22.srpen: iPhone u českých operátorů (+hlasování!)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Který operátor vás nejvíce oslovil svou nabídkou?
O2 21 %  36%  [ 21 ]
T-Mobile 12 %  20%  [ 12 ]
Vodafone 12 %  20%  [ 12 ]
fuj závazek! chci ho nedotovanej! 13 %  22%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 58

Odeslat příspěvekod Michal P 20. 8. 2008 18:04

marecek.now píše:stejně nejlepší nabídku má O2!!!
Jak pro koho, není to tak jednoznačné jak se zdá. Mě nejvíc vyhovuje nabídka T-Mobilu kde je cena stanovena k měsíční útratě a ne konkrétnímu tarifu. Takže klidně můžu mít třeba Kredit 250 + třeba rodinu nebo jiné balíčky a zvýhodnění a mít k tomu jako stávající zákazník iPhone za 2999kč. Stačí aby měsíční účet dosahoval těch 800kč za cokoliv.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod marecek.now 20. 8. 2008 18:07

pro mě je nejlepší ten O2 iPhone balíček za 600 Kč... NEONy sou podle mě na nic...
HTC, Canon, Asus, BMW :)
marecek.now
Junior

Odeslat příspěvekod snowboarder 20. 8. 2008 18:18

marecek.now píše:stejně nejlepší nabídku má O2!!!

myslím, že to bude půl napůl s T-Mobile

O2 má plusové body za :
-3G síť a její výstavbu, kterou mohli nyní obnovit,
-za "balíčkování",
-za FUP v mobilním internetu (půl giga je slušných na měsíc)
-za volné minuty navíc a smsky o víkendu do O2 zdarma

O2 má mínusové body za nutnost využívat ten tarif po celou dobu závazku

T-Mobile má plusové body
-za zpracování (telefon se váže k plnění)
-z toho vyplývá další bonus: útratu je možné utratit za cokoliv, včetně balíčků za data, snížené na polovinu
-z toho i vyplývá další bonus: plnění je potřeba splňovat pouze 1rok, poté je možný platit jakoukoliv částku

T-Mobile má mínusové body
-za FUP v datech (Surf´n´mail jich nemá moc, i když je za půlku)
-za data obecně (cena internet+ 475Kč platí jen pokud se uvážete používat internet+ po dobu 12 měsíců)
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod obluda zelená 20. 8. 2008 19:12

Pavouk píše:Možná trochu offtopic, ale jsem opravdu jediný, u kterého nevzbuzuje iPhone takové vzrušení jako u zbytku lidí na mobilmanii a všude kolem?

Mě se iPhone taky nelíbí.A myslím, že nejsme sami. Stačí se podívat na nějakou diskuzi k iPhonu. Aspoň já jsem 1 viděl(samozřejmě i s příznivci). Ale tady se baví o iPhonu u operátorů, kdy se bude prodávat a tal a ti kterým se nelíbí k tomu tady asi nemají co říct.

Jinak se mi nelíbí, že T-mobile zvýhodňuje majitele iPhonu a dává jim o polovinu levnější internet, zato ostatní ho mají stejně drahý.To není fér! :grr:
A ty zvýhodněné ceny už konečně nevypadají předraženě, ale normálně 8-) .
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lukas26 20. 8. 2008 21:03

obluda: to nefér je, když se navíc vezme v potaz, že někdo kdo má T-Mobile dostane od někoho iPhone jako dárek (dejme tomu, že jej taky zakoupí u T-Mobile), ale ten člověk si taky nebude moct vzít ten levnější tarif...je to celé na hlavu...měli ty datové tarify zlevnit jednou pro vždy a bylo by...jsou nechutně předražené!!!
Nokia 3210 -> Nokia 3310 -> Nokia 6610 -> Nokia 6230i -> Nokia N72 -> Nokia N73 -> Nokia N82 + iPhone 8GB
lukas26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zekon 20. 8. 2008 22:30

iPhone nemusím a tím pádem mi dost vadí poloviční cena za data jen pro tento telefon. Přemýšlím, že bych si ho pořídil jen z důvodu ceny dat a samotný přístroj prodal.
Nepřemýšlel někdo o tom?
R.
Zekon
Junior

Odeslat příspěvekod snowboarder 20. 8. 2008 23:01

tak o tomhle jsem přemýšlel u O2, kvůli "zvýhodněnému tarifu" :D a rozhodně jsem přesvědčen, že by se nepoužitý dal prodat za dost dobré peníze 8-)
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ardeth 20. 8. 2008 23:04

nejlip s upisem na dva roky :D
Ardeth
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod snowboarder 20. 8. 2008 23:08

wtf? mně jde o získání toho tarifu a těch levných dat, které jinak, než s iPhonem, koupit nejdou... tarif získám, je mi jedno na jak dlouho, čím déle, tím lépe (samozřejmě přiměřeně) a iPhone půjde do háje 8-) ještě mi jeho prodej přinese nějaký cash zpětně, čímž se mi smlouva vyplatí ještě víc ;)
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Zekon 20. 8. 2008 23:15

To je přesně, co zamýšlím. Nevadí mi, že se uvážu. Za úvazek získám data za rozmnou cenu a iPhone prodám za víc, než do pořídím. Tím, že bych ho kupoval jako stávající zákazník, pořídil bych ho o pár korun levěji.
R.
Zekon
Junior

Odeslat příspěvekod snowboarder 20. 8. 2008 23:29

právě, konkrétně u O2 mi přijde skvěle vhod "Internet v mobilu" za 150Kč, ale s iPhonem bude mít týdenní FUP 150MB, tj 0,6GB měsíčně, což už je hodně slušně použitelné. Tohle mi vadí u T-M, že nabídl surf'n'mail se standardním limitem 100MB - nepoužitelné :( Tam zbývá jen Internet+
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod marecek.now 21. 8. 2008 05:15

obluda zelená: mě se líbí, ale nechci ho... mám na něj svůj názor a za tím si stojím... jen porovnávám jakej operátor má nejlepší nabídku (pro mě)
HTC, Canon, Asus, BMW :)
marecek.now
Junior

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 21. 8. 2008 08:50

snow: no já teďko kouknul do E70, asi za dva měsíce jsem přenesl 200 MB. Jo, to by šlo, jenže jakmile se budu chtít někde připojit k notebooku, 150 MB je pryč za pár hodin :(
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak

Odeslat příspěvekod snowboarder 21. 8. 2008 09:09

už je tam i 8GB
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Emperor.B 21. 8. 2008 09:12

No to je tam od rana ale ted uz tam nejsou ceny,bud je vyprodanej nebo asi zase zlevnujou ale tomu moc neverim :( vodafon zklamal!!!! :pozor
Iphone 4S 64GB Black
Iphone 5 64GB White
New Ipad 64GB Wifi White
Emperor.B
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka