Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod evelista 15. 5. 2019 19:35

rete bez zavazku neexistuji
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany) a ING. Miluju. :)
evelista
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav Kaspar 15. 5. 2019 22:10

Osobně dnes už na úvazku problém nevidím, neb v dohledné době budou legislativně sníženy pokuty někde k 5%...
Miroslav Kaspar
Junior

Odeslat příspěvekod gotzinger 7. 6. 2019 09:38

Právě jsem volal na infolinku TM, kde jsem se ptal na to, co se tady už řešilo.
Bylo mi řečeno, že mají odzkoušeno, že když mám dvě čísla v retenční nabídce se 40-procentní slevou, k tomu pevný internet VDSL, a to celé bych dal do Magenty, tak mi zmizne ta retenční sleva u těch dvou čísel a dostanu na vše slevu Magenty.
Tj. ne, jak zde někdo psal, že retenční sleva zůstane na číslech a sleva Magenta se bude vztahovat pouze na neretenční služby.
Jaké máte zkušenosti vy?
gotzinger
Junior

Odeslat příspěvekod imaster 7. 6. 2019 12:09

Ano, je to přesně tak. Mám dva retenční paušály 10GB, 100 minut a 100 SMS za 299,- a pevný internet se 40% slevou. Kdybych ty 3 smlouvy hodil do Magenty, prodělám. Do magenty by se to vkládalo za plné (ne retenční ceny) a výsledná sleva by byla menší, než je teď.
imaster
Junior

Odeslat příspěvekod lluukkaasss 18. 6. 2019 19:43

Zdravím,
vyjednáno neomezené volání a SMS +4,5GB za 449. Sice jsem říkal, že SMS mi stačí do 50, ale omezený balíček SMS nabídnut nebyl.
Ale i tak jsem spokojen. Obával jsem se, jestli se retenční vůbec ozve, sice číslo u nich 20 let, ale jen můj tarif + v aplikaci mám 2x Twist a tam útrata moc velká není.
lluukkaasss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hurec 19. 6. 2019 05:09

Tak to nic moc nabidka. Kdyz nabizeli stejne jak vodafone neomezene volani , sms a 10gb dat za 499. Stim bych je poslal do haje. Uvidime , zitra jdu rusit smlouvu.
hurec
Junior

Odeslat příspěvekod lluukkaasss 19. 6. 2019 08:26

Není to úplně nejlepší nabídka, vím že se dá vyjednat lepší. Tak se za 2 roky budu snažit lépe vyjednávat. Ale zas je aspoň fajn letní akce na neomezená data.

Jinak druhá nabídka byla neomezené SMS+volání a 2,5GB za 399.
lluukkaasss
Kolemjdoucí

Předchozí stránka