O2: Platí to Kvído (minutové volání zdarma)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Která ze služeb zdarma (výměnou za reklamu) vás oslovuje nejvíce?
Bezplatné minutové volání u O2 (Platí to Kvído) 100 %  64%  [ 100 ]
SMS Grátis Vodafonu (pouze pro studenty) 24 %  15%  [ 24 ]
Bezplatný portál O2 Active 14 %  9%  [ 14 ]
Reklamu v mobilu odmítám 17 %  10%  [ 17 ]
Celkem hlasů : 155

Odeslat příspěvekod CRAP 30. 4. 2008 22:18

Aha, tak to je jiná. Tak to tedy znamená, že operátor O2 zablokoval volání na to číslo s prefixem #31# ,protože jinak by volanému se zobrazilo číslo KVIDOVO nikoliv volajícího, ten byl volal s potlačenou identifikací. Takž je zřejmé, že O2 to zablokovalo aby se ta služba nedala zneužit na zlomyslná volání. :roll:
Naposledy upravil seterwohipikule dne 1. 5. 2008 17:00, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna citace posledního příspěvku
CRAP
Junior

Odeslat příspěvekod alfapetr 1. 5. 2008 16:57

Máte pravdu ten kód před číslem pro nezobrazení čísla už nejde ,ale dnes jsem zkoušel zpoždění mám na mysli číslo 829829829PPPa číslo volaného celé uložim do seznamu a nemusím nic ručně zadávat ,protože volám vzhledem ke krátkému limitu i 3 krát. Další vychytávka je ,že už to konečně jde i ,když je kredit na kartě 2.40 dříve to nešlo ,ale to byl jen zkušební provoz a od včera byla služba oficiálně zpuštěna.
alfapetr

Odeslat příspěvekod l.i.b.r.a 1. 5. 2008 18:54

alfapetr píše:Máte pravdu ten kód před číslem pro nezobrazení čísla už nejde ,ale dnes jsem zkoušel zpoždění mám na mysli číslo 829829829PPPa číslo volaného celé uložim do seznamu a nemusím nic ručně zadávat ,protože volám vzhledem ke krátkému limitu i 3 krát. Další vychytávka je ,že už to konečně jde i ,když je kredit na kartě 2.40 dříve to nešlo ,ale to byl jen zkušební provoz a od včera byla služba oficiálně zpuštěna.

To sem nejak nepochopila.. Sem jedina??
3310 -> OT 311 -> C62 -> 3410 -> C55 -> 3220 -> mpx200 -> gx29 -> E50 -> KM900 Arena - > ? :-P

š.ť.á.p.i ví :wink:
l.i.b.r.a
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod snowboarder 1. 5. 2008 18:56

l.i.b.r.a: teď nevím, co jsi nepochopila ;-) když budeš chtít volat třeba číslo 720720720, tak zadáš 829829829ppp720720720 a pak to vytočíš, nemusíš se starat o mačkání potom, o Kvídovo kecání a telefon ti vytočí to číslo a Kvído tě pak spojí ;)
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod silvr 1. 5. 2008 20:39

Takže ty pauzy musí být tři? Jak se udělá pauza na normálním telefonním přístroji bez displeje u pevné linky?
l9
silvr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snowboarder 1. 5. 2008 20:45

ne, úplně stačí dvě, to byl příklad,

u pevné to, myslím, nejde, já mám i s displejem a "péček" jsem nikde nedocílil
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod l.i.b.r.a 1. 5. 2008 21:34

to snowboarder: aha takze sem to nakonec pochopila dobre jen se me to nezdalo... :-)
3310 -> OT 311 -> C62 -> 3410 -> C55 -> 3220 -> mpx200 -> gx29 -> E50 -> KM900 Arena - > ? :-P

š.ť.á.p.i ví :wink:
l.i.b.r.a
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nokie 2. 5. 2008 07:46

da se platitokvido volat i z pausalu?
ptz

"Vztahuje se čas provolaný přes Kvídovo volání na mé volné minuty v rámci paušálu?
Ne, na volné minuty v rámci vašeho paušálu nemá tato služba žádný vliv."

dle me ma 2 vysvetleni
nokie
Junior

Odeslat příspěvekod Michal P 2. 5. 2008 08:32

Kvídovo volání neodčerpává žádné volné minuty či jednotky podobně jako bezplatné linky.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod alfapetr 2. 5. 2008 09:38

Zkoušel jsem to jen z mobilu ty pouzy momentálně jsou potřeba tři zkoušel jsem dvě ,ale ohlesilo mi to neexistující číslo ,jde o pohodlnost mám to v seznamu u několika čísel takto nastavené a pouza je u mobilu pod hvězdičkou ,několikrát krátce stisknout pozn. Nokia
alfapetr

Odeslat příspěvekod snowboarder 2. 5. 2008 11:22

alfapetr: nemohl byste nám to napsat ČESKY?

každopádně kamarád si dal tu práci a přeložil mi to, zřejmě záleží na telefonu, na N73 mi stačí úplně krásně v pohodě 2xpp
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod CRAP 2. 5. 2008 13:10

Dneska se mi při obchůzce městem dostala do cesty telefonní budka s novějším typem mincovního automatu. Při vytočení 829 to chtělo peníze vhodit do automatu. Tak jsem tam vhodil 10 korun což představuj 1 impuls. Jakmile jsem to číslo vytočil, sežralo mi to 10,- Kč a změřil jsem si délku impulsu. Ten impuls byl dlouhej 45 sekund, to jest, že při přehrávání reklamy se hovor utnul a chtěl další mince.
Vedle dál byla telefonní budka pouze na karty a už při vytočení čísla 82 se automat zacvaknul a zobrazil se mi text na displeji Zakázané číslo, zavěste prosím. No smůla, takže ani služby pro předplacené a volací karty u tohoto automatu nefugují. Když má někdo po ruce Telekonto, nebo Kartu X plus, tak prostě má smůlu. Pak o pár metrů dál byl automat značky Telkor a tam to zase pro změnu fungovalo. Holt co jinej automat to rozdílné chování.

Pevně věřím, že O2 ty telefonní budky nějak zesynchronizuje. :hm

//Snekac: Tak už přestaň ty budky zkoumat :oboze , služba na nich oficiálně nefunguje. Takže synchronizace leda tak, že to nepůjde ani na těch výjimkách.
CRAP
Junior

Odeslat příspěvekod pavelby 2. 5. 2008 14:49

Kdo me poradi jak ty "pp" zadat u Siemensu,kdyz tam zadavam hvezdicku tak me to hlasi ze cislo neexistuje. Díííííky
pavelby
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Michal P 2. 5. 2008 14:54

u Siemensu místo p dáš do čísla +
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pavelby 2. 5. 2008 15:16

Diky za radu,funguje to s tema +
pavelby
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka