavuje se již někdo mobilu od Ufona??
Škoda Fabia II Combi 4x2 R3 12V
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 17. 6. 2008 17:07

Z rozhovoru na Idnesu http://mobil.idnes.cz/ptejte-se-u-fona-odpovida-marek-slacik-vykonny-reditel-pro-marketing-a-prodej-1wb-/odpovedi.asp?t=SLACIK vyplývá že tarif za nula nelze pořídit jinak jen v balíčku s telefonem. Samostatná aktivace nebo přechod na tento paušál není umožněn.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Slávek 17. 6. 2008 20:24

To už se přeci ví od 2. června.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Michal P 17. 6. 2008 20:52

Tak to nebylo nikde uvedeno. Nikde není psáno že na tarif za nula nelze přejít, třeba po vypršení závazku u dotovaného mobilu, nebo při pořízení nedotovaného mobilu.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zd.cerny 17. 6. 2008 21:10

Tak dneska jsem dopoledne koupil pro rodinu 3x 100,- Kč paušál a hurá navečer už všichni voláme. Jsem z Rakovníka a po celém městě je signál super. Po cestě z Prahy do Rakovníka párkrát signál nebyl ale bylo to v místech, kde i jiní operátoři mají problémy. Zatím spokojenost.
zd.cerny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrik88 18. 6. 2008 06:02

Zdravím, chci se zeptat, jak dlouho vám trvala aktivace čísla? Já jsem volal na infolinku včera k večeru a ještě pořád nemám telefony aktivní. Jinak ty pracovnice na helpdesku mi připadaly jako by právě nastoupily...
petrik88
Junior

Odeslat příspěvekod Michal P 18. 6. 2008 06:14

petrik88 píše:Jinak ty pracovnice na helpdesku mi připadaly jako by právě nastoupily...

Řekl bych, že to nebude daleko od pravdy, když jsou mobilní služby spuštěné třetí den. :)

Jinak já jsem přístupem U:fona zklamán, nemají zveřejněny všechny podmínky svých služeb, například nemožnost samostatné aktivace tarifu "Za nula" není nikde uvedena a to je v ceníku cena za samotnou aktivaci uvedena. Takže pokud si seženu jejich přístroj jinak, tak mám smůlu. A jiný tarif než Za nula vzhledem k tomu, že neobsahuje žádné jednotky mi nepřijde zajímavý.
...
Michal P
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků