Samsung D900I - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod de-tomaso 13. 1. 2007 15:12

ahoj, doplnil bych jen to hezké shrnutí:

Co dostanete s telefonem - balení: nevím jak vy, ale já jsem u telefonu "kabel TV-out" neměl.... (je to oficiální distribuce do ČR)

jěště bych doplnil, že T9 při psaní sms ZKRACUJE zprávy.

09.03.2008
//matho83: oddelene z FAQ
http://forum.mobilmania.sk/viewtopic.php?t=35050
de-tomaso
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matho83 13. 1. 2007 16:32

vdaka za doplnenie, priebezne to budem aktualizovat, ta T9, osobne nepouzivam, by sa mala dat vyriesit v nastaveni na abeceda gsm

z inych diskusii o inych samsungoch je problem v t9 aj tento

mike_k píše:Jinak me hlavne stve ta nedotazena cestina v T9. I po vypnuti diakritiky jsou tam nektera slova s diakritikou a po odeslani se misto tech pismen s hacky zobrazi nesmyslne znaky.


saggy píše:Mám Samsung Z400V - customizovaný pro Vodafone. T9 mi dělá psí kusy:
i když mám v nastavení podpora znaků na "abeceda GSM", tak mi to spoustu slov píše s diakritikou, což by mi tak nevadilo, kdyby ji to před odesláním ořezalo. Jenže ono to neořeže diakritiku, ale rovnou to ib]úplně vymaže celé písmenko s diakritikout/b] !!! :shock: Takže já napíšu třeba "nějaký" a příjemce dostane "njaky" (zvědavá - zvdava, nepřehledný - nepehledny...) a občas jsou to takové paskvily, že chudák příjemce netuší o čem je řeč.

Dělá vám to taky??e/quote]
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod luchador 13. 1. 2007 18:04

mam D900 od Vodafone a pisu s T9 bez diakritiky a nic mi to nezkracuje.

jediny co me stve u T9 je, ze si nepamatuje nejpouzivanejsi slova jako to delaj SE. takze kdyz pisu "cau" nebo "pa" tak to nemam na prvni pozici a pokazdy to musim hledat...

//matho83: prispevky spojene
luchador
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod W900i2 13. 1. 2007 18:15

jake video je shopny prehrat(max.delka,max.fps)?

A taky me zajima jak ma rychlou javu 3D(JSR-184) a akcelerovanou javu 3D?
W900i2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod matho83 13. 1. 2007 18:28

352 x 288 mp4 25fps, dlzka nie je obmedzena
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomhrusk 15. 2. 2007 14:12

Zeptal bych se, jestli se u tohoto telefonu dají nějakým způsobem tvořit složky...Díky
tomhrusk
Junior

Odeslat příspěvekod quarry7 9. 3. 2007 18:18

Cawte. Mam takyto problem. Ked sa pripojim cez telefon na WAPko tak mi stale vypisuje jednu hlasku asi kazdych pol minuty......Je to: "Chcete dostat informacie typu http? "...Vie mi niekto prosim poradit?. Je to strasne otravne a neda sa s tym normalne fungovat. Napriklad ked si spustim JIMM tak mi to pri spustani vypise asi 10 krat....a este aj pocas pisania sprav kazdu chvilku. Dakujem pekne:) Inak super telefonik.
quarry7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matho83 9. 3. 2007 18:55

skus v jimmovi :arrow: volby :arrow: povolenie :arrow: "ano vzdy"
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tajty 19. 3. 2007 11:14

Ahoj...prosím poraďte mi někdo kde seženu tu redukci na sluchátka 3,5mm jack a AV kabel na připojení k TV? A ještě dotázek 8) ...někde jsem četl, že prej se dají jednotlivé složky, nebo přímo soubory (třeba video) ňák zaheslovat....nevíte o tom někdo něco? A když posíláte sms a vybíráte komu ji pošlete dá se vybrat u jednotlivých kontaktů jiný číslo než to prioritní (když mám u jednoho kontaku třeba tři čísla, tak k těm ostatním dvěma se prostě nemůžu dostat :hm )? Díky moc....jinak D900 paráda!!!
tajty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matho83 19. 3. 2007 13:11

S tym 2hym kontaktom to nepojde,ale vdaka za tip,zabudol som na to, doplnim, ta redukcia napr. http://forum.mobilmania.sk/viewtopic.ph ... kce#402481
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bestver 19. 3. 2007 13:54

no nevim jak u vas,ale na d600 musiš prvni najet na to čislo u toho kontaktu a přes volby zvolit poslat sms.Prostě opačný postup
bestver
Junior

Odeslat příspěvekod tajty 19. 3. 2007 18:47

Díky za tip...už jí objednávám! A už jsem objevil i ten AV kabel na http://www.1m.cz.
Jinak ten opačnej postup funguje, ale když nejdřív napíšeš sms a pak jí chceš poslat na jiný číslo, než který máš u toho kontaktu jako prioritní tak máš prostě smůlu!
A na to zaheslování už jsem taky přišel...je to v nastavení :arrow: zabezpečení :arrow: soukromí....a tam se vybere co bude pod heslem.
tajty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod casta 6. 5. 2007 15:48

ahoj rozhodujem sa prave ci si ten telefon kupim vadia mi nanom dve zakladne veci a to ze nema multitaskig a nemoznost zmeny temy neviete niekto ci sa stava o takych telefonoch ze sa tato funkcia spristupni alebo bude napriklad v novom softveri viac tem ako tie dve ktore mimochodom vyzeraju otrasne ked sa porovnaju napriklad zo sony ericson je to uplne o inom to menu u samsung je hrozne :(
casta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tkorenac 30. 7. 2007 19:31

Ahoj,

nevíš prosím ještě o nějakém odkazu na české stránky, kde bych mohl najít slovníky ale česko - anglické, německé atd.

Dík
tkorenac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matho83 30. 7. 2007 19:39

Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků