Nejlevnější ADSL/VDSL (pevný internet)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod TrustNo1 12. 4. 2019 16:18

alfas123: Tak to Ti pravděpodobně podali nesprávné informace. Mně také na prodejně sdělili, že musím uzavřít smlouvu na 24 měsíců, že to jinak nejde a neumějí to zadat do systému, pak zase, že budu platit o 150 Kč měsíčně víc. A ejhle, když jsem trval na svém, tak to najednou šlo.
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 12. 4. 2019 16:31

Mne to tvrdili do telefonu 2 rozne osoby a tretia do emailu. :-)

Ono keby to tak bolo, tak to napisu do poznamky v cenniku. Hlavne, keby boli seriozni, nemaju to poskryvane vo viacerych cennikoch.

Oprava: do telefonu tri osoby.
alfas123
Junior

Odeslat příspěvekod ripper6 29. 5. 2019 21:42

alfas123 píše:Inak WIA ma naozaj ferove podmienky, ziadne podpasovky ako konkurencia, ze nutia do zavazku a maju viac cennikov, napr. T-M ma hlavny cennik, a potom vedlajsi, kde sa clovek dozvie, ze instalacia stoji 2.000Kc, za zariadenie chce 50Kc/m a ked ho clovek nevrati, bez ohladu na jeho vek a funkcnost chcu pokutu 4.000
WIA dokaze bez zavazku urobit jednu z najlepsich cien. Lepsiu cenu som nasiel snad len u firmy, kde sa musel predplatit cely rok, inak to bolo drahsie.

Spatne jsi hledal ;-) Bez zavazku, lepsi cenou to umi dobre 365internet cz :-)
A navic da se s nima i domluvit, chtel jsem novej modem, byla tam super nabidka asi za FritzBox 7590 cena 4000, napsali me ale ze to davaj od Cetinu pouze k 200Mb/s VDSL. Ja poprosil, udelali me cenu 5000czk s tim ze mi teda dal to zadotuji. Takze jsem to dostal jeste tu dobu jako podpultovku. Dnes ano, uz tam maji Fritze dokonce dva, jeden nizsi model a druhej ten vyssi / drazsi.
ripper6
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 13. 6. 2019 11:15

02 net 20/2 mbit adsl co stojí po slevě 400 Kč, uTM v magentě 300 tak na retencích dávají za 249 Kč. bohužel jsem odmítl i sTV za korunu, jelikož nejsou schopný nabídnout konkurence schopný paušál s daty. tak jsem jim po 13 letech udělal pápá.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Junior

Předchozí stránka